X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio spędziłam ponad godzinę w sklepie AKPOL. Jest taki ogromny, że i tak nie obejrzałam wszystkiego. Kupiliśmy trochę rzeczy. Upatrzyliśmy łóżeczko :-)

    Ami jezeli bedziecie jezdzic samochodem, to warto sprawdzić czy do wybranego wózka da się zamontować jakiś dobry fotelik. Nie wszystkie wozki maja odpowiednie adaptery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2013, 20:48

    mauysia, BellaRosa, Fedra, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego sie da zamontowacfotelik tej samej fiirmy oraz maxi cosi bo sie tez o to pytalismy wiec tu jest om szkoda ze.nie mieli tam innych modeli jedo poza tym fyn a chcialam kilka.modeli tej marki porownac. Ale to.pierwszy sklep w ktorym tak profesjonalnie ogldalam wozki no i mamy troche czasu jeszcze.

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie bo nie mogłam znaleśc odpowiedzi...
    jaki rozmiar ma ta poduszka?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    max ok. 130 cm - po takim rozciągnięciu jak do spania
    a tak prezentuje się na fotelu
    4485cde8af8822a1med.jpg

    Fedra lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) właśnie jestem po teście obciążenia glukozą, nie było tak źle. Fakt słodkie to ale dało się wypić, wypiłam to najszybciej jak mogłam zeby jak najmniej odczuć ten słodki smak. Po wypiciu też było w porządku, nawet mnie nie zemdliło itp. Czułam się normalnie, jedynie to momentami chciało mi się spać jak czekałam w poczekalni na ponowne pobranie krwi. Dobrze ze miałam ze sobą coś do poczytania to w miarę szybko ten czas mi zleciał. A, i jeszcze jak pielęgniarka przed podaniem glukozy pobrała mi próbkę krwi z palca i od razu zbadała wynik to był (o zgrozo!) 105 - jak powiedziała na granicy normy. Pytała czy wczoraj poźnym wieczorem, czy w nocy nie zjadłam czegoś słodkiego jakichś truskawek czy coś.... Ale nie, wczorajszy cały dzień się ostro pilnowałam aby nie jeść nic słodkiego ze wzgledu na to badanie. Ze "słodyczy" jakie wczoraj spożyłam to jedynie jogurt truskawkowy i jabłko, ale to nawet nie wieczorem tylko po południu.
    Wynik będę miała dzisiaj przed wieczorem, już się boję ze będzie ponad normę :/

    She - moja poducha jest identyczna, nawet kolor ten sam :)

    mauysia, Rucia lubią tę wiadomość

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, dobrze że nie miałaś 'atrakcji' przy tym badaniu :)

    a co do poduchy - to sorry za rozmiar zdjęcia - jakoś nie wyszło mi chyba zmniejszenie ;)

    anna_w, Fedra lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu spoko, nie martw się na zapas, na pewno wynik będzie OK :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że jednak wynik będzie się mieścił w normie, chociaż już czarne myśli krążą (zwłaszcza że u mnie w rodzinie była cukrzyca, babcia chorowała a podobno to przechodzi na co drugie pokolenie). No nic, poczekam na wyniki, nie będę gdybać.
    Jutro wizyta u gina.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She dzięki za wymiar chyba też się na ta poduche zdecyduje ale to dopiero jak się potwierdzi że jest wszystko ok z moją Dzidzią :D

    Aniu na pewno będzie wszystko w pożądku :)

    Dora, anna_w lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bedzie dobrze :)

    a ta glukoze to kiedy sie robi? bo w sumie mnie tez niedlugo juz bedie to czekac, az sie boje, bo ja ciągle mam jeszcze mdlosci :(

    i sie zastanawiam czy sie nasz maluch dzis przyzna kim jest :)

    anna_w lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymam kciuki za dobry wynik!
    Mam nadzieję,że ja też tak dobrze zniosę to paskudne badanie;)a wybieram się na nie w przyszłym tygodniu.

    Fedra czekamy na pozytywne wieści:)

    Bella sporo dolegliwości Cię dopadło, bidulko:) ale to już końcówka!

    Ja chyba już niedługo zamówię ten wózek, tym bardziej,że czeka się na niego jakieś 4-5 tygodni, a znając życie potrwa to dłużej, a chciałabym żeby się jeszcze porządnie przewietrzył. Poza tym brzuch zaczyna mi już trochę utrudniać poruszanie. Na siedząco źle, na leżąco źle,a przecież będzie teraz już tylko większy!

    She, Bella macie już wszystko? jesteście gotowe? ja się normalnie już ekscytuję tymi Waszymi rozwiązaniami. W sumie jesteście pierwszymi, które zaszły w ciąże jak dołączyłam do forum. Otwieracie stawkę, a później to się posypiemy jedna za drugą;)

    Shagga_80, Fedra, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    Aniu bedzie dobrze :)

    a ta glukoze to kiedy sie robi? bo w sumie mnie tez niedlugo juz bedie to czekac, az sie boje, bo ja ciągle mam jeszcze mdlosci :(

    i sie zastanawiam czy sie nasz maluch dzis przyzna kim jest :)

    Glukozę robi się w 24-28t. Masz więc sporo czasu by mdłości odpuściły. Ja się lepiej poczułam po 20t i wierzę, że u Ciebie też tak będzie:)

    Amicizia, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spodziewam się,że na najbliższej wizycie będę miała zleconą tę glukozę już...i jak zwykle poczekam do soboty,żeby iść z Chłopakami...sama z Młodym nie będę chciała zapuszczać się w miasto :)
    Nie mam złych wspomnień z tym związanych,więc nie martwię się...badanie jak każde inne :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które w wakacje będą jeszcze "brzuchate" ;) Planujecie jakieś urlopy? My niby tak i to dość daleko - Świętokrzyskie (czyli bardzo daleko od WKLP) ale troszkę zaczynam się bać. To będzie koniec siódmego miesiąca i obawiam się, że podróż samochodem może być wysoce niekomfortowa :/ Zastanawiam się, czy częstsze przerwy w trasie wystarczą, żeby jakoś to przeżyć...

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Aniu trzymam kciuki za dobry wynik!
    Mam nadzieję,że ja też tak dobrze zniosę to paskudne badanie;)a wybieram się na nie w przyszłym tygodniu.

    Fedra czekamy na pozytywne wieści:)

    Bella sporo dolegliwości Cię dopadło, bidulko:) ale to już końcówka!

    Ja chyba już niedługo zamówię ten wózek, tym bardziej,że czeka się na niego jakieś 4-5 tygodni, a znając życie potrwa to dłużej, a chciałabym żeby się jeszcze porządnie przewietrzył. Poza tym brzuch zaczyna mi już trochę utrudniać poruszanie. Na siedząco źle, na leżąco źle,a przecież będzie teraz już tylko większy!

    She, Bella macie już wszystko? jesteście gotowe? ja się normalnie już ekscytuję tymi Waszymi rozwiązaniami. W sumie jesteście pierwszymi, które zaszły w ciąże jak dołączyłam do forum. Otwieracie stawkę, a później to się posypiemy jedna za drugą;)

    ja wstyd się przyznać nie mam jeszcze wszystkiego. Zarzekałam się, że pod koniec poprzedniego tygodnia będę miała wszystko zapięte na ostatni guzik ale się nie udało... Mam nadzieję wyrobić się do końca tego tygodnia (z zamówieniem wózka włącznie). Ja tak już niestety mam - jak jest za dużo czasu to się wszystko rozwleka i nie mogę sie wyrobić. A jak czasu mam mało to się spinam i wszystko szybko załatwiam ;)

    Dora lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mauysia ja Ci mogę jedynie opowiedzieć,że po ostatniej 4h podróży do Poznania i kilku godzinach siedzenia przy stole miałam takie "rwanie" w brzuchu i ból w nogach, że nie mogłam się w nocy spać z bólu.
    Z tego samego powodu rezygnujemy z weekendowego wyjazdu integracyjnego w firmie mojego m(do Płocka) bo musielibyśmy najpierw jechać tam 3,5h, potem "siedzieć" tam i następnie wracać 3,5h godziny. Ja wiem już,że nie wyrobię tyle godzin w samochodzie.

    mauysia lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w wakacje chemy pojechac na wczasy nad morze, cicoia wgrala pobyt dla 2 małżenśtw oplacone wszytsko wiec chcemy skorzstac, a kiedy dokladnie to sie okaze, bo w wakacje czeka nas przeprowadzka jeszcze :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    My w wakacje chemy pojechac na wczasy nad morze, cicoia wgrala pobyt dla 2 małżenśtw oplacone wszytsko wiec chcemy skorzstac, a kiedy dokladnie to sie okaze, bo w wakacje czeka nas przeprowadzka jeszcze :)

    Nad morze?? O kurczę, no to cała Polska do przejechania!

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza sie ale damy rade jakos :) moj organizm bardzo potrzebuje jodu natralnego wiec chetnie sie wybiore.

    mauysia lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszła moja poduszka :) Dzisiaj będzie nasz ,,pierwszy raz'' ;)

    Fedra lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ