Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 2 września 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anniu kciuki za szybki i łatwy poród 😍

    Annia lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Hej. Na KTG mam regularne skurcze, nie są one jakieś potężne, ale są regularne. Rozwarcie na 3 cm, doktor dał mi skierowanie do szpitala, właśnie się na spokojnie pakuje.
    Juhuuuuu💪💪💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Hej dziewczynki, witam się w 36 tc 🙈 od wczoraj mam "wolne" od pracy, ale nawet nie bylo czasu tutaj zajrzeć. Dziś od rana fryzjer, fizjoterapeutka i potem pojechałam na budowę (godzina drogi od domu). Spędzę tu 3 godz bo montują kominek i będę w domu dopiero przed 21 🤦‍♀️ taki oto odpoczynek 😅
    Zapomniałam że miałam autem tak nie jeździć ale może nic się nie stanie jak mam 60km w jedną stronę do przejechania 🤔 jutro tata po mnie przyjeżdża i zabiera mnie do nich (180km od Krk) do niedzieli więc mam nadzieję że odpocznę wtedy. Mój M pojechał na 3 dni z kolegą na wycieczkę... Trochę z jednej strony jestem zla a z drugiej niech korzysta póki dziecka nie ma 😅 później już tak nie pojedzie szybko. Modlę się tylko żeby nie zaczęła się u mnie jakas akcja porodowa jak jego nie będzie w pobliżu.

    Widziałam że pisałyście o materacach, ja kupilam hevea właśnie piankowo lateksowy z pokrowcem bambusowym. Za 140x70 dałam 289 zł bo jeszcze jakaś promo była więc cena dobra 💪

    Ania trzymam kciuki 🙏 pamiętaj o oddychaniu podczas porodu! Dziś fizjo dała mi z 6 ćwiczeń które mam wykonywać codziennie żeby łatwo i szybko poszło z porodem 😁
    Czadowo! Za tydzień ciąża donoszona i niech się dzieje wola nieba ❤️

    kłot lubi tę wiadomość

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 2 września 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka ja jestem może mało obiektywna bo dla mnie cybexy są super :d :d ale balios dużo lepiej dla mnie wyglada od tego obok + cybexa później dużo łatwiej będzie Ci sprzedać moim zdaniem :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2020, 20:21

    Anet.kaa lubi tę wiadomość

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Niby 20. Na prenatalnych miał 40. Ale z tymi pomiarami wagi to chyba tak jest różnie 🤷
    Cudnie wieści po wizycie :)

    Kiedy teraz wizytacja?

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 2 września 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Dziewczyny kolezanka chce dać mi taki zestaw, dostala w prezencie ale miala juz zamówiony swój i do córeczki uzywala tamtego a ten schowała do szafy i tak tylko lezal. Bedzie pasowal wrazie co ido chlopca i dziewczynki?
    4008879cf938.jpg
    Moje dziewczyny mają głównie szare dodatki 😉 Ciuszkow różowych mnóstwo 😉 Ale różowy z szarym ładnie gra 😊 Ten zestaw piękny 😍

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 2 września 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Cudnie wieści po wizycie :)

    Kiedy teraz wizytacja?
    23 września 😉

    nick nieaktualny, Natisz lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 2 września 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Dzisiaj o to pytalam babeczke w labie to mi mowila zeby sok z cytryny miec i wkropic i nie musze kupowac tej smakowej. Ale w takim razie kupie ta smakowa. :)
    Nie wolno cytryny obniża cukier, ja teraz miałam pomarańczowa bardzo intensywny smak pomarańczy i odrazu w buteleczce rozcieńczony roztwór- poszła gładko ,smakowała nawet 😃

    Enigvaa lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest problem z powrotem mojego męża do domu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragaria - jak po wizycie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Jest problem z powrotem mojego męża do domu....
    Uuuu, co dokładnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, Tajka - czekamy na jutrzejsze wieści po Waszych wizytach ❤️

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 2 września 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    23 września 😉
    To tak jak ja 😃 wizytujemy w te same dni haha

    Iryska lubi tę wiadomość

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, daj znać jaki plan mają na Ciebie w szpitalu :) jesteś już tak bliskoooooo ❤️

    Annia, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 2 września 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że moje dziecko jest wielkie ja nie wiem jak ja je urodze 🙊😃 ja jestem bardzo wska w szyjce, zawsze o tym mówił mi każdy ginekolog, czasami bóle miałam podczas stosunku. A mój młody ma już 572 g 🤭

    nick nieaktualny, kar_oliv, Lalia, doomi03, nick nieaktualny, Inaa89, Nikaa92, dmg111, Ewa88 , Ounai lubią tę wiadomość

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 września 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Dziewczyny kolezanka chce dać mi taki zestaw, dostala w prezencie ale miala juz zamówiony swój i do córeczki uzywala tamtego a ten schowała do szafy i tak tylko lezal. Bedzie pasowal wrazie co ido chlopca i dziewczynki?
    4008879cf938.jpg

    Zdecydowanie i dla chłopca i dziewczynki :)

    Ja dostałam dla synka kokon i rozek w dosłownie ten sam wzór kwiatowy, jedynie ta druga strone gdzie u Cb jest szara ja mam cala miętową :)

    Inaa89, Lalia lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 2 września 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za opinie 😉😘 zawsze jeden wydatek bedzie mniej😁

    Natisz, Lalia lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 2 września 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Jest problem z powrotem mojego męża do domu....

    Czemu? 🙁

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 2 września 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Jest problem z powrotem mojego męża do domu....

    Co się dzieje?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 2 września 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka?

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
‹‹ 1406 1407 1408 1409 1410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ