X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kleopatro tak właśnie podejrzewałam :) Mam nadzieję, że nic w tym temacie się nie zmieni. :)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tu napiszę - witamy Ruciu w klubie Mamusiek Córeczek :) super, że wszystko dobrze! kurcze ja tego genetycznego w 12 tc nie miałam w 3D. Dopiero z 22 tc mamy pamiątkę (jedyną) w 3D. Co zresztą widać w moim awatarku :)

    Rucia lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak tam u Ciebie? masz już całą wyprawkę?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Zawsze mógł wymyślić imię po babciach... nie wiadomo czy by były lepsze..? Ja mam na drugie Anna i mi się podoba;)

    Co do imienia po babciach ;) Mój dziadek chciał mnie wyręczyć w rejestracji dziecka w USC, podałam mu wszystkie dane, załatwiłeś - załatwiłem. Na następny dzień przychodzi do mnie pani z USC i pyta... czy to prawda, że Pani córka ma się nazywać KAZIMIERA? Pani dziadek tak nam powiedział :P

    Kinga urodziła się 4 marca w imieniny Kazimiery ;)

    she, kopciuszek126 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    To i tu napiszę - witamy Ruciu w klubie Mamusiek Córeczek :) super, że wszystko dobrze! kurcze ja tego genetycznego w 12 tc nie miałam w 3D. Dopiero z 22 tc mamy pamiątkę (jedyną) w 3D. Co zresztą widać w moim awatarku :)

    She ale ty masz za to jakie zdjęcie ! Zrobiłabym z niego portret, obłożyła w złote ramy i powiesiła nad łóżkiem w sypialni :)

    Jestem strasznie pozytywnie zaskoczona dzisiejszym USG. Po pierwsze - przez brzuch. Po drugie - słyszałam serduszko <3. Po trzecie - mogłam zobaczyć przez chwilę dzieciątko w 3D :) A po czwarte najważniejsze - dzidzia jest zdrowa.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dziadek też mnie rejestrował i straszył mamę, że poda imiona w odwrotnej kolejności;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Moj dziadek też mnie rejestrował i straszył mamę, że poda imiona w odwrotnej kolejności;-)

    Anna Dorota pięknie :) Ale Kazia? :P Dobrze, że jest czas na ew. zmianę ;)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 27 maja 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    She jak tam u Ciebie? masz już całą wyprawkę?

    chcę skompletować do końca tego tygodnia. Jutro urządzam wielkie pranie ciuszków kupionych na allegro, później siadam i liczę ile mam body, kaftaników, pajacyków, śpioszków itd. licząc też wszystkie nowe ubranka, które kupiłam. I braki (według listy) chcę uzupełnić do końca tego tygodnia. Mam nadzieję, że ten rabat w Smyku 1 czerwca, o którym pisałaś będzie obejmował ciuszki :) A jak nie to w innych sklepach dokupię co trzeba.
    Chcemy też kupić w tym tygodniu wózek - chyba będzie to X-lander X-move, ale zaczął mi się też podobać Navington Corvet i Galeon.... Pisałam przed chwilą na 'ciążowym', że wybór wózka jest jakąś masakrą! ;) Przez kilka miesięcy mieliśmy wybrany Mutsy Evo, a tu nam się zmieniło i jesteśmy w proszku z wózkiem.
    W tym tygodniu mamy mieć montowaną zabudowę do pokoju Mai (robimy biurko narożne i półki na książki), to biurko będzie mi służyło do przewijania córci. Zamawiamy też łóżeczko i komodę, szafa Komandora stoi już w tym pokoju od 5 lat. Dotychczas pokój był naszym 'magazynem' i trzymałam tam wszystkie moje pamiątki życiowe :D ale musiałam ostatnio zrobić wielki przegląd i zdecydować co jest mi naprawdę potrzebne i część 'śmieci' poszła out.
    No i wielki fotel, który kupiliśmy z myślą o mojej wygodzie w trakcie karmienia trafi też do pokoju Mai - opuści nasz 'salon'. A tak mi się w nim wygodnie telewizję ogląda hehe To taki mięciutki fotel, który uruchamiany wajchą rozkłada podpórkę na nogi, a jak się mocniej oprę to można się też położyć - taka mniej wypasiona wersja fotela, który miał Joey i Chandler w Przyjaciołach

    Kosz Mojżesza, w którym Maja będzie spała przez pierwsze miesiące przy naszym łóżku w sypialni już jest :)

    I chyba już czas powoli pakować torby do szpitala - dokładnie miesiąc do terminu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2013, 20:00

    Rucia, Dora, mauysia, Mała, gadgeta lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 27 maja 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Moj dziadek też mnie rejestrował i straszył mamę, że poda imiona w odwrotnej kolejności;-)

    Mój Dziadek właśnie tak zrobił hehe i moja chrzestna w dokumentach jest Marią Urszulą, ale i tak wszyscy mówią na nią Ula. Kiedyś jak odwiedziłam ją w pracy i zobaczyłam, że na drzwiach ma napisane Maria to mnie dopiero uświadomiła jak o z jej imionami jest w rzeczywistości :D

    Dora lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She pamiętaj, że nie ma wózka idealnego :) Zawsze coś będzie nie tak. :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 27 maja 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She odliczamt dni razem z Tobą:-)

    ps: moja babcia ma na imię Kazia;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 27 maja 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    She pamiętaj, że nie ma wózka idealnego :) Zawsze coś będzie nie tak. :)

    Niestety :(

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Rucia wrote:
    She pamiętaj, że nie ma wózka idealnego :) Zawsze coś będzie nie tak. :)

    Niestety :(

    Ja szukałam przede wszystkim lekkiego (ja z moją wagą piórkową nie mogłabym pozwolić sobie na wózek ciężki) więc wybrałam lekki,ale za to jazda nim po dziurach czy zimą,to porażka...ale są i zalety (poza wagą) wózek spacerowy z niego jest malutki , zgrabniutki :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 28 maja 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciu, dzięki za opis/fotki i tutaj :) Fajne imiona przytoczyłaś - bardzo mi się podobają.

    Rucia lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Mayuś, że ci się podobają :)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już w sumie 1/3 ciąży Ruciu za Tobą :) a córcia jest super! :)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She nawet nie wiem kiedy to zleciało. Dopiero co dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a pojutrze wkraczam w drugi trymestr! Czas leci jak szalony :)

    Ale co tu dużo mówić. Ty kochana za chwilę rodzisz, a jeszcze pamiętam jak weszłam pierwszy raz na forum w listopadzie, spojrzałam na tabelkę i mówię sobie ... Ona ma termin w czerwcu, przecież to tyle czasu, a tu proszę. Jeszcze chwila i Maja będzie na świecie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayusia, Shagga i Dora też dopiero co robiły testy, a już ponad połowa ciąży za Nimi :)

    Shagga_80, Dora, mauysia lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie czas leci, chociaż zimą stał w miejscu jak dla mnie. Wiedziałam, że wiosna będzie wybawieniem:-)
    Po malutku kompletuje już sobie wyprawkę, bo jak się okazuje rzeczy jest całkiem sporo. Najbardziej nie mogę się jednak doczekać kupowania wózka:-P Na tym punkcie mam świra, jak moj m. na punkcie swojego samochodu:-)

    Pierwsza chyba Bella doczeka się maleństwa prawda? czy coś pomyliłam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 11:49

    Rucia, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Dokładnie czas leci, chociaż zimą stał w miejscu jak dla mnie. Wiedziałam, że wiosna będzie wybawieniem:-)
    Po malutku kompletuje już sobie wyprawkę, bo jak się okazuje rzeczy jest całkiem sporo. Najbardziej nie mogę się jednak doczekać kupowania wózka:-P Na tym punkcie mam świra, jak moj m. na punkcie swojego samochodu:-)

    Pierwsza chyba Bella doczeka się maleństwa prawda? czy coś pomyliłam?

    Mnie też korci,żeby już kupować choćby dlatego by w czasie rozłożyć wydatki...no i ja w sumie niewiele rzeczy potrzebuję...ale jakoś mi się nie spieszy :)

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ