Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

    Wytrzymasz te 7 dni jeszcze bo swieta ida i jest duzo roboty,zajmiesz sie sprzataniem,pieczeniem i choc troszke zapomnisz.

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ty masz dziwny ten wykres w ogole go nie rozumiem ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

    Wytrzymasz te 7 dni jeszcze bo swieta ida i jest duzo roboty,zajmiesz sie sprzataniem,pieczeniem i choc troszke zapomnisz.

    najgorsze ze my idziemy w gosci . Jedyną rzecz jaką bede robić to jajka faszerowane :D nic wiecej. Okna miałam myć ..ale płyn mi zamarza bo jest tak zimno :/ oby do soboty.. w sob,niedz i pon jedziemy w gosci..do tego czasu.dom,dom,dom :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob sobie w sobote test.Jezeli cos jest to musi juz wyjsc :) bedziesz spokojniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie w tym miesiacu kupie abonament premium.Bede widziala statystyki przynajmniej ;) a co mi tam hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od soboty do pod duzo czasu nie ma :D przez świeta szybko mi czas zleci.a wole byc pewna w 100% ze jestem.. lepiej wiedziec później niz wczesniej :)
    ja w przeciągu 4 dni zebrałam juz 32/100 punktów ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Anika lepiej zrobic pozniej ale byc w 100% pewnym :) A dlugo sie juz starasz?ile z Ovu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://i.pinger.pl/pgr225/6a2a76b20014bb314b67e923

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

    Ja juz skonczylam 1 cykl z ovu :) teraz drugi zaczelam.Zycze szczecia naprawde :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Dopiero pierwszy cykl z Ovu :) I mam przeczucie ze chyba sie udało.

    Witaj Aniu :) he, cykl zaczełaś w tym samym czasie co ja :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    k!@#$a no to zajebista uroda :/ kontaktowałaś sie z jakims innym ?

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    k!@#$a no to zajebista uroda :/ kontaktowałaś sie z jakims innym ?

    Nie bo ja obecnie jestem w Anglii a tu lekarze zwlaszcza ginekolodzy nie maja dobrej opinii... zobaczymy jak bedzie w drugim cyklu... Poza tym moze pojedziemy na swieta do PL to skocze juz tam do lekarza...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    Kochana mi sie wydaje ze powinnas brac jakies tabletki czy coz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka- oby drugi cykl był szczęśliwy.. :) do 3 razy sztuka :D
    maximka - a jak u Ciebie wykresik ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    http://i.pinger.pl/pgr225/6a2a76b20014bb314b67e923

    dzień doberek Basiula :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 wrote:
    a mi ta pierdylona tempka w ogole nie rosnie a jak troszke urosnie odrazu spada... co jest...??

    Moim zdaniem tez cos dziwny ten wygres..masz strasznie duzo spadków temp. Byłaś u lekarza ?pytalas sie czy wszystko jest ok?

    bylam... stwierdzil ze juz taka mam "urode"

    Kochana mi sie wydaje ze powinnas brac jakies tabletki czy coz.

    jak bede w Polsce to odrazu pojde do lekarza... wezme te wykresy i pokaze mu... I zobaczymy co powie... Ja juz sama nie wiem co jest ze mna :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ