X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, Ty masz po prostu lustrzane odbicie swojego wykresu ;)
    Basiulkaa, dziękuję za kciuki :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    maximka84 wrote:
    WSZYSTKIE KIEDYŚ ZACIĄZYMY :) tak powinno nazywac sie nasze forum :P :) :D

    Dobre :D :P Kurcze gdzie bylas jak tworzylismy ten watek??? :D

    hmn .... gdzie byłam ...- cały czas z Wami :)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Paula90 wrote:
    tak wiem ale jak patrze na inne wykresy to zadna nie ma takiego jak ja... :/ Moja temp tylko spada a jak sie troszke podniesie odrazu spada... Zwariuje :( zastanawiam sie nad inna metoda zaplodnienia...

    może po prostu zły termometr .... ?
    nie wiem Kochana ale nie wariuj ;)

    mierze rano i pozniej kontrolnie sprawdzam czy on dobrze dziala i jest zawsze co ponad 37 lub 37.. ale zamoiwlam nowy mam nadzieje ze bedzie lepszy na nowy cykl :p

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Paula, Ty masz po prostu lustrzane odbicie swojego wykresu ;)
    Basiulkaa, dziękuję za kciuki :)

    az taka pierdolnieta jestem hahahhahah??? :P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauluś - kup sobie lody, włącz dobry film i relax... lub idź na zakupy, na dobrą kawę...połaź po sklepach... , nie mysl o tempce o tym forum ze jedna ma tak, inna tak - każda jest przeciez inna ;)

    Wyłącz się po prostu na wszystko to co non stop przypomina Ci o tym staraniu :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Pauluś - kup sobie lody, włącz dobry film i relax... lub idź na zakupy, na dobrą kawę...połaź po sklepach... , nie mysl o tempce o tym forum ze jedna ma tak, inna tak - każda jest przeciez inna ;)

    Wyłącz się po prostu na wszystko to co non stop przypomina Ci o tym staraniu :)

    Nie potrafie sie wylaczyc... wyluzowalam ale teraz to dzis zdenerwowalam sie na maxa... bo ta tempka powinna rosnac a nic sie nie dzieje :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z maximką. Wiem jak ciezko jest sie oderwać od forum i myslenia.. zrób coś dla siebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulis,paulis,paulis.Ty jeszcze teraz kiedy Ci tak zle,nie przechodzisz nawet w 20% tego co ja przeszlam...

    W wieku 18 lat,lekarka stwierdzila,ze moge nie miec nigdy dzieci...Zalamka.
    W wieku 19 lat dowiedzialam sie ze mam miesniaka 1,5 cm.i jezeli urosnie to moga mi usunac macice,zlamka kolejna bede pusta jak beczka!!!
    Naszczescie miesniak sie wchlona :D I nie poddaje sie :) Nie moge :)
    Ja pewnego okresu moich staran nie pamietam...wymazalam z pamieci zeby nie pamietac tego bolu...
    Dacie rade :D Twoj robil badania nasienia?
    Masz wspanialego faceta,napewno bardzo Cie kocha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    Pauluś - kup sobie lody, włącz dobry film i relax... lub idź na zakupy, na dobrą kawę...połaź po sklepach... , nie mysl o tempce o tym forum ze jedna ma tak, inna tak - każda jest przeciez inna ;)

    Wyłącz się po prostu na wszystko to co non stop przypomina Ci o tym staraniu :)

    Nie potrafie sie wylaczyc... wyluzowalam ale teraz to dzis zdenerwowalam sie na maxa... bo ta tempka powinna rosnac a nic sie nie dzieje :(

    to może faktycznie wina termometru ;)
    SPOKOJNIE ;)
    nie potrafię, nie potrafię ... :P my kobity możemy wszystko :)
    tylko nie możesz całymi dniami wysiadywac przed komp. :/ z termometrem w ręce i przeglądac wykresy innych kobitek ;) nie żebym cię wyganiała - bądź z nami !!! tylko wiesz ... naprawdę - zrób coś dla siebie !

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, myślę że powinnaś naprawdę skonsultować Twój wykres z lekarzem w Polsce. Dziwny ten Twój wykres jest. O tym lustrzanym odbiciu napisałam dla żartu, ale rzeczywiście gdyby zrobić lustrzane odbicie, to wtedy wykres byłby taki jak powinien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 09:35

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paulis,paulis,paulis.Ty jeszcze teraz kiedy Ci tak zle,nie przechodzisz nawet w 20% tego co ja przeszlam...

    W wieku 18 lat,lekarka stwierdzila,ze moge nie miec nigdy dzieci...Zalamka.
    W wieku 19 lat dowiedzialam sie ze mam miesniaka 1,5 cm.i jezeli urosnie to moga mi usunac macice,zlamka kolejna bede pusta jak beczka!!!
    Naszczescie miesniak sie wchlona :D I nie poddaje sie :) Nie moge :)
    Ja pewnego okresu moich staran nie pamietam...wymazalam z pamieci zeby nie pamietac tego bolu...
    Dacie rade :D Twoj robil badania nasienia?
    Masz wspanialego faceta,napewno bardzo Cie kocha.

    Basiula - szacuneczek :***

    Nie mozemy się poddawać, kuźwa przecież jesteśmy jeszcze młode !!!

    Babki grubo po 30tce rodzą dzieci a tu się 20paro latki załamują, no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :)
    wlasnie dzisiaj odebralam moje wyniki wlasnie mi spoadlo TSH do 0.106 i mam podwyzszona prolaktyne a juz myslalam ze jest ok :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykres odzwierciedla zmiany w naszym organizmie.Czyz nie?A ja na moim wczesniejszym mialam gory i doliny!!! :D hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulis Ty moze za zimna jestes ??? hahahha krolowa sniegu :D

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a juz nie wiem... bedzie co ma byc... a jak nie tak to in vitro i juz... nie mam sil starac sie tak jak inne po 2lat i wiecej... nie nawidze czekac!!!!!

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paulis Ty moze za zimna jestes ??? hahahha krolowa sniegu :D

    a moze faktycznie juz taka moja uroda??

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierz sobie moze pod pacha temperature.Ja pod pacha mam taka sama jak w waginie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    a juz nie wiem... bedzie co ma byc... a jak nie tak to in vitro i juz... nie mam sil starac sie tak jak inne po 2lat i wiecej... nie nawidze czekac!!!!!

    he...tez nie znosze czekania .... :/

    ale z in vitro się wstrzymaj ;)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze macie racje... za duzo mysle bo to moj pierwzy cykl z owu... stresuje sie ze cos bedzie ni tak i prosze dlugo czekac nie musialam :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj babeczki kochane mam chwilę czasu zajrzeć :( brzuch mnie boli jakbym zaraz miała dostać @ i to nawet bardziej niż w @ :( a przecież połowa cyklu dopiero,przez to nic w pracy mi się nie chce

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ