Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy orientujecie się trochę w ZUSach i tych zasiłkach chorobowych? Czy to prawda, że przez pierwsze 33 dni zwolnienia lekarskiego zasiłek chorobowy wypłaca pracodawca? I czy te 33 dni się tak jakby odnawia w każdym roku kalendarzowym? Chodzi o to, że od 6 maja jestem na zwolnieniu lekarskim. W tym roku nie byłam wcale na zwolnieniu. A księgowa twierdzi, że już za kilka dni maja ZUS mi zapłaci. Wiedziałam, że będą u mnie w pracy kombinować i miałam poblokowane numery szefowej i księgowej. Ale księgowa dzwoniła dziś kilka razy, więc oddzwońilam.. i między innymi to mi powiedziała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz, jesteś na zwolnieniu lekarskim teraz? Jeśli nie, to próbuj je załatwić już z dniem dzisiejszym.

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kurcze, to zamówię te szorty z hm nówki 38, bo jest darmowa dostawa, a najwyżej później odeślę 😉

    Natisz, mega, mega mi przykro ☹️☹️☹️ ale tak nagle?? 😓

    Co do sikania, to u mnie w miarę, ale ostatnio wymiotowalam w koszuli nocnej i z każdym pociągnięciem, sikałam po nogach 🤦‍♀️🤷‍♀️
    Laila, 38 będą mega duże. Patrzyłam dziś na 36 i są duże, a co.dopiero 38.

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Dziewczyny, dzis zwolnili mnie z pracy 😭😭

    Przykro mi ☹️ trzymaj się kochana

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 19:22

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz
    1. Umowa na okres próbny od kiedy do kiedy była?
    2. Czy byłaś na L4 ciążowym?

    Natisz lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Natisz
    1. Umowa na okres próbny od kiedy do kiedy była?
    2. Czy byłaś na L4 ciążowym?
    Nieee, byłam na zwykłym l4, od rodzinnej
    Umowa od marca do 8 czerwca, tyle że zmieniona na 1/4etatu :( 600 zł....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 18:54

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Laila, 38 będą mega duże. Patrzyłam dziś na 36 i są duże, a co.dopiero 38.

    Za późno, zamówiłam 😂 kupiłam jeansowe, bo były przecenione ze 129 na 79 zł i darmowa dostawa do domu.
    Zwrot to 3,90 zl to jakoś przeboleję, a przynajmniej zorientuję się jak to jest z tą rozmiarówką.
    Chyba, że któraś z Was będzie chciała to odsprzedam 😁

    f122a78534ca.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 18:58

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz, widzę że masz takie samo szefostwo jak ja. Mnie zmusili do wzięcia urlopu wypoczynkowego w marcu i kwietniu. Także za 2020 mam już cały wykorzystany.

    Natisz, masz jakiś okres wypowiedzenia?

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz załatw sobie ciążowe l4 z datą np wczorajszą. Lekarz może wystawić do trzech dni wstecz

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Dziewczyny, czy orientujecie się trochę w ZUSach i tych zasiłkach chorobowych? Czy to prawda, że przez pierwsze 33 dni zwolnienia lekarskiego zasiłek chorobowy wypłaca pracodawca? I czy te 33 dni się tak jakby odnawia w każdym roku kalendarzowym? Chodzi o to, że od 6 maja jestem na zwolnieniu lekarskim. W tym roku nie byłam wcale na zwolnieniu. A księgowa twierdzi, że już za kilka dni maja ZUS mi zapłaci. Wiedziałam, że będą u mnie w pracy kombinować i miałam poblokowane numery szefowej i księgowej. Ale księgowa dzwoniła dziś kilka razy, więc oddzwońilam.. i między innymi to mi powiedziała

    A od kiedy jesteś na L4?
    Za pierwsze 33 dni płaci pracodawca.
    Od 34 jesteś już na zasiłku chorobowym i płaci ZUS.
    A w czym jest problem dokładnie?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Natisz, widzę że masz takie samo szefostwo jak ja. Mnie zmusili do wzięcia urlopu wypoczynkowego w marcu i kwietniu. Także za 2020 mam już cały wykorzystany.

    Natisz, masz jakiś okres wypowiedzenia?
    Mam, 2 tyg, dziś mi zabrali już klucze i wszystko

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Natisz załatw sobie ciążowe l4 z datą np wczorajszą. Lekarz może wystawić do trzech dni wstecz
    Kochana, chcialam tak ale będę mieć tylko 600 zł 😭😭😭😭

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam z przyjaciółką i jej córeczką (moja przyszła chrześnica) na zakupach ciuchowych ☺️
    Kupiłam sobie fajne spodnie (można nawet uznać, że ciążowe, ale nosić je mogę i bez ciąży później), spódnicę 😍 narzutkę, kurtkę i chłopcom koszulki na krótki rękaw ☺️
    Jestem mega zadowolona 😍😍😍
    I widziałam mnóstwo maluszkowych ciuszków, ale nie kupowałam nic, bo nie chcę odbierać radości mojemu D z kupowania tych małych fatałaszków 😂

    Lalia lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 29 maja 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Nieee, byłam na zwykłym l4, od rodzinnej
    Umowa od marca do 8 czerwca, tyle że zmieniona na 1/4etatu :( 600 zł....

    A czy zależy Ci na tych 600zl? Jeśli tak to możesz powalczyć i powiedzieć że byłaś na L4 od dziś (załatwiłabyś sobie, dałabyś radę)?
    A czemu Cię zwolnili? Jaki powód podali? Co napisali w wypowiedzeniu? 8.06 jeszcze nie ma.

    Ulaa lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natisz wrote:
    Kochana, chcialam tak ale będę mieć tylko 600 zł 😭😭😭😭

    No to lepiej nie mieć nic niż 600zł?

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo byłam na l4 2 dni, bo według nich zrobiłam kilka błędów (pracowałam w nowej pracy 2 tyg) i nie mogą mi ufać. To ich argumenty. Myślę że się zorientowali, że jestem w ciąży.

    Mój mąż wyczuł to i zatrudnił mnie, ale to trzeba odczekać jeszcze 2 Msc aby iść na l4. Wyczuł, że mnie tak potraktują...

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    A od kiedy jesteś na L4?
    Za pierwsze 33 dni płaci pracodawca.
    Od 34 jesteś już na zasiłku chorobowym i płaci ZUS.
    A w czym jest problem dokładnie?
    Od 6 maja...
    Kic, u mnie sytuacja jest zagmatwana... W papierach oficjalnie jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony. A nieoficjalnie "na gębę" pracowałam na 5/8 etatu i za tyle miałam płacone, najczęściej "do ręki". I przypuszczam, że szefowa chce mi zapłacić te 5/8 wypłaty, a nawet mniej. Bo pewnie chce mi wmówić, że "jakąś resztę" dopłaci mi ZUS.

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 20:14

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mowilam, pisałam wyżej, że mąż mnie zatrudnił, bo ich wyczuł... Ale trzeba czekać jeszcze 2 Msc zanim pójdę na l4 i opłacić ZUS 2 razy po 2 tys

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 19:14

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ