Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:28

    💙
    💗
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Kurczę średnio mi poszlo wsadzenie Tomka do fotelika w tym ponczo, muszę potrenowac i pomyslec jak będzie najwygodniej mi to ogarnąć 🙈

    Ja mam to samo 😂😂

    Zulugula lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Kurczę średnio mi poszlo wsadzenie Tomka do fotelika w tym ponczo, muszę potrenowac i pomyslec jak będzie najwygodniej mi to ogarnąć 🙈

    Ja jeszcze nie używałam bo dopiero wczoraj przyszło mi z reklamacji.

    A to nie wsadza się najpierw bobo do fotelika i później na to idzie ponczo ?🤔

    klz9df9hix7ly771.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja mogę już podać małej pomarańcze?

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:28

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:28

    💙
    💗
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Czy w deszcz wychodźcie na spacer? Nie mam myśli takie na usypianie, ale taki normalny spacer.
    Ja zawsze w każdą pogodę.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Czy ja mogę już podać małej pomarańcze?
    Cytrusy raczej po roku. Ale jak masz chęć to daj kawałeczek i obserwuj czy nie zareaguje.

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Czy ja mogę już podać małej pomarańcze?

    Ja podawałam ale u nas właśnie wyszła alergia na pomarańcze i mandarynki

    age.png

    age.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już daję małe cząstki mandarynek czy pomarańczy i obserwuję :)

    Megii, ja w deszcz jak nie muszę to nie wychodzę :P

    kar_oliv lubi tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ja miałam stracha przed masłem orzechowym takim prawdziwym, ale nic się nie działo. My zresztą też nie mamy alergii. Ja to tylko kiedyś się zatrułam z 2 razy mandarynkami i 🤮 kilka dni i teraz boję się ich ruszyć 😅😅😅

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja zawsze w każdą pogodę.

    Nakładasz tą przeciwdeszczową folię?
    Mam wrażenie że mi się w tym ugotuje dziecko 🙈

    O ❤️
    Z ❤️
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W taki deszcz nie wychodzimy bo nie ma to sensu, mam iść cała mokra z wózkiem? To żadna przyjemność 😝 U mnie leje ciągle i tak, od tygodnia siedzimy w domu, jeszcze nie zwariowałyśmy 😁😁😁😁😁😁

    dmg111, Suszarka lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze odnośnie zabawek...wczoraj u tego naszego neurologopedy były głównie zabawki z fat brain toys, młoda oczarowana tą kostką i takimi większymi przyssawkami :) także polecam

    Zulugula, Meggi110818, kar_oliv lubią tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Meggi, ja też nie wychodzę w deszcz. Ale ciężko mi wysiedzieć w domu jak pada, przyzwyczajona jestem do spacerów długich 😁 ogólnie wychodzę w prawie każda pogodę poza deszczem i zawieją. Nawet jak Michałek ma katar to idę. Chodzicie tez z katarem ? Ostatnio moja koleżanka była przerażona że ja praktykuje takie coś 😁

    dmg111, Lalia, Zulugula lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 23:14

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 23:14

    kar_oliv lubi tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:28

    dmg111, Iryska lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 23:14

    Iryska, Suszarka lubią tę wiadomość

  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu jak to Tomuś już roczniaczkiem 🥺🥺🥺

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
‹‹ 4430 4431 4432 4433 4434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ