Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 marca 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam spać dobranoc Paula90

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry kochane.miłego dnia:)plamie cosik pewnie dołacze dow was i do kwietniówek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 06:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj na forum jest kilka dziewczyn, które miały podobną sytuacje, wejdź na forum "w ciąży" i załóż temat to zobaczysz i możliwe, że one Ci doradzą lub powiedzą więcej na ten temat :)

    A do was dziewczyny co do szyjki.. Ja stwierdziłam, że nie mam pojęcia jak ją badać i po prostu tego nie robiłam i może dobrze, bo nie przyprawiało mnie to o niepewności lub po prostu się nie zadręczałam czy jest zamknięta czy otwarta. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Tutaj na forum jest kilka dziewczyn, które miały podobną sytuacje, wejdź na forum "w ciąży" i załóż temat to zobaczysz i możliwe, że one Ci doradzą lub powiedzą więcej na ten temat :)

    A do was dziewczyny co do szyjki.. Ja stwierdziłam, że nie mam pojęcia jak ją badać i po prostu tego nie robiłam i może dobrze, bo nie przyprawiało mnie to o niepewności lub po prostu się nie zadręczałam czy jest zamknięta czy otwarta. :)

    kochana juz niemam sensu...bede obserwować co i jak zobaczymy czy to tylko palmienie czy @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry gwiazdeczki moje :). Co słychać w wielkim świecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzacik co się dzieje? Który to dc u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    uciekam spać dobranoc Paula90

    Witam nową koleżankę :* <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Dziewczyny, które są już 'w stanie błogosławionym' wejdźcie na forum "w ciąży" i dopiszcie się do listy, bo może którejś to uciekło a już jest nas blisko 60 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witam po weekendzie ? co nowego Kochane ? :)
    Skrzacik - plamisz cosik ... ?
    a jak tam Jagódka ... ?
    może ponadrabiam co pisałyscie ale nie wiem czy wszystko zdołam :P
    miłego dnia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie Jadzki,Stonki i Biedronki ;) :*
    skrzaciu dalej plamisz kochana?3mam kciuki zeby tpo bylo TYLKO plamienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 08:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    uciekam spać dobranoc Paula90

    Witamy w naszych skromnych progach ;)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam maximka po weekendzie?

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek... :)

    Skrzacik jak sie czujesz ?? :*

    Kurde ale mnie zab napierdziela :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos na poczatek dnia i poprawe humoru :D

    Wiecie dlaczego blondynka wklada trawe do kontaktu????
    -bo chce miec kontakt z przyroda :D buhahahahha :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha Basiu!! dajesz jaja :p a mnie dzis w nocy tak bolal starsznie brzuch ze myslalam ze umieram :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuu...to nie fajnie,ze zabek Cie boli :/
    rano jak wstalam to potop mialam :/ normalka ale coz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez musze isc do dentysty,bo mam dziure w zebie :/ ale nie jest to lekarz do ktorego ide z otwartymi ramionami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    Hej kobietki :)
    Jak tam mija poranek ?
    skrzat-co tam u cb?

    Mnie dzisiaj cyce bolą.i jak nigdy odrzuca mnie od kawy..Piersi nigdy mnie nie bolaly przed @. Jeszcze 7 dni..cho**ra wariuje juz.

    Anika masz piekna temperature oby nie spadla :) 3mam kciuki :)

    Dziękuje. Oby się odało. zasypie was wiruskami ciązowymi :D haha...
    Ten czas mnie strasznie dobija :( mam nadzieje ze szybko zleci

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ