X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)
Odpowiedz

GANG STARACZEK I SZCZESLIWYCH POSIADACZEK ;)

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    w Uk lekarze sa smieszni...

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    Tez myslalam o tym zeby sie zapisac na joge :D ale ja teraz czekam na wiosne yhym...wiosenna pogode,wkladam dres i biegam :D plus dieta i zapisuje sie na zumbe a i jeszcze prawko :) i praca :) bede miala co robic ale nie bede myslec non stop dzidzia!!!

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam troche do zrzucenia bo zaniedbalam sie :D wiec cos dla zdrowia zrobie i dla siebie :)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym powiedziala...zalosni:)
    tak czy siak..delektuj sie kawa:P i posprzataj:)bo to zaraz wielkanoc!!:)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    moniaak wrote:
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    Tez myslalam o tym zeby sie zapisac na joge :D ale ja teraz czekam na wiosne yhym...wiosenna pogode,wkladam dres i biegam :D plus dieta i zapisuje sie na zumbe a i jeszcze prawko :) i praca :) bede miala co robic ale nie bede myslec non stop dzidzia!!!

    ja tez do pracyyyy!! :D Bede miala zajecie :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    moniaak wrote:
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    Tez myslalam o tym zeby sie zapisac na joge :D ale ja teraz czekam na wiosne yhym...wiosenna pogode,wkladam dres i biegam :D plus dieta i zapisuje sie na zumbe a i jeszcze prawko :) i praca :) bede miala co robic ale nie bede myslec non stop dzidzia!!!

    widzac to co sie dzieje ostatnio z pogoda to na wiosne mozemy jeszcze troche poczekac:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest jak sie siedzi w domu :) niestety ma sie wtedy za duzo czasu :)
    o.k ja smigam do sis bede po poludniu papapatki

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zostaje mi zumba,prawko i praca i dieta

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    ja bym powiedziala...zalosni:)
    tak czy siak..delektuj sie kawa:P i posprzataj:)bo to zaraz wielkanoc!!:)

    ja na wielkanoc chyba wyladuje w PL :) U mamuni :) :) :) tak mi sie za nia teskni... To moja najwspanialsza przyjaciolka <3

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa Basiu :* Milego dnia kochana :) :*

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    moniaak wrote:
    co do lekarzy to rozumiem..mi mowia w UK to samo wiec bez sensu w ogole cokolwiek z lekarzami tutaj dyskutowac...moze yoga Ci pomoze sie wyciszyc:)a i dla zdrowia dobre:)

    Tez myslalam o tym zeby sie zapisac na joge :D ale ja teraz czekam na wiosne yhym...wiosenna pogode,wkladam dres i biegam :D plus dieta i zapisuje sie na zumbe a i jeszcze prawko :) i praca :) bede miala co robic ale nie bede myslec non stop dzidzia!!!

    ja tez do pracyyyy!! :D Bede miala zajecie :)

    ja wlasnie w pracy:P..na ovu:) a za chwile ide na herbatke..
    odzywiam sie raczej zdrowo bo z wyksztalcenia jestem dietetykiem..ale cwiczenia zaniedbalam:(kiedys chodzilam na joge, pilates i step i mialam duzo wiecej energii niz teraz!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anikaaaaaaa !!!!!!!1 podwyzszona temperatura ppd pacha,piekny wykres!!!Juz sie nie moge doczekac az potwierdzisz swoje objawy :) bede ciocia :) NET CIOCIA BASIA AHHAHAHAH :D

    tez sie nie moge doczekać potwierdzenia. chyba padne na zawał jak sie uda :D pozapraszam was wszystkie na macanko ciążowego brzucha.. :D podobno to jest zarazliwe jak sie dotknie :D

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    maximka84 wrote:
    a ja się dziś dziennie zacznę modlić ... o poczęcie ...
    jestem wierząca itd ... ale z modlitwą u mnie na bakier :\

    a co mi zaszkodzi ... i tak wszystko w Jego rękach ...

    :)

    Ja sie dziennie modle przed snem :) ale choc mam pasek Sw.Dominika to nie modle sie z paskiem... niewiem dlaczego...musze zaczac chodzic do kosciola bo nie chodze :/

    :***

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć moje sliczne :)
    Anika Twoj wykres jest wow!!! trzymam mocno kciuki!!!
    Pauliś nie doluj sie kochana moj, poprostu odpusc, a moze Wy za duzo sie <3
    to tez zmniejsza ilosc io jakosc plemnikow.
    Swoja droga ja 3 tygodnie temu przestalam palic, wrzucilam na luz, zmienilam diete, biore kwas foliwy i multivitamine, ide do lekarza w kwietniu zrobic wszystkie badania.
    A Wam moje kochane tez zycze duuuuzo spokoju, luzu i wytrwalosci :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Jagoodka :)
    tylko sie chwali takie zachowanie :) dzieciaczek bedzie zdrowy jak sie uda :) a uda sie :) trzymam kciuki

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    cześć moje sliczne :)
    Anika Twoj wykres jest wow!!! trzymam mocno kciuki!!!
    Pauliś nie doluj sie kochana moj, poprostu odpusc, a moze Wy za duzo sie <3
    to tez zmniejsza ilosc io jakosc plemnikow.
    Swoja droga ja 3 tygodnie temu przestalam palic, wrzucilam na luz, zmienilam diete, biore kwas foliwy i multivitamine, ide do lekarza w kwietniu zrobic wszystkie badania.
    A Wam moje kochane tez zycze duuuuzo spokoju, luzu i wytrwalosci :*

    Hej hej :***
    W kwietniu na badania ? miałyśmy czekać do lipca :P
    Ja czekam do lipca, wydrukuje sobie tabeleczki stąd, będzie mieć jakis obraz :)_

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodko nie potrafie mu odmowic <3
    A chodzi mi o moja temp... Ona cos rosnie i spada odrazu...
    Zobaczymy jak bedzie w nastenym cyklu :)
    Moze to wina tabletek... nie wiem... :) Bede sie martwic pozniej...
    Teraz siedze, pije kawusie i mysle za co sie wczesniej zabrac :)
    w sumie nie mam nic szczegolneo do roboty... wezme pozniej goraca kapiel...
    Brzuch nie dziwnie boli... :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    cześć moje sliczne :)
    Anika Twoj wykres jest wow!!! trzymam mocno kciuki!!!
    Pauliś nie doluj sie kochana moj, poprostu odpusc, a moze Wy za duzo sie <3
    to tez zmniejsza ilosc io jakosc plemnikow.
    Swoja droga ja 3 tygodnie temu przestalam palic, wrzucilam na luz, zmienilam diete, biore kwas foliwy i multivitamine, ide do lekarza w kwietniu zrobic wszystkie badania.
    A Wam moje kochane tez zycze duuuuzo spokoju, luzu i wytrwalosci :*

    Hej hej :***
    W kwietniu na badania ? miałyśmy czekać do lipca :P
    Ja czekam do lipca, wydrukuje sobie tabeleczki stąd, będzie mieć jakis obraz :)_

    Ja tez sie wybieram jednak na badania jak bede w Polsce... Juz mam na oku lekarza ma swietne opinie mam nadzieje ze mi pomoze :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 - trzymam za Cb mocno kciuki :) główka do góry :) zacznij robic cos dla siebie.zapisz sie na jakies zajecia :) by nie mysleć..zobaczysz ze bedzie o wiele lepiej :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Paula90 - trzymam za Cb mocno kciuki :) główka do góry :) zacznij robic cos dla siebie.zapisz sie na jakies zajecia :) by nie mysleć..zobaczysz ze bedzie o wiele lepiej :)

    Zaczynam :) Cwiczenia i biore sie za siebie :) Moze cos to mi pomoze psychicznie :)

    moniaak lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ