X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Też wybrałam Avent'a, tyle że elektryczny. Głównie dlatego,że nastawiam się na sporo odciągania;) Polecam oczywiście zakupy na Allegro. Ten co ja wybrałam w sklepie jest o 100 zł droższy!
    Jak w większości przypadków :) Jak kiedyś można było żyć bez Allegro :D

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia! Ja się dziwię, że te wszystkie sklepy się jeszcze utrzymują!

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Nie mam pojęcia! Ja się dziwię, że te wszystkie sklepy się jeszcze utrzymują!
    No nie? I skąd te kolosalne różnice w cenie? A ja właśnie dostałam wiadomość,że koleżanka odebrała przesyłkę z Gdańska (z tej apteki),nie myślałam,że tak szybko pójdzie - w piątek zamawiała...ależ się cieszę, uwielbiam kompletować wszystko...co z tego,że nie wiem,gdzie ja to wszystko zmieszczę :D

    PS. Chociaż dobrze,bo witaminy kończą mi się, a tak znów będę łykać Femibion :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 14:09

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga zawsze można powyrzucać stare i tym samym zrobić miejsce na nowe;)
    Ja dwa dni temu robiłam porządek w kuchni i wywaliłam całą masę niepotrzebnych gratów. A w każdym pomieszczeniu się takie znajdą:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Mayuisia ja mam już wszystko kupione, jedynie apteka zostala nawiedzenia.

    Ale się dziś wyspałam!- pierwszy raz od kilku miesięcy nie wstawalam w nocy! Mialam też całe łóżko dla siebie, bo m. w delegacji. Chyba z 10 h snu:-)
    ale fajnie masz ;) ja ostatni to ze 4-5 razy wstaje siusiu w nocy koszmar ;/

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zaczne z wami tu pisac i czytac bo duzo ciekawych i przydatnych informacji widze ;)

    podajcie mi jakies sposoby domowe na przeziebienie (katar, bol gardla)

    narazie płukam szalwia ale nic wiecej do glowy mi nie przychodzi

    Dora lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    ale fajnie masz ;) ja ostatni to ze 4-5 razy wstaje siusiu w nocy koszmar ;/

    Rzecz w tym wlasnie, że pierwszy raz się tak wyspalam odkad jestem w ciazy:-D ( 7 miesiąc)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Doruś, z tym Sudocremem ja np. się za bardzo nie rozpędzałam, bo na Szkole Rodzenia mówiono mi, że to jest raczej krem leczniczy, wysuszający, najlepszy wtedy, gdy już się zrobi odparzenie i trzeba podleczyć. A do codziennego kremowania pupki miałam inny krem - akurat miałam Bambino z cynkiem, i L. dobrze go tolerował, ale pewnie jest 500 innych podobnych kremów nieleczniczych, które można by rozważyć.
    racja sudocrem na jakieś odpoarzenia sie nadaje bo ladnie psysusza i goi rane że na nastepny dzien już ładnie to wyglada a na codzien ja używałam przy kubie bambino

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Rzecz w tym wlasnie, że pierwszy raz się tak wyspalam odkad jestem w ciazy:-D ( 7 miesiąc)
    mi coraz gorzej sie śpi niby spiaca jestem a spac nie moge i tak mecze sie w nocy ;/

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na przeziebienia polecam maliny, aronie, granaty i czosnek jak dasz radę;-)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Shagga zawsze można powyrzucać stare i tym samym zrobić miejsce na nowe;)
    Ja dwa dni temu robiłam porządek w kuchni i wywaliłam całą masę niepotrzebnych gratów. A w każdym pomieszczeniu się takie znajdą:)
    Ja dlatego pozbywam się pościeli po dzieciakach mojej siostry...zresztą regularnie robię porządku wszędzie,bo mamy mało szaf,więc mało miejsca na wszystko...a piwnicy nie posiadamy...my mamy dla dzieciaków w zasadzie jedną komodę - dotąd Kuba sam ją zajmował..a teraz dwaj muszą się zmieścić...wiecie szewc bez butów chodzi (mój M sam robi meble, a my mebli mamy mało :P ).

    Blondi, witamy :)

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mamy dla Różyczki jedną komodę. Całą już zapelnioną. Dokupiłam też organizer do przywieszenia na ramie łóżeczka. Zastanawiam się, ktory krem do pupy ma najlżejszą konsystencję, zeby nie "zaklejal" pieluszki.

    ps: ogladalam ostatnio dokument w tv, z ktorego wynika, że jednorazowe pieluchy zanieczyszczają środowisko w takim samym stopniu co pranie i prasowanie pieluszek tetrowych:-)
    Sprawę badalo Ministerstwo ds. środowiska w USA;-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 10 lipca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam Wasze wpisy to tęsknię za ciążą :) Maja jest przesłodka ale ciąża to też był super czas. Nawet nie myślałam, że będę tęsknić za byciem w ciąży :D
    a że z mężem nie planujemy więcej dzieci to tym bardziej jakieś to przykre, że już nigdy nie będę w ciąży.

    Dora - planujesz poród w Swissmedzie? Widziałam, że coś o Swissmedzie pisałaś, ale nie wiem do końca w jakim kontekście. Sorry, że nie doczytałam - ale z Maluszkiem nie jest już tak łatwo ogarnąć forum ;)

    mauysia, Effcia28 lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owoce moga byc ale czosnku nie tknę hehe ;)

    dzieki Shagga za przyjecie mnie ;)


    ja bambino używałam u kuby i teraz też bede

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She ostatnio czesto się spotykam z opiniami, że teskni się za ciążą. Ja poki co nie mogę się doczekać kiedy Różuś będzie z nami. Bez konca mogę oglądać te maleńkie ubranka;-)

    Co do Swissmedu to moje najbardziej aktualne plany. Wcześniej nie bralam tego aż tak bardzo pod uwagę.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to ja chyba jestem jakaś inna...ja chyba nigdy nie tęskniłam za ciążą :) Tęskniłam gdy Kuba już "dorósł" (i nadal tęsknię) za uczuciem,gdy ma się Maleństwo przy sobie ...pamiętam, jak ja na Kubę godzinami się gapiłam jak spał i nie tylko :)

    Ja do pupy używałam przy Kubie (i dla Nr 2 też już zakupiłam) Nivea Baby , właśnie z uwagi na konsystencję - najbardziej gęsty i tłusty, po prostu uważam, że jeśli przewinę i z jakiegoś powodu (czyt. np kupy) za niedługo przewijać muszę znów i na pupie nie ma już kremu to działać to nie może...a np miałam kremy z Hippa, z Chicco (prezenty z racji zakupów większych) i z nimi tak było...dlatego dla mnie najlepszy był z Nivei, bo utrzymywał się długo(i chyba do dziś jest w promocji za 9,9zł w Rossmannie :) )
    Chociaż nie wiem Dora,co masz na myśli mówiąc "zaklejanie pieluszki" :)
    A co do komody,to jakoś musimy "upchnąć" obu Synów w jednej :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też mamy tylko komode i dziele ja z kuba ale maleństwa rzeczy sie nie zmieszcza wiec musimy w koncu regał kupic taki spory rzeby już wszystko zmiescic

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga wyczytalam gdzieś, że jak się stosuje pieluszki kupko-chlonne to krem nie powinien być zbyt gesty;-) sprawdzę w praktyce;-)

    teraz zmykam na spacer:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Shagga wyczytalam gdzieś, że jak się stosuje pieluszki kupko-chlonne to krem nie powinien być zbyt gesty;-) sprawdzę w praktyce;-)

    Nie słyszałam wcześniej o tym :) Może jakaś logika w tym jest rzeczywiście...chociaż ja tam mam już swój typ (najbardziej gęsty ze znanych mi specyfików :D ).

    My zjedliśmy właśnie kalafiorka na kolację...i zmykamy chyba do wanny..dziś z myciem głowy będzie (Młodego of kors), manicure i pedicure :P bo jutro dwóch lekarzy zaliczamy ...i może zakupy - tym razem dla Starszego Syna :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 lipca 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj blondi :)

    na katar w ciązy polecam wode morsk,ą super oczyszcza a jak masz zatkany nos to na kroplach acatar jest napisane ze kobiety w ciazy moga go stosowac. Jesli chodzi o ból gardłą to tantum verde spokojnie możesz brać. Jest dozwolony w ciąży. Sama jakis miesiac temu przechodzilam choróbsko i to mi spokojnie lekarka pozwoliła brac, mialam tez na katar takie krople sinupret ale je bym raczej konsultowlaa z lekarzem, bo to tez zalezy od rodzaju kataru. Na suchy kaszel dostalam tabletki do ssania isla. no i oczywiscie rutinoscorbin spokojnie w ciąży możesz łykac. Mi sama ginka kazała na wylewy krwawe w oczach, bo on uszczelnia naczynia krwionosne takze :)

    moze nie sa to typowo domowe sposoby ale sa to rzeczy ktore w ciąży można na pewno a w koncu nie wolno dopuscic do rozwoju choroby :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 20:42

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ