Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 07:54

    Nowastaraczka, nick nieaktualny, Lalia, Iryska, Ounai, Siskaa, KarolinaMaria, Zulugula, kar_oliv, Ewa88 , nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie opinie lub doświadczenie jeśli chodzi o wózek emmaljung nxt90f ?
    Byliśmy dzisiaj w sklepie i z wielu różnych marek ten spodobał nam się najbardziej 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 20:13

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi ♥️♥️♥️

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17157 23885

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta wzgardziła kaszką ze słoika. Może jutro coś więcej zje. Dwójka wykapana, w piżamach, syn jeszcze ogląda bajkę, a Martą cyca sobie. Mam nadzieję że padnie przy tym cycku. Tymek przykrył siec kołdrą więc jest szansa że też padnie. Byłoby idealnie ;) mąż nie wiem o której wraca ale nie dzwonił jeszcze więc chyba nie wyjechał.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie właśnie popłakuje bo zniechęcenie straszne mnie ogarnęło. Nie cieszy mnie to wszystko tak jak wcześniej. Mam nadzieję że jak urodzę w końcu to odzyskam radość. Taki smuteczek mnie ogarnął.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja sobie właśnie popłakuje bo zniechęcenie straszne mnie ogarnęło. Nie cieszy mnie to wszystko tak jak wcześniej. Mam nadzieję że jak urodzę w końcu to odzyskam radość. Taki smuteczek mnie ogarnął.
    Takie wahania na tym etapie to norma. Głowa do góry mama, już niedługo utulisz córeczkę ❤️

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja sobie właśnie popłakuje bo zniechęcenie straszne mnie ogarnęło. Nie cieszy mnie to wszystko tak jak wcześniej. Mam nadzieję że jak urodzę w końcu to odzyskam radość. Taki smuteczek mnie ogarnął.

    Angie, jesteś już naprawdę blisko 😞 mówili coś kiedy wezmą Cię na indukcję?

    PS zamówiłam sobie taki sam filcowy organizer na Allegro 😁 jest mega! Mam go w salonie, trzymam w nim grzechotki i zabawki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 21:12

    🦄 2021 r.
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja sobie właśnie popłakuje bo zniechęcenie straszne mnie ogarnęło. Nie cieszy mnie to wszystko tak jak wcześniej. Mam nadzieję że jak urodzę w końcu to odzyskam radość. Taki smuteczek mnie ogarnął.

    Angie jestes zmęczona, to normalne, idz spac i się wyśpij, bo to może byc ostatnia taka nocka! 😚

    💙
    💗
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, mnóstwo siły dla Ciebie 😘💪

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska gratulacje, witaj na pokładzie 😁 Siska Madzia, zapnijcie pasy , bo ten pokład to rollercoster 🙈🙉🙊

    nick nieaktualny, Lalia, Siskaa, dmg111, nick nieaktualny, emdar lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17157 23885

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja sobie właśnie popłakuje bo zniechęcenie straszne mnie ogarnęło. Nie cieszy mnie to wszystko tak jak wcześniej. Mam nadzieję że jak urodzę w końcu to odzyskam radość. Taki smuteczek mnie ogarnął.
    Spokojnie. Urodzisz w końcu ;) Pamiętasz, ja tydzień siedziałam na wywołaniu. A najpierw kilkukrotnie miałam w domu regularne skurcze. Popłacz sobie a jutro weź się za drażnienie sutkow. I nie wypisuj się, bo na dniach coś Ci podadzą. Na suwaku masz TP z Om czy z usg?

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, ja tez jestem z Tobą myślami, zaciskam kciuki ✊🏻

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo. Aż się popłakałam ja w takich sytuacjach to miękka rura jestem.

    Ounai u mnie pokrywa się usg z OM więc to mój termin.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, piękny suwaczek 😍😍😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Madzia, piękny suwaczek 😍😍😍
    Tylko nie wiem czemu tu pokazuje 4+1 jak wszędzie jest 4+2 🤷🏻‍♀️😘

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, Siska, gratulacje 🥰 witamy 😘

    Angie, trzymam kciuki, aby się rozkreciło i abyś szybko utuliła maleństwo. Ja też mam dzisiaj bardzo słaby dzień, chyba niepotrzebnie się nastawiałam i teraz przerasta mnie ta bezsilność. Ale wiem, że niedługo będziemy się z tego śmiały. Dzidzia przyjdzie kiedy będzie gotowa🥰
    Przytulam 😘

    Dzisiaj 4km spaceru, 16 pięter w górę i 16 w dół, spicy żarełko i seks, może tym razem zadziała?🤔😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 21:45

    Lalia, nick nieaktualny, Suszarka, Siskaa, Ewa88 , KarolinaMaria, Martt95, dmg111, nick nieaktualny, kar_oliv, Ounai, Karenira, emdar, Fragaria lubią tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, Tajka głowa do góry, wiem ze Wam ciężko ale już za chwile będziecie tulić Wasze maluszki 😍 Madzia, Siska witamy na gorących mamusiach, na pewno będzie Wam tu z nami wesoło :)

    nick nieaktualny, Siskaa lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mówi ze rewelacyjny przyrost beta hcg ale musimy pilnować branie progesteronu bo taki wynik może skutkować poronieniem
    Mam brać utrogestan 2x1, progesteron besins 3x1 i duphostan 2x1

    Ounai lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17157 23885

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo. Aż się popłakałam ja w takich sytuacjach to miękka rura jestem.

    Ounai u mnie pokrywa się usg z OM więc to mój termin.
    No to nie wypisuj się. Myślę, że zaczną indukować bo jesteś już po terminie. Rozumiem emocje. Ja też płakałam jak mnie podpięli pod oksy i nic nie ruszyło zwłaszcza że robiłam co w mojej mocy żeby załapało. Ale już niedługo przytulisz swoje szczęście :)

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, jesteś obstawiona, beta pięknie wystrzeliła - teraz pozytywne myślenie i masz gwarancję sukcesu 😘

    Siska witaj, obserwowałam Twoje zmagania na drugim wątku. Cieszę się bardzo, że jesteś z nami 🤩

    Angie, ja płakałam całą pierwszą noc w szpitalu. Przyjechałam ze skurczami, lekarz na mnie nakrzyczał na IP, skurcze się wyciszyły, a do tego nawet się nie zdążyłam z mężem pożegnać bo myślałam że zaraz do mnie dołączy. Głowa do góry, niebawem przytulisz swoje szczęście. Chociaż rozumiem zniechęcenie, zwłaszcza że już jesteś po terminie.

    Tajka, czekamy na Twoją córeczkę 😘

    Mart, a jak tam u Ciebie?

    Lalia, super że możesz już ćwiczyć! A mąż niech masuje 😅

    Siskaa, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, Ewa88 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
‹‹ 3435 3436 3437 3438 3439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ