X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Ja też się witam po weekendzie:-)
    Z coraz to większym brzuszkiem:-)

    Shagga kiedy masz wyniki? ja na swoje musialam chyba z 5 dni czekac.
    Hej.
    Ja wyniki prawie wszystkie miałabym już dziś, ale że robiłam tego Coombsa i na to muszę czekać to odbiorę wszystko w środę bądź czwartek...w piątek mam wizytę u Ginki, to najpóźniej wtedy odbiorę,nie spieszy mi się :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga_80 wrote:
    Wpadam,pochwalić się,że wreszcie dokonałam pierwszych zakupów dla Maluszka :D Póki co obkupiłam się w aptece (swoją drogą to ciekawe,czy Dora i She wiedzą,że mają taką tanią aptekę w mieście? Apteka Gemini).

    łee, szkoda że nie mają odbioru w Poznaniu :) Ale muszę poszukać, a nuż znajdę u mnie też taką fajną aptekę.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Dobrze wiedzieć Shaggga. Ja poki co mało zaopatrywalam sie w aptekach. A ta jest zaraz obok mojego centrum Medicover. Bedzie na przyszlosc jak znalazł:-)

    Podkłady itp kupowalam w Akpolu. Tam tez jest tanio. A z kremow mam kupiony jedynie Sudocrem- ale maly na próbę. Pozniej bede się zaopatrywac hurtem;-)
    Doruś, z tym Sudocremem ja np. się za bardzo nie rozpędzałam, bo na Szkole Rodzenia mówiono mi, że to jest raczej krem leczniczy, wysuszający, najlepszy wtedy, gdy już się zrobi odparzenie i trzeba podleczyć. A do codziennego kremowania pupki miałam inny krem - akurat miałam Bambino z cynkiem, i L. dobrze go tolerował, ale pewnie jest 500 innych podobnych kremów nieleczniczych, które można by rozważyć.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ten sudocrem będziemy mieć w mega ilości,ale wiem właśnie,że on na poważne stany odparzeniowe a nie do codziennego stosowania..tak czy inaczej przyda się na bank :) do każdorazowego przewijania już zakupiłam Nivea na odparzenia no i bepanthen,bo niby na sutki go kupiłam,ale na pupę Młodego nr 2 też wykorzystam.

    A wczoraj upatrzyłam sobie pościel dla Młodego (bez wkładów,bo mam po Pierwszym) :)

    Zmykam na śniadanko :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i witam się z Wami poweekendowo :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 8 lipca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy musi sobie sam najlepszy krem dla siebie znaleźć, bo gdyby tak słuchać co mówią inni, to zglupieć by można:-)
    To samo z pieluchami czy innymi rzeczami;-)
    Nawet w kazdym szpitalu co innego zalecają.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Każdy musi sobie sam najlepszy krem dla siebie znaleźć, bo gdyby tak słuchać co mówią inni, to zglupieć by można:-)
    To samo z pieluchami czy innymi rzeczami;-)
    Nawet w kazdym szpitalu co innego zalecają.
    A no racja :)
    Ja przy Kubie miałam kilka kremów a tylko z Nivei zadowolona byłam...teraz mam ułatwione zadanie...kupuję tylko to co się sprawdziło u nas :)

    EDIT:
    A z kolei z pieluch zadowolona byłam tylko z Pampersów..droższe niż inne ale jakość bez porównania...a np większość znajomych mi osób nie lubi przepłacać,więc woli tańsze, kosztem jakości...a pewnie za jakiś czas każda z nowych Mamusiek będzie wiedziała,co dla Niej (i dla Jej maleństwa) najlepsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2013, 11:56

    Dora lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,jakbyście miały informacje o promocji na Lovelę proszek (najlepiej duża paczka 5kg) to dajcie znać :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga a na Allegro się nie opłaca?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Shagga a na Allegro się nie opłaca?
    No właśnie Allegro to jedyne miejsce jakie w tej chwili biorę pod uwagę, pod kątem kupna Loveli...planowałam też kupno Pampersów, ale w sumie w Rossmannie chyba kupię :)

    A ja właśnie zmuszona byłam wystawić ostatnio kupione spodnie ciążowe,ehhh, jaka szkoda :(
    Wrzucę i tu linka, może ktoś tu zajrzy zainteresowany :)
    http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-rurki-z-kokarda-xs-jak-nowe-i3385956902.html

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośnica :D

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wczoraj udało się sprzedać moje dwie ciążowe sukienki, a tak na prawdę to moj m. je opchnął w pracy:) wiec mam 60zł w kieszeni.

    Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Złośnica :D
    Kurcze przyzwyczaiłam się do tego nicku :) Swoego czasu (w 2001r) mój ówczesny chłopak założył mi takiego maila (z którego korzystam do dziś dnia) i potem często go używałam (tego nicka)...jak na allegro, czy na blogu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2013, 14:49

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Shagga fajne te spodenki, ale niestety duuużo za małe na mnie :(

    Mam pytanko babeczki ;) to badanie co się pije glukozę (krzywa cukrowa czy coś tam :) )to musi robić każda ciężarna, czy tylko jeśli lekarz zleci??
    Mam znajomą w 22 tyg ciąży i jak ją o to zapytałam to stwierdziła że pierwsze słyszy o takim badaniu :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Shagga fajne te spodenki, ale niestety duuużo za małe na mnie :(

    Mam pytanko babeczki ;) to badanie co się pije glukozę (krzywa cukrowa czy coś tam :) )to musi robić każda ciężarna, czy tylko jeśli lekarz zleci??
    Mam znajomą w 22 tyg ciąży i jak ją o to zapytałam to stwierdziła że pierwsze słyszy o takim badaniu :)
    Ten test obciążenia glukozą robi się między 24 a 28 tc więc Twoja koleżanka może jeszcze nie wiedzieć o tym badaniu i z tego co wiem,to wszystkie ciężarne to robią...ale głowy nie dam sobie uciąć za to,czy to jest obowiązkowe.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 lipca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszy rzut oka ceny pieluch na Allegro są podobne do Rossmannowych.

    Najadłam się właśnie czereśni i moja mała chyba czkawki dostała.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Najadłam się właśnie czereśni i moja mała chyba czkawki dostała.
    Ja ostatnio obrzydziłam sobie czereśnie (choć je uwielbiam) bo kiedyś nie wiedziałam,że powinno się sprawdzać czy nie ma robaków i jadłam jak leci...a teraz jak zaczęłam sprawdzać i znajduję mieszkańców to odechciewa mi się ich :(

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaggi, dlatego ja nie zaglądam, wolę żyć w błogiej nieświadomości :P

    Dziś zaliczyłam glebę, ale na szczęście upadłam na kolana i ręcę - skończyło się na zdartej skórze na kolanie. A mały jak fikał tak fika, więc całe szczęście nic się nie stało.

    Amicizia, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nic Wam nie jest!
    Ja też miewam ostatnio zachwiania rownowagi :-)

    W moich czereśniach nie ma robaków;-) a jak są, to są rownie smaczne;-)

    Amicizia, Shagga_80, mauysia lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,kiedyś też tak żyłam...a teraz (tzn nie to,że w tym roku,bo to od paru lat) nie potrafię nie myśleć o żyjątkach z czereśni...zazadraszczam Wam :P

    Baby, ja kolejny raz przejrzałam ofertę na Allegro i już wiem,że jak tylko dostanę kasę (czy to swoją wypłatę,czy od M, bo obiecał,że zaczniemy już kompletować wyprawkę) to zamawiam...wrzuciłam do koszyka już 19 pozycji...bagatela prawie 500zł....kolejny raza zareklamuję coś :P
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20864633
    Ten sprzedający ma mega oferty ...i chyba jednak pampersy też tu zamówię,cały komplet 4 opakowań...skoro i tak raz będę płaciła za przesyłkę to trzeba wykorzystać na maksa :D

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ