X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia niestety nie jest bezpieczny i można go stosować tylko awaryjnie. Rozleniwia jelita i odbyt. Sama znam 2 -latka co nie potrafi normalnie kupy zrobić a słyszałam o wielu takich przypadkach.
    U nas nic nie pomagało na 100% a jeżeli już to ten niemiecki Sab Simplex :)

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kolek to ja chyba zacznę co tydzień na mszę dawać- a nuż wymodlę bezkolkowe dziecko :D Hania kolek nie miała, to może i Ala wda się w siostrę? :>
    Jeśli chodzi o wyprawkę to my się jednak zastanawiamy nad kupnem wózka ;P Miał być po Hani, ale kurcze ten czołg wozić w samochodzie to masakra... jak nie mieliśmy samochodu to okej- był super, ale teraz? :/ A poza tym... ja chce i już :D sesese :D wahamy się między bebetto luca a jedo fyn. Luca wyglądem wygrywa póki co, bo jedo ma nie moje kolory... no i Luca jest chyba troszkę lżejsza. Już głupieje w sumie xD

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też głupieję z wyborem wózka - kurcze, że to musi być taki trudny wybór ;) a na pewno jak kupimy jakiś model to zaraz będę żałować, że nie kupiliśmy innego ehhh

    201306215365.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    ja też głupieję z wyborem wózka - kurcze, że to musi być taki trudny wybór ;) a na pewno jak kupimy jakiś model to zaraz będę żałować, że nie kupiliśmy innego ehhh

    hahahhahaha no skad ja to znam?:D Jedno jest pewne- dziecko i tak i tak narzekać nie będzie ;P tylko weź się mamo zdecyduj :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już wózek wybrałam i fotelik też:-P chociaz wkurzam sie ze jedo nie robi juz czerwonej gondoli.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia - zainspiruj mnie plissss :) co wybraliście?

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze trochę i będę jechać na porodówkę, a wózka nie będzie buuuu
    a fotelik do samochodu chyba weźmiemy Cybex Aton 2

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Dorcia - zainspiruj mnie plissss :) co wybraliście?

    Tak jak już pisałam wcześniej:
    Bartatina Alu Plus - Jedo i do tego fotelik
    Recaro Young Profi Plus - w ostatnich crush testach na 1 miejscu. 5/5 za bezpieczeństwo.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do fotelików jeszcze napiszę. Jak już sobie upatrzycie fotelik to dobrze pogrzebać na necie okazji, bo naprawdę można zaoszczędzić nieźle. Myśmy zdecydowali się na maxi cosi (nie, nie robie reklamy ;P chodzi mi o przykład) i w sklepie jak patrzylismy to kosztował 460zł a na allegro kupiliśmy za 279 zł+ przesyłka- także oszczędnosć naprawdę duża. Oczywiście gwarancja i wszystko jest.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też kupujemy na allegro. Przymiarkę zrobiliśmy w sklepie. Zaoszczedzamy jakies 150 zl na foteliku z bazą.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    she wrote:
    Dorcia - zainspiruj mnie plissss :) co wybraliście?

    Tak jak już pisałam wcześniej:
    Bartatina Alu Plus - Jedo i do tego fotelik
    Recaro Young Profi Plus - w ostatnich crush testach na 1 miejscu. 5/5 za bezpieczeństwo.

    no nie mogę - ten też fajny! Ja chyba niedługo zwariuję - już nie wiem co wybrać :/
    i jeszcze podoba mi się Navington Galeon - ale nie jestem pewna czy ma skrętne przednie koła. A przydałyby się takie, ale z możliwością blokady

    201306215365.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    she wrote:
    Dorcia - zainspiruj mnie plissss :) co wybraliście?

    Tak jak już pisałam wcześniej:
    Bartatina Alu Plus - Jedo i do tego fotelik
    Recaro Young Profi Plus - w ostatnich crush testach na 1 miejscu. 5/5 za bezpieczeństwo.

    Oooo lubię bartatinę :) W ogóle lubię te wózki o klasycznym wyglądzie. U nas niestety by się nie sprawdził, bo nie dośc, ze potrzebuję wózka na wertepy (więc tu byłoby ok) to jeszcze musi być mniejszy stelaż- stąd te 2 kółka mniejsze z przodu, bo zajmują mniej miejsca jak patrzyliśmy.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie liczy sie duza gondola, bo corcia bedzie jesienią i zimą w niej jeździć. Zawieszenie, waga i kola tez mi odpowiadaja, tylko chcialam czerwony a w 2013 juz takiego nie robią:-/ wezme wiec bialo- granatowy.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gondola i spacerówka jest chyba taka jak w jedo fyn- one się tylko stelażem różnią- czy coś pokręciłam?
    Mi też zalezy na sporej gondoli, bo jak urodze na koniec czerwca to chciałabym żeby dziecko pojeździło tak do marca żeby było wygodnie i dobrze zakryte. Własnie sąsiadki się skarżą na te nowoczesne wózki, ze gondole małe a w większości spacerówek tych do wózków 2w1 im się dzieci zsuwają jak są takie małe, dlatego dobrze by było zeby do końca zimy Ala pojeździła w gondoli.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella dobrze mówisz gondola jest ta sama a różnica w stelażu. Choć do obu stelaży masz do wyboru 3 typy gondoli: Clasic, Freeline i Memo:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się najbardziej clasic podoba a freeline najmniej- tak szczerze mówiąc. Tylko cholera brakuje mi ogólnie kolorów! Wiekszość to albo stonowane na zasadzie elegancji, albo ciemne- a do mnie takie kolory nie pasują! Brakuje mi tam kolorów pastelowych typu błękit, fiolet, seledyn albo bardziej jebliwych za przeproszeniem- turkus, zielone jabłuszko, fuksja- bardzo ograniczony wybór... jakbym była osobą spokojniejszą to bym se pierdyknęła beżowy albo granatowy z krateczką, ale z moim temperamentem to z takim wózkiem wyglądałabym jak idź stąd i nie wracaj :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla przykładu zapodam wózek, który wyglądem idealnie pasuje do mnie:
    http://allegro.pl/bolder-ecoline-sd-2012-wozek-fotelik-tanio-w-necie-i3267268567.html
    niestety ma tak fatalne opinie (podobno się rozlatuje w rękach), że nie kupię go dla samych kolorów :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella ja nad kolorami też ubolewam! W ogole nie rozumiem dlaczego tyle ludzi wybiera czarne?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2013, 11:53

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety doruś nie mogę otworzyć... na chwilę otwiera się cała galeria google tych wózków a potem w ogóle mi znika... :(
    Ja też nie rozumiem tych czarnych wózków... ani to ładne ani praktyczne. Pamiętam jak kiedyś (ło Jeeeeezu z 10 lat temu albo i lepiej) zobaczyłam pierwszy raz taki mega nowoczesny wózek- 3kołowy do tego czarna gondola i mówię do siostry- Ty to jak trumna na karawanie wyglada- kurcze no porównanie nieładne, ale sorry tak to wyglądało :D choć o gustach się nie dyskutuje, to jakoś te czarne takie straszne mi się wydają... nic na to nie poradze ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komórką nie moge wyszukać dobrej fotki tego wozka... to była kolekcja 2011 chyba.

    Czarna gondola kojarzy mi się dokładnie tak samo jak Tobie... Wózki dziecięce powinny być w radosnych i optymistycznych barwach, a przynajmniej powinien być wybór.
    Mi się jeszcze podoba caly biały, ale to może być masakra w użytkowaniu;-) wiec raczej odpada.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ