X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Anika321 wrote:
    Paula90 - trzymam za Cb mocno kciuki :) główka do góry :) zacznij robic cos dla siebie.zapisz sie na jakies zajecia :) by nie mysleć..zobaczysz ze bedzie o wiele lepiej :)

    Zaczynam :) Cwiczenia i biore sie za siebie :) Moze cos to mi pomoze psychicznie :)

    Napewno :) zobaczysz :) i psychicznie bedzie ci łatwiej sie troszke od tego oderwać. Zobaczysz raz,dwa i sie uda :) ale nie wolno przestac mysleć o sobie. :) Bo potem juz nie bedziesz miala na to czasu.

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka czekam do lipca na te najwazniejsze badania, jednak wstyd sie przyznac ale cytologii to ja 6 lat juz nie mialam robionej!
    teraz niech mnie dokladnie "obejrzy" a pozniej jak sienie uda to niech leczy!

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    maximka czekam do lipca na te najwazniejsze badania, jednak wstyd sie przyznac ale cytologii to ja 6 lat juz nie mialam robionej!
    teraz niech mnie dokladnie "obejrzy" a pozniej jak sienie uda to niech leczy!

    anio...z cytologią ja ci powiem tak .... robiła mi rok temu ... i miałam zadzwonic sobie póxniej i spytac o wyniki ... i wstyd ....!!!!wyleciało mi z głowy :( ale kolezanka mi mówiła że jak wyniki sa złe to oni sami dzwonią ... ciekawe ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    maximka czekam do lipca na te najwazniejsze badania, jednak wstyd sie przyznac ale cytologii to ja 6 lat juz nie mialam robionej!
    teraz niech mnie dokladnie "obejrzy" a pozniej jak sienie uda to niech leczy!

    anio...z cytologią ja ci powiem tak .... robiła mi rok temu ... i miałam zadzwonic sobie póxniej i spytac o wyniki ... i wstyd ....!!!!wyleciało mi z głowy :( ale kolezanka mi mówiła że jak wyniki sa złe to oni sami dzwonią ... ciekawe ....

    Ja co prawda cytologie miałam pół roku temu ale to prawda że jak źle wyniki to dzwonią bynajmniej u nas bo moja koleżanka była u mnie na kawce i zadzwonili do niej pamiętam bo się jeszcze wtedy rozplakala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ja jeszcze do 15 tej a już padam,nawet praca ukochana satysfakcji nie daje a brzuch jak napier...tak dalej swoje ale plodne już się skończyły bo śluz dziś kremowy więc nie wiem od czego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    spokojnie tu dziś, jak nigdy, pouciekały baby piec, sprzątac, przed świętami ...

    a ja in joooob .... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Jezu ja jeszcze do 15 tej a już padam,nawet praca ukochana satysfakcji nie daje a brzuch jak napier...tak dalej swoje ale plodne już się skończyły bo śluz dziś kremowy więc nie wiem od czego :(

    wiesz, mnie czasem boli brzuch jak za mocno poszaleje w łóżku :P
    więc może od tego ...

    zazdroszczę - do 15 , a ja do 17 ...
    łłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :( :(

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie pracuje,nie sprzatam, tylko sie opierd... i ogladam licealne ciaze :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    ja nie pracuje,nie sprzatam, tylko sie opierd... i ogladam licealne ciaze :)

    haha ,.... zazdroszcze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie pracuje. Oglądam Lekarzy :D i jem zupke :D Mała właśnie zasneła a mama ma czas dla siebie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukałam pracy długo, coś koło roku, w domu szlak mnie trafiał :P więc nie narzekam :P jest jak jest, wazne że kasa jakas jest .... :)

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez szukam 2 miesiac ale chu#$ mnie strzela juz w tych 4 scianach

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anio, a mieszkasz sama jagódko ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobityyy żyyyyjecie ????

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    anio, a mieszkasz sama jagódko ?:)

    tak mieszkam sama, tzn z psem

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    maximka84 wrote:
    anio, a mieszkasz sama jagódko ?:)

    tak mieszkam sama, tzn z psem

    faaaajnie :)

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja wiem czy tak fajnie...
    jeszcze chwila i moze zgwalce T o wspolne mieszkanie, byloby nam latwiej, przede wszystkim finansowo...

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo wysprzatalam :) Wykapalam sie :) zrobilam pranie i wlasnie siedze z lampka winka i maluje pazury :)

    Moja roza z dzien kobiet jeszcze tak pieknie dzis wyglada <3 ale juz ja susze dzi :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    bo ja wiem czy tak fajnie...
    jeszcze chwila i moze zgwalce T o wspolne mieszkanie, byloby nam latwiej, przede wszystkim finansowo...

    No pewnie... Porozmawiaj z nim o tym :) Ja uwazam ze nie ma to jak zamieszkac razem czlowiek poznaje siebie wzajemnie :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty pijaku!!! :P
    ja mojego kwiata z DK wyrzucilam teraz w sobote :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ