X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

    Wytrzymasz te 7 dni jeszcze bo swieta ida i jest duzo roboty,zajmiesz sie sprzataniem,pieczeniem i choc troszke zapomnisz.

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ty masz dziwny ten wykres w ogole go nie rozumiem ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

    Wytrzymasz te 7 dni jeszcze bo swieta ida i jest duzo roboty,zajmiesz sie sprzataniem,pieczeniem i choc troszke zapomnisz.

    najgorsze ze my idziemy w gosci . Jedyną rzecz jaką bede robić to jajka faszerowane :D nic wiecej. Okna miałam myć ..ale płyn mi zamarza bo jest tak zimno :/ oby do soboty.. w sob,niedz i pon jedziemy w gosci..do tego czasu.dom,dom,dom :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob sobie w sobote test.Jezeli cos jest to musi juz wyjsc :) bedziesz spokojniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie w tym miesiacu kupie abonament premium.Bede widziala statystyki przynajmniej ;) a co mi tam hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od soboty do pod duzo czasu nie ma :D przez świeta szybko mi czas zleci.a wole byc pewna w 100% ze jestem.. lepiej wiedziec później niz wczesniej :)
    ja w przeciągu 4 dni zebrałam juz 32/100 punktów ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Anika lepiej zrobic pozniej ale byc w 100% pewnym :) A dlugo sie juz starasz?ile z Ovu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://i.pinger.pl/pgr225/6a2a76b20014bb314b67e923

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

    Ja juz skonczylam 1 cykl z ovu :) teraz drugi zaczelam.Zycze szczecia naprawde :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

    Witaj Aniu :) he, cykl zaczełaś w tym samym czasie co ja :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    k!@#$a no to zajebista uroda :/ kontaktowałaś sie z jakims innym ?

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    k!@#$a no to zajebista uroda :/ kontaktowałaś sie z jakims innym ?

    Nie bo ja obecnie jestem w Anglii a tu lekarze zwlaszcza ginekolodzy nie maja dobrej opinii... zobaczymy jak bedzie w drugim cyklu... Poza tym moze pojedziemy na swieta do PL to skocze juz tam do lekarza...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    Kochana mi sie wydaje ze powinnas brac jakies tabletki czy coz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka- oby drugi cykl był szczęśliwy.. :) do 3 razy sztuka :D
    maximka - a jak u Ciebie wykresik ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    http://i.pinger.pl/pgr225/6a2a76b20014bb314b67e923

    dzień doberek Basiula :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    Kochana mi sie wydaje ze powinnas brac jakies tabletki czy coz.

    jak bede w Polsce to odrazu pojde do lekarza... wezme te wykresy i pokaze mu... I zobaczymy co powie... Ja juz sama nie wiem co jest ze mna :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ