Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula czy Ty jakieś badania robilas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    nie chce czekac pare lat tak jak one tam opowiadaja... To jest chyba jakis zart... zastanawiam sie dlaczego nie jestem bardziej plodnaaa!!!!!

    Paulina nie zachowuj sie jak dziecko!!!jestes dorosla kobieta ktora chce dziecko!a nie 14 latka ktora chce lalke !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko gdy chce samochodzik lub lale musi zasluzyc!!!a my tez musimy zasluzyc sobie na dzidzie.
    Nie zaluje ani jednego dnia staran i nigdy nie bede zalowac!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo może się okazać że przez jakąś mała głupotę zajść nie możesz a lekarz by coś zaradzil i bobas moment bach...:p

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula czy Ty jakieś badania robilas?

    ... Lekarz stwierdzil ze taka juz mam urode...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula idz sie napij tej kawy:)i relakssssss..stres moze powodowac wieksze wydzielanie prolaktyny!!a Ty tutaj ja widze ze juz wariujesz:)tym wszystkim z wpadek moze sie udaje bo nie mysla o tym czy to ich dzien plody..jaka mialy temp rano i czy sluz byl wodnisty:)trzeba troche wyluzowac..wiem wiem latwo sie mowi..i ja tez chcialabym zeby to bylo juz..i dobija mnie jak widze temp w tym cyklu to jedna pozioma kreska wiec raczej bez szans na cokolwiek..ale w nastepnym cyklu musi byc ok:)moze to i lepiej..na macierzynski w listopadzie bym szla..taki dupny miesiac:P hehehe

    nick nieaktualny, Paula90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dziecko gdy chce samochodzik lub lale musi zasluzyc!!!a my tez musimy zasluzyc sobie na dzidzie.
    Nie zaluje ani jednego dnia staran i nigdy nie bede zalowac!!!

    dobrze mówi , polac jej :P

    :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula czy Ty jakieś badania robilas?

    ... Lekarz stwierdzil ze taka juz mam urode...

    chodzi o badania wiec np badanie hormonow,badanie nasienia twojego pawla,itd.
    To samo napisalas jak napisalismy ci o twojej miesiaczce i wykresie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Dziecko gdy chce samochodzik lub lale musi zasluzyc!!!a my tez musimy zasluzyc sobie na dzidzie.
    Nie zaluje ani jednego dnia staran i nigdy nie bede zalowac!!!

    Baśka jesteś boska :p ale co do zasług to chyba zasłużyłam już na troje nawet :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    Paula idz sie napij tej kawy:)i relakssssss..stres moze powodowac wieksze wydzielanie prolaktyny!!a Ty tutaj ja widze ze juz wariujesz:)tym wszystkim z wpadek moze sie udaje bo nie mysla o tym czy to ich dzien plody..jaka mialy temp rano i czy sluz byl wodnisty:)trzeba troche wyluzowac..wiem wiem latwo sie mowi..i ja tez chcialabym zeby to bylo juz..i dobija mnie jak widze temp w tym cyklu to jedna pozioma kreska wiec raczej bez szans na cokolwiek..ale w nastepnym cyklu musi byc ok:)moze to i lepiej..na macierzynski w listopadzie bym szla..taki dupny miesiac:P hehehe

    echhh, ja JEJ to samo mówię ...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się dziś dziennie zacznę modlić ... o poczęcie ...
    jestem wierząca itd ... ale z modlitwą u mnie na bakier :\

    a co mi zaszkodzi ... i tak wszystko w Jego rękach ...

    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Dziecko gdy chce samochodzik lub lale musi zasluzyc!!!a my tez musimy zasluzyc sobie na dzidzie.
    Nie zaluje ani jednego dnia staran i nigdy nie bede zalowac!!!

    Baśka jesteś boska :p ale co do zasług to chyba zasłużyłam już na troje nawet :(

    Moze "ten u gory" twierdzi ze jeszcze cos musimy zrobic?cos mu udowodnic?niewiem...za duzo zabija sie dzieci zeby dawal kazdemu dzidzia...moze czeka,niewiem ja tak sadze..ze musimy byc cierpliwe a cierpliwosc to jedna z cnot.

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Paula90 wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    Paula czy Ty jakieś badania robilas?

    ... Lekarz stwierdzil ze taka juz mam urode...

    chodzi o badania wiec np badanie hormonow,badanie nasienia twojego pawla,itd.
    To samo napisalas jak napisalismy ci o twojej miesiaczce i wykresie

    bo to jest odpowiedz mojego lekarza na wszytskie moje pytania :/ Hormony mialam robione i byly w porzadku ... A nasienia P nie badalismy bo mielismy zamiar zrobic to dopiero jak bedziemy w PL...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo np u mnie to ewidentnie lekarz kazał schudnac i zrobić tsh ale schudlam + zrobiłam tsh od nowa i teraz kazał mi się starać tsh 1,4 książkowe wręcz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet pod pachą mam podwyzszoną temp. do 37,2 a jestem zdrowa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    a ja się dziś dziennie zacznę modlić ... o poczęcie ...
    jestem wierząca itd ... ale z modlitwą u mnie na bakier :\

    a co mi zaszkodzi ... i tak wszystko w Jego rękach ...

    :)

    Ja sie dziennie modle przed snem :) ale choc mam pasek Sw.Dominika to nie modle sie z paskiem... niewiem dlaczego...musze zaczac chodzic do kosciola bo nie chodze :/

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem.... Nie chce myslec juz o tym... pije kawe i slucham muzyki... pozniej biore sie za sprzatanie...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    maximka84 wrote:
    a ja się dziś dziennie zacznę modlić ... o poczęcie ...
    jestem wierząca itd ... ale z modlitwą u mnie na bakier :\

    a co mi zaszkodzi ... i tak wszystko w Jego rękach ...

    :)

    Ja sie dziennie modle przed snem :) ale choc mam pasek Sw.Dominika to nie modle sie z paskiem... niewiem dlaczego...musze zaczac chodzic do kosciola bo nie chodze :/

    Ja sie dmodle codziennie do Sw.dominika... A pasek nosze caly czas na brzuchu... sciagam go tylko gdy sie kapie...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anikaaaaaaa !!!!!!!1 podwyzszona temperatura ppd pacha,piekny wykres!!!Juz sie nie moge doczekac az potwierdzisz swoje objawy :) bede ciocia :) NET CIOCIA BASIA AHHAHAHAH :D

    Paula90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    nick nieaktualny, Paula90 lubią tę wiadomość

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ