Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 września 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Tak. 😏 Widzę, że wszędzie tak samo...
    Mam przyjść do 6 zmierzyć cukier na czczo, później się ogarniam i siedzę na telefonie... Głodna!

    Też na czczo i bez wody aż brzuch mnie z głodu boli czekam do obchodu może pozwoli mi na śniadanie jak wynik z bety ładny. We wtorek też byłam na czczo ale jak zobaczył betę to mi kazał sobie zjeść normalnie

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 3 września 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anniu mam nadzieje, ze jednak cos sie rozkreci a jeśli nie samo to ze Ci pomogą. Nagadaj im, że zle sie czujesz, że Cie dosc mocno boli itp to może coś zadziałają 😘 kciuki ogromne!

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 3 września 2020, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronko za Ciebie również kciuki aby na usg okazalo sie ze jest wszystko wporzadku, i aby puścili Cie to domku bys mogla cieszyc sie ta ciaza 😘

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia - czekamy na wieści po obchodzie! Oby dziś już zaczęli działać :)

    Biedroneczko - trzymam kciuki za USG, ale jestem pewna, że u Ciebie wszystko rozwija się prawidłowo :)

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 3 września 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis tez ciezka noc, maly cos popłakiwał co chwila. Tak jak zawsze bez problemu mogl pojsc do niego maz również tak dzis tylko mama i mama. Wiec wędrowałam od pokoju do pokoju. Na końcu zasnelam razem z nim w jego lozku 😅 no nic dzieci pójdą do szkoly a matka spac 😅

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 września 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, to Miki robi dowcipy jak Martusia Ounai. U kogo wczoraj robiłaś Ktg? U Więcka? Tak z marszu Cię przyjął? Kurde, umęczą Cię w tych szpitalach 🙄 Oby tylko nie wypisali.

    Biedronko, o której masz usg?

    Kic, jak noc? Jak się czujesz? Spakowałas już torbe do końca?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2020, 07:07

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 września 2020, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Annia, to Miki robi dowcipy jak Martusia Ounai. U kogo wczoraj robiłaś Ktg? U Więcka? Tak z marszu Cię przyjął? Kurde, umęczą Cię w tych szpitalach 🙄 Oby tylko nie wypisali.

    Biedronko, o której masz usg?

    Nie wiem. Czekam na razie na obchód, ale we wtorek miałam za raz po śniadaniu

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Ja dzis tez ciezka noc, maly cos popłakiwał co chwila. Tak jak zawsze bez problemu mogl pojsc do niego maz również tak dzis tylko mama i mama. Wiec wędrowałam od pokoju do pokoju. Na końcu zasnelam razem z nim w jego lozku 😅 no nic dzieci pójdą do szkoly a matka spac 😅
    U mnie z małą armagedon. Myślę, że to przez żłobek. Już 2 noc śpi ze mną, bo wszędzie tylko mama ma być 🤦‍♀️ także o... A mąż osobno, bo mamy mały tapczanik tutaj 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 100-dniowka! :) świętujemy! A tak realnie to jakieś około 93 dni do porodu :) Uhuuuu robi się bardzo poważnie :)

    Fragaria, Inaa89, KarolinaMaria, Sylwucha, kar_oliv, doomi03, Inga28, Lalia, kic83, Martt95, dmg111, Ewa88 , Ounai, Enigvaa lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17213 23932

    Wysłany: 3 września 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Twój szpital Ania działa jakbyśmy mój to już na pewno Cię nie wypiszą, ale oksy pewnie zleca na obchodzie na jutro, zwłaszcza że musisz być na czczo. I oni chyba wola rano dawać bo jak nie załapie to w razie czego cesarka jeszcze za dnia jest. Ale mogą dzisiaj zrobić masaż szyjki a u Ciebie akurat on może zadziałać i wywołać akcję porodową.

    doomi03, Annia lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 3 września 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Annia, to Miki robi dowcipy jak Martusia Ounai. U kogo wczoraj robiłaś Ktg? U Więcka? Tak z marszu Cię przyjął? Kurde, umęczą Cię w tych szpitalach 🙄 Oby tylko nie wypisali.

    Biedronko, o której masz usg?

    Kic, jak noc? Jak się czujesz? Spakowałas już torbe do końca?
    U dr Skrzypulca. On mnie trochę kojarzył z pobytu na patologii i kazał przyjść sprawdzić to ktg. Tam w Mediclinice nie ma problemu z umówieniem KTG na szczęście. Raz robiłam w Fenminie, to jest droższe i trwa krócej. 😁 Na KTG umawiasz się na jakąś godzinę i później lekarz między pacjentkami Cię prosi i ocenia zapis, ale tam jakby najpierw wyszło przypadkiem, że on mi pierwszy zapis oceniał i później już kazał się umawiać jak on jest.

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 3 września 2020, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jeśli Twój szpital Ania działa jakbyśmy mój to już na pewno Cię nie wypiszą, ale oksy pewnie zleca na obchodzie na jutro, zwłaszcza że musisz być na czczo. I oni chyba wola rano dawać bo jak nie załapie to w razie czego cesarka jeszcze za dnia jest. Ale mogą dzisiaj zrobić masaż szyjki a u Ciebie akurat on może zadziałać i wywołać akcję porodową.
    Oby! Ten lekarz też już mówił, że nawet jak to nie to, to tak czy siak zbliżamy się do indukcji a bez sensu trafić na weekend bo nic nie zrobią przez weekend.
    Panie z sali porodowej właśnie zapraszały mnie na piątek, więc pewnie jest jak mowisz.

    doomi03, Ounai lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, może cię zainteresuje... 😉 Nowa hipoteza o kolkach niemowlęcych mówi, że może mieć to związek z nerwem błędnym i z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. W Norwegii nagminnie matki chodzą z noworodkami do chiropraktyka. Natomiast dowiedziałam się o pozycji ułożeniowej, która może pomóc: położyć dziecko na boku z głową uniesioną pod kątem 45°.
    Już zacieram ręce, kiedy to wypraktykuję. 😁

    Ounai lubi tę wiadomość

  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 3 września 2020, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a jak twoja noc? Edyciak kiedy będzie coś wiadomo pewnego o powrocie męża? To o czym piszesz to osteopata na te kolki u dziecka? Bo kilkoro moich znajomych chodziło do osteopaty z maluszkami.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 3 września 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja myślę, że już Cię nie wypiszą, będą działać dzisiaj albo jutro i w weekend będziesz już mieć synka przy sobie 😘
    U mnie mały sukces po insulinie, cukier 94 🥳.

    doomi03, KarolinaMaria, Inaa89, Annia, Lalia, dmg111, Ounai lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 września 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam czekać na usg i nic nie wiadomo albo zabieg albo obserwacja bo beta rośnie

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 3 września 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za was wszystkie mocno zaciśnięte 😊

    Wypiłam ten ulepek, jak miód to było dla mnie. Nie wiem kiedy będzie "bomba" 😀

    W ogóle miałam na 7:50 ale przyjechałam wcześniej a babka z personelu na mnie od razu z mordą, że 10 min przed moze mnie wpuscic i mam czekać przed placówką, a ja do niej mówię- nawet jak jestem w ciąży to nie mogę usiąść? A ona - NIE. No to stoję przed placówką, deszcz kropi i się zlitowala, dała reprymende, że mam przychodzić na godzinę i że pielęgniarki mnie przyjmą od razu. Mówi, że nie można tłoku robić. Ale będzie miała zonka jak zobaczy, że wyjdę po 2 godzinach 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Sylwucha, Iryska, Inaa89, Zulugula, dmg111, Ewa88 lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 3 września 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Sylwia a jak twoja noc? Edyciak kiedy będzie coś wiadomo pewnego o powrocie męża? To o czym piszesz to osteopata na te kolki u dziecka? Bo kilkoro moich znajomych chodziło do osteopaty z maluszkami.
    Już chyba nie prześpię spokojnie nocy przez najbliższe lata. Dopadła mnie bezsenność i koniec. Jest mi niewygodnie w każdej pozycji. Mąż za to śpi jak dzik, mimo że ja kręcę się i wiercę tuż obok. Czasami specjalnie go kopnę żeby współodczuwał. To tylko pyta: rodzisz? Mówię, że nie, że to niechcący. I dalej spi. Pół nocy oglądałam fotele bujane 😉 Dzięki za info o KTG. Bo to nie wiadomo czy w Zdrowej Rodzinie ogarną bliźniaki 😉

    Annia, Lalia, Wik89 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Sylwia a jak twoja noc? Edyciak kiedy będzie coś wiadomo pewnego o powrocie męża? To o czym piszesz to osteopata na te kolki u dziecka? Bo kilkoro moich znajomych chodziło do osteopaty z maluszkami.
    Mam nadzieję, że dzisiaj się już wyjaśni, jak i kiedy mój mąż wraca. Bo jeśli chodzi o ten lot czarterowy to nawet nie ma informacji, o której godzinie jest.

    To co napisałam o kolkach to w wielu krajach normą jest, że z noworodkiem chodzi się do chiropraktyka, czyli 'nastawiacza kręgosłupa'.

    Ale osteopata czy nawet fizjoterapeuta dziecięcy, jeśli osteopaty nie ma w pobliżu, jest świetnym pomysłem w terapii kolki niemowlęcej.

    Już przebieram nogami, żeby sprawdzać te techniki na swoim dziecku. 😂😂

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 3 września 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    U mnie dziś 100-dniowka! :) świętujemy! A tak realnie to jakieś około 93 dni do porodu :) Uhuuuu robi się bardzo poważnie :)

    Jeeeej Piccollo w dłoń 🍾🍾🍾🙂
    Ależ ten czas leci... Co rusz nie mogę się nadziwić jak któraś z Was przekracza pewien "etap", a przecież wrażenie jakby każda dopiero co wczoraj na test sikala i biegła na bete 😅

    P. S.
    A ja się dzis witam w rozpoczetym 31 tygodniu 😁 (30+0 za mna czyli również i w skończonych tygodniach zmiana kodu na trzy z przodu xD).

    kar_oliv, Sylwucha, KarolinaMaria, nick nieaktualny, Iryska, Annia, Inaa89, Inga28, Lalia, kic83, dmg111, Ewa88 , Enigvaa lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
‹‹ 1409 1410 1411 1412 1413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ