Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 3,5km na korytarzu? No podziwiam 🙈🙈

    Brawoooo ty. Trzymam mocno kciuki za Was✊🏼✊🏼✊🏼

    tenor.gif?itemid=13168330

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 17:09

    Lalia, Angie1985, dmg111 lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Muadziulix - jaki termin Ci wypada? Dopisze Cię do listy :)
    26.12 ♥️

    Martt95, KarolinaMaria, Ladyo, Suszarka, Zulugula, LaBellePerle, Ounai, Siskaa, Annia, Lalia, nick nieaktualny, Enigvaa, Meggi110818, dmg111, Nowastaraczka, Ewa88 , kic83, nick nieaktualny, Fragaria lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Madzia! Rok temu wysikałam dwie kreski, a teraz Ty zaczynasz tą przygodę! To będzie cudny czas ❤️ gratulacje!

    Irysko, brawa dla Michałka 🥰

    Angie, myślę że wydadzą Twojej córeczce nakaz eksmisji niedługo ;) trzymam za Ciebie kciuki kochana😘

    nick nieaktualny, Angie1985 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3238

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    26.12 ♥️


    Madzia, OGROMNIE Ci gratuluję!!! <3

    nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Madzia, OGROMNIE Ci gratuluję!!! <3
    😘♥️

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie weszłam popatrzeć co słychać, i widzę że jesteś w szpitalu. Trzymam kciuki aby ruszyło pełna para 😘

    Madziulix ogromne gratulacje 😘

    nick nieaktualny, Angie1985 lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nieśmiało Was podczytuje 🤭😘

    Martt95, Ounai, Iryska, Annia, Lalia, nick nieaktualny, Enigvaa, Suszarka, Zulugula, dmg111, Nowastaraczka, kar_oliv, Ewa88 , nick nieaktualny, Fragaria lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Mam nadzieje, że wszystko będzie okej ♥️

    Inaa89, Ounai, Gagatka, Enigvaa, Suszarka, dmg111, Nowastaraczka, kar_oliv, Ewa88 , kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    26.12 ♥️
    5 lat temu miałam TP na 25.12 :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko uwielbia chodzić do przedszkola i mieć kontakt z rówieśnikami. Przez tą przerwę jaka była w związku z zamknięciem jak wczoraj i dziś odbierałam małego z sali to siedział z fochem na środku dywanu ze on nie chce iść do domu 😅 poszedł dopiero jak obiecałam że wspólnie zrobimy babeczki 😁

    Lalia, Ladyo, Enigvaa, Suszarka, dmg111, Nowastaraczka, kar_oliv, Ewa88 , nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    5 lat temu miałam TP na 25.12 :D
    I kiedy wyszedł? 😃

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    I kiedy wyszedł? 😃
    24.12 ;) mój mąż na porodówce zeżarł mi batoniki bo cały czas wierzył, że jednak uda mu się zjeść wieczerzę 😂

    Martt95, Lalia, nick nieaktualny, Suszarka, Nowastaraczka, kar_oliv, Ewa88 , nick nieaktualny, Fragaria lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Ja tez nieśmiało Was podczytuje 🤭😘
    Siskaa a Ty z jakim terminem? 😍

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska, wpadaj częściej 😍😍 który tydzień u Ciebie? 😘 Na kiedy masz termin?🙂

    Anetko, Zulu dziękuję 💜 uspokoilyscie mnie 😘

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wychodzi 15 grudnia 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 19:05

    nick nieaktualny, Gagatka, Lalia, Martt95, KarolinaMaria, Suszarka, Ladyo, dmg111, Nowastaraczka, Ounai, Inaa89, Annia, Tajka, kar_oliv, Ewa88 , kic83, nick nieaktualny, Fragaria lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Mi wychodzi 15 grudnia 😍
    Czadowo ❤️ będą małe, świąteczne Mikołaje 😍

    Siskaa, Suszarka, dmg111, Nowastaraczka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, Tajka - trzymam kciuki za rozkręcenie akcji 💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Mi wychodzi 15 grudnia 😍
    Ciekawe który pierwszy wyjdzie 😂 albo która!

    Siskaa, Lalia, dmg111, Ounai, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulix, Siskaa gratulacje! Ciesze sie ze do nas dolaczacie 😍

    nick nieaktualny, Siskaa, dmg111 lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki, byłam u fizjo uro i wymacala mnie we wszystkie strony 🤣🤣🤣 ogólnie MDM spoko, żadnych obniżeń narządów, ale moja blizna po nacięciu średnio. Okazało się że mnie konkretnie pocięli i szyta byłam nawet w środku, blizna jest tkliwa i fizjo mi ją masowała dobre pół godziny ale poprawa była niemal od razu 👌 dostałam ćwiczenia do domu, na MDM, stabilizujące i mam masować tą bliznę lub mąż 😁🔥

    A co najważniejsze, mogę ćwiczyć 🤩🤩🤩🤩

    Suszarka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ladyo, Zulugula, Enigvaa, Martt95, dmg111, Nowastaraczka, Siskaa, Ounai, Inaa89, kar_oliv, Ewa88 , nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
‹‹ 3434 3435 3436 3437 3438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ