Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 14:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 14:46

    kic83, nick nieaktualny, Enigvaa lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 25 września 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 14:20

    kic83, Lalia, Inaa89 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 25 września 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicuś, dziękuję za to co napisałaś 😘

    kic83 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 25 września 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Kic ❤ super napisane ❤❤
    Masz rację, za mało mówi się o połogu. Wiele ciężarnych kobiet nawet nie wie, jak będzie wyglądał połóg. Ja się całkiem niedawno dopiero dowiedziałam, że po porodzie CC też się krwawi.. nie miałam o tym pojęcia.

    O tak. Ja krwawiłam prawie pięć tygodni. Odpady poporodowe muszą zejść. Ciała musi się oczyścić nie ważne czy poród naturalny czy cc. Jak Twoje ciało samo tego nie zrobi to niestety lekarz musi pomóc

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • lena07 Autorytet
    Postów: 460 949

    Wysłany: 25 września 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic aż sobie to zapisałam, by przeczytać mężowi... pięknie napisane ❤️ Dziękuje

    2 lata starań

    💔 6tc 4.2019 ciąża biochemiczna
    💔 7tc 3.2020 puste jajo płodowe
    17.04.2020 - 2 krechy 🍀
    30.12.2020 - syn 💙

    atdc9vvji2f69jdo.png

    Insulinooporność, PCOS, mutacja PAI heterozygota, mutacja MTHFR A1298 homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic - w punkt 💪❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka - jak po dzisiejszej wizycie?

  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 25 września 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak i potem mówią faceci,ze taka nasza natura a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia przez co przechodzimy codziennie, czym jest poród ,połóg wychowywanie dziecka i przy tym zajmowanie się domem ile nas to sił kosztuje nerwów itp ale ludzie przecież my do tego stworzone jesteśmy... 🙄

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie osobiście połóg był dość łaskawy. Choć nikt mi nie mówił, że z cyckow będzie mi Mleko lecieć, aż tak, że zalewałam każde łóżko mimo podkładów. Nikt mi nie mówił, że odchody połogowe są tak obrzydliwe, dla mnie dużo bardziej niż miesiączka. Nikt mi nie mówił, że KP na początku boli.. Nikt nie mówił, że siku po cc boli, a co dopiero "dwójeczka". Teraz przy drugim dziecku to kłamałam w szpitalu że się załatwiłam, bo nie chciałam żadnych czopków, a tylko w domu czułam spokój. Dużo jest takich przykładów. Brzuch jak galaerta i przez jakiś tydzień po porodzie miałam schizy ze nadal czuję ruchy, mimo, że tam dzidzi już nie było... Ciągnący brzuch, najlepiej chodzić cały dzień w dresach, luźnych i w wielkich koszulkach :/ nikt mi nie mówił, że będę marzyć o prysznicu 2 razy dziennie, bo będę pocić się jak świnia przez hormony po porodzie. Bleeeeee.

    Ale mimo wszystko - jestem w ciąży z 3 dzieckiem, więc chyba jesteśmy silne, miko braku czasu na obiad, sprzątanie i nadskakiwanie mężom :)

    calanthe, Lalia, Inaa89, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 25 września 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czymcie mnie mocno. Wrocilismy z ikei. Kupilismy lozeczko,komode z przewijakiem. Najpierw tesciu nas skrytykowal bo kupilismy namiot za 60zl dla kuzynki starszego syna (w koncu pojdziemy w odwiedziny do mlodego to przeciez nie kupimy tylko prezentu mlodemu,albo wszystkim albo nikomu, nie ma co potegowac zazdrosc u dziecka) bo o naszych dzieciach nikt nie bedzie pamietal! A potem ze za pol roku sie dziecko urodzi a my meble skrecamy i ja chce ciuszki prac i prasowac! No oburzyl sie jakbysmy co najmniej z jego kieszeni placili 😳

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 25 września 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, pieknie napisane. Wsrod kobiet polog to temat tabu zauwazylam. Latwiej o porodzie porozmawiasz (co tez jest tematem tabu,choc juz mniej) niz o pologu. A szkoda, bo my pierworodki chociaz bysmy wiedzialy na co byc przygotowane i gdyby nie forum to bym nawet nie wiedziala ze jest cos takiego jak baby blues, ze cialo sie oczyszcza dosc dlugo, ze hormony szaleja gorzej niz w czasie ciazy, ze karmienie boli. A wtedy to by bylo dla mnie ogromne zaskoczenie, a tak to chociaz troche wiem na co sie przygotowac i na co przygotowac meza aby byl mi pomocny i wspierajacy...

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 25 września 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż przyszedł i mówi żebym mu powiedziała co się dzieje. Mówię że mam kryzys, że kręgosłup mi odpada, że mała nie śpi, że mam wątpliwości czy mam na tyle pokarmu i co? Tak pomógł że tylko pokłóciliśmy się, wyszedł z fochem i tyle z tej pomocy, że siedzi w salonie i się obraża. Tak, że po prostu super, zajebisty weekend się szykuje. Nooo, to sobie ulałam goryczy. Idę pod prysznic, może zdążę się wykapac zanim Martusia wstanie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 25 września 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Tajka - jak po dzisiejszej wizycie?

    Dziękuję że pamiętałaś 😘

    Wszystko "wzorowo", Jak to mój lekarz mówi:) mój bejbik ma już 3.5 cm, widać rączki, główkę:) cudowne uczucie 💗 jestem taka szczęśliwa, dopiero chyba teraz, jak widzę tam już dziecko, do mnie dochodzi co się dzieje:)))
    I od poniedziałku odpoczywam, więc mam nadzieję że będę miała więcej czasu się tu udzielać, bo cały czas podczytuje i trzymam kciuki 😘

    Enigvaa, kic83, Ounai, Lalia, Nikaa92, dmg111, Inaa89, nick nieaktualny, Wik89 lubią tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 25 września 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Mam wynik powtórnego GBS - negatywny.
    Czyli to że w 1ej ciąży jest pozytyw, nie oznacza że w drugiej też taki będzie.

    Też bardzo bym chciała usłyszeć takie wieści 😍
    Super! Za tydz będzie mi gin pobierał.

    kic83, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 25 września 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was pytanie co do terminu pierwszych prenatalnych. Bo jestem zapisana na 07.10.czyli 11+5, niby 12sty tydzień ale słyszałam o przypadkach, gdy jednak okazało się, że było za wcześnie. Nie wiem czy przekładać o tydzień. Jak było u was ?:)

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 25 września 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka, gratulacje! Świetne wiadomości :)

    Wizytę bezpieczniej będzie przełożyć. A dzidziuś wg pomiarów jak wychodzi? Tak jak powinien w tym tygodniu? A może jest większy albo mniejszy?

    Tajka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 25 września 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Tajka, gratulacje! Świetne wiadomości :)

    Wizytę bezpieczniej będzie przełożyć. A dzidziuś wg pomiarów jak wychodzi? Tak jak powinien w tym tygodniu? A może jest większy albo mniejszy?

    Lekarz powiedział, że ok, ale na usg coś jest napisane przy crl 3.52 cm - 10w3d (9w4d-11w3d) , a jestem 10w0d

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 25 września 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mamuśki! My dziś powiedzieliśmy mojej córce, ze będzie miała rodzeństwo :) wiem ze trochę szybko, ale chciałam żeby czuła ze od początku traktujemy ja jako równą nam. Teraz czuje się wtajemniczona, w końcu wie tylko nasza trójka. Jak jej powiedzieliśmy, to się rozpłakała (z wzruszenia), potem się przytuliła i obie płakałyśmy. Poszło bardzo dobrze. Teraz chodzi i dopytuje o wszystko, albo mówi „teraz musicie zacząć oszczędzać pieniądze. Wy wiecie ile wózek kosztuje?”Tajka gratuluje :) super ze wszystko dobrze! Ounai przykro mi ze pokłóciłas się z mężem. Z tego co widzę, to on w ogóle nie rozumie o co Ci chodzi. A zrozumieć powinien. Masz prawo być zmeczona, masz prawo potrzebować jego bliskości. Mam nadzieje, ze szybko się dogadacie! Sylwia a już myślałam ze się zaczęło :) ale to pewnie kwestia kilku dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 23:08

    dmg111, Sylwucha lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 25 września 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać. Pokłóciliśmy się jeszcze bardziej, a raczej mój mąż zaczął się mnie czepiać, ja już się nawet nie odzywałam, nie widziałam sensu. Padlo z jego strony kilka bardzo przykrych słów. Nawet nie chcę się nad tym zastanawiać. Chcę iść po prostu spać. Może Marta da mi cokolwiek pospać dziś

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 1688 1689 1690 1691 1692 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ