X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja bym po prostu jej powoedziala, że takie zachowanie jest mega nieodpowiedzialne. Źle się czuła, mogła zostać w domu. Teraz naraziła Ciebie i cała Twoja rodzine na chorobę :( ja bym się pewnie nie odcinała, ale powiedziałabym, że jestem zła.

    A tak poza tym, to życzę Wam dużo siły i zdrowka! Ja pamiętam jak mialam koronę, nie mialam siły wstać z łóżka i cieszyłam się, że Matylda to maluch leżący bo bym nie dała rady za nią biegać...

    Trzymajcie się ciepło! ❤️

    Belie, Ania81 lubią tę wiadomość

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś pobudka o 9 nowego czasu, Więc wszystko w normie. Ale zasnęła dość późno bo 22 :)

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 4050 4098

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Czesc dziewczyny wpadam na chwile i bede potrzebowala od was porzadnego albo ochrzanu albo potwierdzenia ze mam racje.

    Na wstepie Motylku jak dobrze ze wrocilas, wszystkiego naj dla Matyldy na roczek (to juz roczek 😳). Niech rosnie nasza gwiazdka zawsze zdrowa.
    Madzilux, zdjec nie widzialam, ale zycze wszystkiego naj na nowej drodze zycia, na pewno wygladalas pieknie. 😍😍


    A teraz do sedna sprawy.
    We wtorek mialysmy zlot czarowic u mnie w domu (ja i moje 3 przyjaciolki). Po dwoch dniach ja, moja E. i Haris zaczelismy sie czuc tak sobie (jakbysmy wszyscy sie przeziebil). W sobote jedna z nich napisalas, ze wlasnie odebrala pozytywnych teet na Covida i zebysmy sie przetestowaly. Dodala, ze juz we wtorek zanim do mnie przyjechala to czula sie tak sobie, a po powrocie czula sie bardzo zle.
    Jestesmy po tescie i mamy korone. Haris ma sie nie najlepiej, bo placze z bolu (miesnie go bola), kaszke, stracil apetyt. Wkurzylam sie na nia. Wiedziala, ze zle sie czuje a i tak przyszla. Nie wazne gdyby okazalo sie ze to zwykle przeziebienie. Wie dobrze, ze mam maluszka w domu i corke z astma. Wie tez, ze przez ta cala sytuacji staramy sie unikac ludzi z przeziebieniem czy innymi chorobami. A i tak to zignoriwala. Wie, ze Haris jest lockdown baby. Zreszta co sie dowiedzialam od niej, jak ja bylam w kuchni zrobic herbatke, to ona go wycalowala, mimo ze maly jej nie znam i prosilam zeby go nie calowac,przytulac🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Jestem na nia zla, maz stwierdzil ze nie powinnam sie z nia wiecej przyjaznic. Czasami mam takie odczucia, ze ma racje. Poczulam sie, ze nawet we wlasnym domu nie moge uchronic moich dzieci od choroby.
    Bardzo mi szkoda Harisa😢😢. Moja corcia tez nie najlepiej😢😢😢. Nadal czekam na testy mioch 2 synow. Sama tez czuje sie jak pociag mnie przejechal.
    Co mam zrobic z nia? Powiedziec jej jak mnie ta cala sytuacja Wkurzylam, ze jest nie odpowiedzialna? Czy lepiej przemilczec? Czy powinnam sie od niej odciac?
    Zlekcewazyla moje reguly o ktorych wiedziala.
    Poradzcie

    Ja Ci powiem że ja z moim rodzonym bratem o to w piątek się pokłóciłam bo w sobotę wracał do Anglii i chciał się pożegnać z mamą no wszystko rozumiem ale jego córka miałam zapalenie oskrzeli i oni wszyscy przyjechali w piatek w odwiedziny powiedziałam mu dobitnie że jest nieodpowiedzialny bo jaj mam dwoje dzieci a mamy odporność leży i kwiczy i ją tak naraża że przywozi dzecko z gorączką i kaszlem takim że pluca chce wypluć chyba się obraził ale mnie to jakoś nie rusza

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Luteina, Pregna plus, Pregna DHA 2x1, magnez 2x1, Acard 75

    Wizyta- 22.08
    Badania prenatalne-3.09

    preg.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4018 5404

    Wysłany: 1 listopada 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widze Moti wrocilas. 😍

    Mnie troche wylogowal w weekend. Siedze w ciuchach. Zalozylam grupe na fb

    https://www.facebook.com/groups/416269773355974/

    Powoli wkręcam sie na obroty. Z Malwina pod pachą nie jest latwo. Ale zamowiona kolejna „porcja”, wieksze rozmiarki, tez na kilkuletnie a nawet nastoletnie dzieci :)

    Pewnie nie uda mi sie was nadrobic 😔

    Lalia, Ounai, MoTyLeK🦋, Clover lubią tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam cudnie, nie mogę jeszcze uwierzyć ze jestem żona do tego zaraz będę mamusią 🥺♥️🤭 jestem mega spełniona!

    Enigvaa, Ladyo, MoTyLeK🦋, Lalia, Nowastaraczka, Clover, Suszarka, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 1 listopada 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, nie załapałam się na fotki. Wszystkiego najlepszego 😚 cudowne uczucie, nie? Ja po ślubie nie mogłam ogarnąć się przez kilka miesięcy 😀

    madziulix3, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1734 999

    Wysłany: 1 listopada 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Jestem trochę zła na siebie.
    Pamiętacie jak mówiłam, że Mała od jakiegoś czasu szarpie się przy KP?( kolejne raz napiszę Nie, to nie jest szarpanie spowodowane zainteresowaniem. Umiem odróżnić kiedy jest jedno a kiedy drugie) 😁

    No i tak się szarpala, odrywala, plakala, wkurzala i chciała i nie mogła. Wyszło, że to przez wedziedlkeo.

    I jakis czas temu pomyślałam, że może ona przez to szarpanie nie jest w stanie się do końca najeść? I chyba tak właśnie było bo zaczęłam jej podawać mm po karmieniach i zawsze coś tam jeszcze zjadala. Raz mniej raz wiecej ale zawsze coś.

    Liczę, że szybko uda nam się podciac to nieszczęsne wedzidelko i uda mi się utrzymać jeszcze laktacje . A jeśli nie to trudno, ważne że teraz najada się mm i chyba jej smakuje 😁

    Ale myślisz że z butelki lepiej jej się pije? Może tak być, że przy problemach z wędzidelkiem przy kp dziecko sobie nie radzi a przy butelce wszystko ok? Myślałam że to nie ma znaczenia 🤔🤔

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4018 5404

    Wysłany: 1 listopada 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Ale myślisz że z butelki lepiej jej się pije? Może tak być, że przy problemach z wędzidelkiem przy kp dziecko sobie nie radzi a przy butelce wszystko ok? Myślałam że to nie ma znaczenia 🤔🤔

    Niestety ma. Przy kp dziecko inaczej ssie. Mi mala sie bardzo krztusila bo jezyk byl sztywny i nie pracowal jak trzeba. Tez skonczylo sie awanturami przy cycku, wtedy wyszly problemy z wedzidelkiem.

    Herbatko ja tez dokarmiałam kilka dni, potem nerwy jej przeszly przy cycku i caly czas sie karmimy :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 1 listopada 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Ale myślisz że z butelki lepiej jej się pije? Może tak być, że przy problemach z wędzidelkiem przy kp dziecko sobie nie radzi a przy butelce wszystko ok? Myślałam że to nie ma znaczenia 🤔🤔

    Tak, ma znaczenie. Maja nie radziła sobie od urodzenia z piersią, tzn ssała nieefektywnie przez wędzidełko, zasypiała ciągle przy piersi. A z butelki ciągnęła jak dzika.
    Po podcięciu jest różnica zdecydowana w ułożeniu języka. Szkoda, że przez te wędzidełko (chyba) te kp się nie udało :( dalej nie mogę się z tym pogodzić, ale już jest trochę lepiej, zdecydowanie lepiej.

    Herbatko, Maja jest znakomitym przykładem na to, że mm nie działa jak tabletka nasenna 😀 pobudki co pół godz, co godzinę... Ostatnio jakoś w nocy dostała 180 mm i spala 3h ciągiem, a kolejnej mocy po odłożeniu budziła się co 20 minut.... Nie ma reguły. Ostatnio też w dzień spala łącznie 4h, a kolejnego dnia tylko 2h i noc po tym jak spala krócej była lepsza... Ciut lepsza.
    A teraz przez tą zmianę czasu pobudki o 5.....czy jakoś się przestawi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 15:37

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Motylku i Jednorozcu. Jestem na nia wsciekla, szczegolnie ze jak sie okazal probowala mnie obwinic o cala sytuacje. Tyle ze my do 2 dni po jej wizycie bylismy ok. Akurat z nikim sie w miedzy czasie nie spotykalismy. Powiedziala, jej co mysle. Dopiero wtedy sie przyznala, ze jej mama ktora odwiedzila na weekendzie byla chora🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Narazila nas na Covida wiedzac, ze jej mama jest chora
    A teraz moje dzieci cierpia

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Na cycu zasypiał 20-21. Po pół godzinie już się budził. Musiał dostać cyca ale nie szedł już spać. Zasypial dopiero ok 23. I tak pobudki co 2 godz typowo na cyca. Nie mówię że było tak każdej nocy, bo zdarzały się fajne nocki. Ale odkąd jest na MM zasypia 20-21. Pierwsza pobudke ma ok 2-3. Potem o 5. I śpi do 7. Spał by dłużej ale tak wstają chłopaki do szkoły I przedszkola więc jest w domu już harmider. Bo w weekend śpi tak do 8.30. Mleka na porcje zawsze wypija 150ml.
    My mamy teraz Bebilon Pepti Syneo bo odkąd przeszliśmy na MM wyszła mu alergia. Ale Tymek odrazu polubił to mleczko I pije że smakiem.
    Herbatko a malutka co te 1.5 h pije mleczko? Czy poprostu budzi się i próbujesz dolulac?

    Próbujemy ja ululac ale nigdy się jeszcze nie udało i wtedy podajemy butle, wypija z 30 lub 60ml i za 1,5h znowu się budzi 😑

    klz9df9hix7ly771.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 4050 4098

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a jeszcze przed chwilą bratowa mi dzwoniła że jej córka ma piąty dzień gorączkę w nocy miała 40 stopni i chyba z nią na sor pojedzie a mi nuż w kieszeni się otwiera bo oni piątek w nas byli

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Luteina, Pregna plus, Pregna DHA 2x1, magnez 2x1, Acard 75

    Wizyta- 22.08
    Badania prenatalne-3.09

    preg.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Ale myślisz że z butelki lepiej jej się pije? Może tak być, że przy problemach z wędzidelkiem przy kp dziecko sobie nie radzi a przy butelce wszystko ok? Myślałam że to nie ma znaczenia 🤔🤔
    Z butli pije elagncko, zero problemów.

    klz9df9hix7ly771.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3742 7619

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatko, ja myślę, że jak wypija 30-60 ml, to nie budzi się z głodu, tylko po prostu tak ma 😑 wiem, że ciężko to czytać, sama jadę na tym samym wózku

    🦄 2021 r.
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Tak, ma znaczenie. Maja nie radziła sobie od urodzenia z piersią, tzn ssała nieefektywnie przez wędzidełko, zasypiała ciągle przy piersi. A z butelki ciągnęła jak dzika.
    Po podcięciu jest różnica zdecydowana w ułożeniu języka. Szkoda, że przez te wędzidełko (chyba) te kp się nie udało :( dalej nie mogę się z tym pogodzić, ale już jest trochę lepiej, zdecydowanie lepiej.

    Herbatko, Maja jest znakomitym przykładem na to, że mm nie działa jak tabletka nasenna 😀 pobudki co pół godz, co godzinę... Ostatnio jakoś w nocy dostała 180 mm i spala 3h ciągiem, a kolejnej mocy po odłożeniu budziła się co 20 minut.... Nie ma reguły. Ostatnio też w dzień spala łącznie 4h, a kolejnego dnia tylko 2h i noc po tym jak spala krócej była lepsza... Ciut lepsza.
    A teraz przez tą zmianę czasu pobudki o 5.....czy jakoś się przestawi?

    U nas też pobudki o 5😥😥
    Też chce widzieć, czy da się to jakoś przestawić 😁😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4018 5404

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Z butli pije elagncko, zero problemów.

    Tak, u nas bylo identycznie. Przy cycku 40min darcia i odpychania a butle wciągała praktycznie nosem. I to byly jedyne razy kiedy akceptowała butle :)

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Herbatko, ja myślę, że jak wypija 30-60 ml, to nie budzi się z głodu, tylko po prostu tak ma 😑 wiem, że ciężko to czytać, sama jadę na tym samym wózku
    No właśnie też nie sądzę, że jest to z głodu. W sumie nie wiem jaki jest powod:P bo żadne lulania nie pomagają, tylko właśnie ta butla.

    Ale ona też więcej niż 120 ml nie jest w stanie zjeść na jeden raz.

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ania a jeszcze przed chwilą bratowa mi dzwoniła że jej córka ma piąty dzień gorączkę w nocy miała 40 stopni i chyba z nią na sor pojedzie a mi nuż w kieszeni się otwiera bo oni piątek w nas byli


    Bardzo "dbajacy" o innych ludzie🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Normalnie debilizm, zeby innchy narazac.

    Moja tak zwana przyjaciolka, napisalas, ze dawno mnie nie odwiedzila, wiec wziela to ryzyko. 4 rodziny przynajmniej sa przez nia na kwarantannie🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Ja musze obserwowac Harisa bo jak dalej tak bedzie to na pogotowie bede musiala go zabrac, a ja nie moge opuscic domu przez 10 dni 😢😢😢😢. Jestem tak wsciekla, ze moglabym ja udusic samym wzrokiem. Trzeba byc bez serca albo strasznym egoista, by zdrowie innych ludzi, szczegolnie dzieci, pominac i swoje zachcianki postawic na pierwszym miejscu

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 1 listopada 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    U nas też pobudki o 5😥😥
    Też chce widzieć, czy da się to jakoś przestawić 😁😁

    Ja staram się wg rad cienia wiatru 😀 przesuwać drzemki o pl godziny niż zazwyczaj czyli jak idzie zazwyczaj po 2h to teraz, przez 3dni,idzie po 2.5h, i na noc też później wychodzi

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14599 21089

    Wysłany: 1 listopada 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    U nas też pobudki o 5😥😥
    Też chce widzieć, czy da się to jakoś przestawić 😁😁
    A i której chodzi spać?

    BOY 2015
    GIRL 2020
    CB 2025 💔
‹‹ 4330 4331 4332 4333 4334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ