Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰
Odpowiedz

Gdy grudniowa gwiazdka zaświeci na niebie ⭐️w brzuszku już prezent będzie czekać na Ciebie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Zaczarowan 😢🫂🫂🫂🫂

    Przepraszam może to dziwne pytanie ale jestem tutaj niedawno. Co oznacza ta emotka? 🙈 ja tutaj naprawdę jestem jak dziecko we mgle 😃

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Przepraszam może to dziwne pytanie ale jestem tutaj niedawno. Co oznacza ta emotka? 🙈 ja tutaj naprawdę jestem jak dziecko we mgle 😃

    Pytasz o 🫂?
    To jest przytulanie 🥹😊

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    Hej! Naaaadrodbiłam 🤯 pędzicie ze stronicami, jak pędziwiatr.

    Tulę za biele i małpiszony - na pocieszenie dodam tylko, że bedziemy zatem razem na styczniowym wątku!
    Kiedy podajemy propozycje tytułów, komu i jak?

    Z dobrych wieści - chłop mi zjedzie tydzień wcześniej, więc już w sobotę będę go miała 😍, niestety juz jestem po owulce, na drugą musimy poczekać, ale przynjamnjej będzie obok 😍 po 2 mcach nie widzenia się to już czekam 😍♥️.

    Tak mi się już nie chce w praaaaaacy siedzieć, atmosfera taka sobie, bo ogłosili te podwyżki dla nauczycieli no i dziewczyny u nas też liczyły na 30%, ale no zonk, bo jesteśmy prywatni i wcześniej już laski zarabiały równo, a niektóre trochę ponad tzw. widełki, więc nie obejmie ich to 🤷🏽‍♀️

    Chciałabym już martwić się porannymi mdłościami i kolorem wózka… - O! takie mam marzenie 😒🥹

    Zawsze to jakieś pocieszenie bo widzę, że ekipę mamy fajną! A ja wierzę, że niedługo spotkamy się na wątku o pierwszych dolegliwościach ciążowych, o wybieraniu wózka, szpitala do porodu i o naszych porodach 🫶🏻

    nick nieaktualny, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Pytasz o 🫂?
    To jest przytulanie 🥹😊
    Ej no faktycznie. Ja ślepa jestem, myślałam, że to jakaś kamera 😅

    Dziękuje za odpowiedz!

    ultramaryna_, nick nieaktualny, Zaczarowan lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ej no faktycznie. Ja ślepa jestem, myślałam, że to jakaś kamera 😅

    Dziękuje za odpowiedz!

    Spoko, służę pomocą jak coś 😀

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaAneczka wrote:
    Tak zrobię 🥰 grunt, że to szansa a nie zmarnowany cykl 😁 ale biorąc pod uwagę przesunięta owu to ten cykl będzie ok 43 dniowy 🫣
    No właśnie, bo patrzyłam, że 17 dc też chyba miałaś PIK, dziś 29 dc, więc.. wiesz, niektórym dziewczynom wychodzą pozytywne testy owu w ciąży - nie chcę Cię nakręcać oczywiście ;) Tak sobie głośno myślę. A zdarzały Ci się takie długie cykle?

    karola_b, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam taką refleksje odkąd tu jestem, że każda z nas się z czymś zmierza. Mamy w sumie wspólny cel- dzidziolek. Ale ostatnio sobie myślałam, żebyśmy byli dla siebie bardziej wyrozumiali. Bo może ta Pani w sklepie, która ciężko pracuje to jedna z nas.. a może koleżanka z pracy z biurka obok zmaga się z tym samym. Nie zawsze wiemy kto z czym się zmaga a czasami są niepotrzebne nerwy i przepychanki np. W sklepach czy w drodze do pracy czy gdziekolwiek.

    I zawsze staram się być dobrym człowiekiem ale teraz będę jeszcze bardziej wyrozumiała dla innych wokół 🙏🏻

    blador2, ultramaryna_, klaudia_23, Berry123, nick nieaktualny, Butterfly23, metkamniedrapie_87, Nietypowa30, aszin, Hach, Sofka88, Olaura, ezra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Lecę dziś na rurkę - mam nadzieję, że pomoże <3
    Bladorku, a jak Ty się czujesz dziś? Mam nadzieję, że wraz z przyjściem @ już lepiej, bo możesz zacząć nowy cykl!

    To jak ja się czuję jest trudne do opisania, chyba nie umiem wyrazić tego innymi słowami jak smutek i zobojętnienie, jedyny plus że schudłam 1,5 kg, ale mam takie doły i cienie pod oczami, że wszyscy pytają czy jestem chora. Krwawienie póki co jest skąpe, ale bardzo bolesne. Przeraża mnie to, że miałam takie pozytywne nastawienie po tamtej @, że pisałam Wam, że jeśli się nie uda to będzie wysoki koń i kurde sobie wykrakałam, bo z jednej strony się udało (no bo coś się zadziało) a i tak spadłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 11:49

    ezra lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z budowy i zabrałam się za sprzątanie, a później jeszcze zapiekanka 😮‍💨 Tak mi się nie chce...

    Dodatkowo jakieś dzikie myśli mam w głowie. Śluzu mikro ilości, a brałam dużo wiesiołka. Temperatura słaba. Ech... Kiepski nastrój puka do drzwi. Może muza w słuchawkach do sprzątania pomoże :)

    Miłego dnia 🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 11:49

    ultramaryna_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Wróciłam z budowy i zabrałam się za sprzątanie, a później jeszcze zapiekanka 😮‍💨 Tak mi się nie chce...

    Dodatkowo jakieś dzikie myśli mam w głowie. Śluzu mikro ilości, a brałam dużo wiesiołka. Temperatura słaba. Ech... Kiepski nastrój puka do drzwi. Może muza w słuchawkach do sprzątania pomoże :)

    Miłego dnia 🌷

    ale może w środku jest dużo :D

    nick nieaktualny, Muuu., nick nieaktualny, goska000 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Berry123 Autorytet
    Postów: 290 485

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Jeszcze mam taką refleksje odkąd tu jestem, że każda z nas się z czymś zmierza. Mamy w sumie wspólny cel- dzidziolek. Ale ostatnio sobie myślałam, żebyśmy byli dla siebie bardziej wyrozumiali. Bo może ta Pani w sklepie, która ciężko pracuje to jedna z nas.. a może koleżanka z pracy z biurka obok zmaga się z tym samym. Nie zawsze wiemy kto z czym się zmaga a czasami są niepotrzebne nerwy i przepychanki np. W sklepach czy w drodze do pracy czy gdziekolwiek.

    I zawsze staram się być dobrym człowiekiem ale teraz będę jeszcze bardziej wyrozumiała dla innych wokół 🙏🏻
    Dokładnie, też staram się być wyrozumiała dla innych, bo nie wiadomo z czym się mierzą. Nam z mężem ulżyło jak dowiedzieliśmy się przedwczoraj o jego podwyższonym testosteronie. Jest mi go żal bo od wielu lat chodzi poddenerwowany i ma duży problem z opanowaniem emocji a ja nie wiedziałam czemu, myślałam, że może to przeze mnie, a jednak to ten hormon tak na niego działa. Potwierdza to fakt, że zawsze rano jest bardziej nerwowy a wieczorami dobrze się czuje i najchętniej to by codziennie siedział wieczorami dłużej bo wtedy czuje się dobrze. A musi o 22 30 iść spać żeby do pracy się wyspać. Myślę, że może to być jakiś genetyczny problem, bo jego ojciec też jest nerwowy… Dlatego dzielę się tym z Wami, bo taki problem jest rzadki ale występuje😊

    nick nieaktualny, ultramaryna_, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️28 👱‍♂️32

    Choroba Gravesa-Basedova, niedczynność tarczycy po terapii jodem radioaktywnym, letrox 175

    starania 👶 od 07/2023
    15.01.24 ⏸
    15.02 1,3 cm człowieczka z ❤


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    To jak ja się czuję jest trudne do opisania, chyba nie umiem wyrazić tego innymi słowami jak smutek i zobojętnienie, jedyny plus że schudłam 1,5 kg, ale mam takie doły i cienie pod oczami, że wszyscy pytają czy jestem chora. Krwawienie póki co jest skąpe, ale bardzo bolesne. Przeraża mnie to, że miałam takie pozytywne nastawienie po tamtej @, że pisałam Wam, że jeśli się nie uda to będzie wysoki koń i kurde sobie wykrakałam, bo z jednej strony się udało (no bo coś się zadziało) a i tak spadłam
    Takie upadki mocno bolą, to fakt. Ja w zeszłym cyklu byłam mega pozytywnie nastawiona, o dziwo @ nie popsuła mi humoru, ale teraz czuję taki zjazd. Aleale, ja się ogarnę!
    Przytulam Cię mocno, wysyłam Ci ciepłe myśli <3

    goska000 wrote:
    Wróciłam z budowy i zabrałam się za sprzątanie, a później jeszcze zapiekanka 😮‍💨 Tak mi się nie chce...

    Dodatkowo jakieś dzikie myśli mam w głowie. Śluzu mikro ilości, a brałam dużo wiesiołka. Temperatura słaba. Ech... Kiepski nastrój puka do drzwi. Może muza w słuchawkach do sprzątania pomoże :)

    Miłego dnia 🌷
    Jesteśmy dziś siostrami pod względem humoru. Może biomet niekorzystny, ktoś ma jakieś wytłumaczenie?
    Co do śluzu - myślę, że Blador ma rację! Muzyka i sprzątanie powinny pomóc odgonić złe myśli 🤞

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pushhka Przytulam! Jutro będzie lepiej 😊

    @ultramaryna To my może będziemy w podobnym czasie testować 🤔

    nick nieaktualny, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @koktajlowa jak tam urlop? 😀
    Macie jakieś plany? 😊

  • AnkaAneczka Ekspertka
    Postów: 162 405

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    No właśnie, bo patrzyłam, że 17 dc też chyba miałaś PIK, dziś 29 dc, więc.. wiesz, niektórym dziewczynom wychodzą pozytywne testy owu w ciąży - nie chcę Cię nakręcać oczywiście ;) Tak sobie głośno myślę. A zdarzały Ci się takie długie cykle?

    Później miałam blade więc się poziom nie utrzymywał a ciążowe negatywne bo dwa robiłam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 12:09

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏽28 🧔🏽‍♂️34
    ⛪2015
    👦🏼 2015
    👧🏼 2019


    8.01.2024 ⏸️
    Beta - 21.9 mIU/mL

    10.01.2024 - beta - 72.8 mIU/mL

    18.01.2024 - beta 1900 mIU/mL
    progesteron 10,40 ng/ml

    22.01.2024 - USG 5t+6d
    Pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy +zalążek płodu (serduszka brak)
    31.01.24 wizyta

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusska ja też się ogarnę, dobrze że @ przyszła, fajnie, że jeszcze w tym roku udało się umówić na wizytę i to jeszcze będzie 14dc, no i najważniejsze, że to nie pozamaciczna. Myślę, że może ten niski progesteron był temu winien, chociaż P. uparcie twierdzi, że to żołnierz był do d***

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Szukałam grupy dot. Testowania w styczniu, bo przed świętami mieliśmy z mężem zacząć starania o drugie dziecko.
    30.11 byłam u ginekologa (innego niż zwykle) i dostałam info, że jestem po owulacji (13dc) i mam bardzo grube endometrium jak przed okresem (u mnie to norma, mam bardzo obfite miesiączki i mam stwierdzoną adenomioze). No i dzień później był 🔥.
    Dziś miałam dostać okres, ale tknęło mnie wczoraj aby zrobić test, bo czuję mdłości jak przy pierwszej ciąży i mam bardzo tkliwe piersi. Wyszły 2 kreski, zrobiłam jeszcze dwa testy i ten sam rezultat 🙉
    Martwi mnie jednak, że bardzo boli mnie krzyż od kilku dni, co nie miało miejsca przy pierwszej ciąży. Czy któraś z Was z pozytywnym testem też ma takie dolegliwości?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 12:16

    AnkaAneczka, Berry123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blado zaczynam dziś cykl razem i razem będziemy znowu walczyć. Najwidoczniej tak musiało być w Twoim przypadku. Trzymam kciuki żeby było lepiej.

    MartiMarti jak ta Twoja @ ma przyjść to niech przychodzi. Zacznijmy ten cykl razem i zostanmy na styczniowych.

    Zaczyna wątek obiadowy, u mnie dziś wiatrówka z sodę em wiśniowym, a U Was?

    blador2, ezra lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 488 630

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Blado zaczynam dziś cykl razem i razem będziemy znowu walczyć. Najwidoczniej tak musiało być w Twoim przypadku. Trzymam kciuki żeby było lepiej.

    MartiMarti jak ta Twoja @ ma przyjść to niech przychodzi. Zacznijmy ten cykl razem i zostanmy na styczniowych.

    Zaczyna wątek obiadowy, u mnie dziś wiatrówka z sodę em wiśniowym, a U Was?


    U mnie dzisiaj gulasz <3
    Chociaż tak dzisiaj jestem zabiegana, że oesu.
    Miałam zawieźć ciotkę po złamaniu barku na kontrole, na 12:00, a okazało się, że jednak na 9:00, więc wszystko w biegu. Teraz w pracy każdy coś ode mnie chce :P A mnie o tego pobolewa coraz mocniej podbrzusze i niepokoję się trochę, bo na @ to jeszcze za wcześnie, bo ma przyjść koło 22.12...

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berry123 wrote:
    Dokładnie, też staram się być wyrozumiała dla innych, bo nie wiadomo z czym się mierzą. Nam z mężem ulżyło jak dowiedzieliśmy się przedwczoraj o jego podwyższonym testosteronie. Jest mi go żal bo od wielu lat chodzi poddenerwowany i ma duży problem z opanowaniem emocji a ja nie wiedziałam czemu, myślałam, że może to przeze mnie, a jednak to ten hormon tak na niego działa. Potwierdza to fakt, że zawsze rano jest bardziej nerwowy a wieczorami dobrze się czuje i najchętniej to by codziennie siedział wieczorami dłużej bo wtedy czuje się dobrze. A musi o 22 30 iść spać żeby do pracy się wyspać. Myślę, że może to być jakiś genetyczny problem, bo jego ojciec też jest nerwowy… Dlatego dzielę się tym z Wami, bo taki problem jest rzadki ale występuje😊

    Dziękuje, że się otworzyłaś. Niektórzy się wstydzą takich tematów a ja uważam, że są potrzebne. Znać genezę jakiegoś problemu jest zajebiscie super bo można nad czymś pracować. Hormony potrafią nieźle zamieszać :(
    Trzymam kciuki za Was ❤️

    Berry123 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ