Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy z altacetu, trzy razy dziennie 🙂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj na świat przyszedł nasz syn, Szymon 3050kg i 51 cm przez planowe CC ❤️

    Dołączyłam do grona Gorących Mamusiek😀
    Jeeeej! Gratulacje! 💙💙💙

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    O taka to pożyje:) Nie za dobrze Ci?😉Ciepła kawa, hybrydy, może jeszcze zakupy sobie zrobisz w spokoju?😄😉😉( żartuję oczywiście, korzystaj ile możesz 😘)
    Wiadomo, że to dobra mina do złej gry 😔 w pracy spoko, ale po pracy w domu mam załamkę. Siedziałam na tych pazurach i myślałam tylko o domu.

    U nas nocki ostatnio ok, są częste pobudki, ale bez dłuższych przerw, co jest sukcesem. Za to usypianie makabra. Harce do 22-23, nie da się jej wyciszyć, mamy pogaszone światło, żadnego tv wieczorem, a i tak skacze po łóżku i nie wybiera się spać 🙄 zastanawiam się nad redukcją drugiej drzemki.

    🦄 2021 r.
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Wiadomo, że to dobra mina do złej gry 😔 w pracy spoko, ale po pracy w domu mam załamkę. Siedziałam na tych pazurach i myślałam tylko o domu.

    U nas nocki ostatnio ok, są częste pobudki, ale bez dłuższych przerw, co jest sukcesem. Za to usypianie makabra. Harce do 22-23, nie da się jej wyciszyć, mamy pogaszone światło, żadnego tv wieczorem, a i tak skacze po łóżku i nie wybiera się spać 🙄 zastanawiam się nad redukcją drugiej drzemki.
    U nas pomogła redukcja deugiej drzemki.
    Było tak, że usypianie na nią sprawiało coraz większą trudność i szalała później do 20:30- 21, przestałam ją usypiać na drugą, pierwsza się wydłużyła do 2h albo i więcej i odlatuje max 19:30 po kilku chwilach.

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie foteliki obrotowe?

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Tez mam takie zdjęcia z przedszkola - Mikołaj i ja cała zapłakana
    Na szczęście teraz chyba juz nie ma na dzieci takiego nacisku, żeby podeszły do Mikołaja, powiedziały dziękuję czy - o zgrozo ;) - siadły na kolanach. Bardzo mnie to stresowało z tego co pamiętam :P
    Ja mialam 6 lat, w Wigilię dzwonek do drzwi. Mikołaj z workiem wchodzi a ja histeria i pod stół się schowałam 🤣

    Wik89, Iryska, dmg111 lubią tę wiadomość

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś apogeum.

    Podsumowujac:
    - auto nie nadaje się do naprawy (domyślałam się tego, no ale to jednak boli), więc na już musialabym kombinować małego Pierda, zevy jeździć do pracy
    - Kornelia została odebrana z przedszkola w trybie pilnym. Ma kwarantannę do 16.12,miala kontakt z zarażonym dzieckiem. A ponieważ ma objawy: katar i kaszel, to jutro o 8.50 ma teścik. Więc ciekawie.
    - Filip chodzi do tego samego przedszkola, więc z aromatu również robimy mu kwarantannę, bo nie będę jego jednego wozić. A poza tym zaczął kaszlec, więc spoko.
    - Matylda ma jutro szczepienie na 8,ale pewnie jej nie zaszczepia, bo ma mocny katar. Ale idę, niech ja zbadają chociaż. I mały update: wyszły 2 górne jedynki. Takze 4 zeby na stanie.
    - Zuzia zaczęła kaszlec, ale daje rade. Do szkoly chodzi, z czym 20.12-09.01 ma zdalne, także bardzo spoko.

    Mogę póki co zapomnieć o powrocie do pracy. Nie ma szans, bo codziennie i tak bym lądowała na Home Office.

    I w tym momencie powiem szczerze: cieszę się, ze sie zaszczepiłam.

    Troszkę mi to pokomplikowało, musialam kilka rzeczy poprzesuwać. Ale zyje...

    Obiadek na jutro zrobilam już. Ja ryż, schab duszony i sałatka z kiszonych ogórków. A reszta z ziemniaczkami.

    Zmykam się kąpać i odpoczywać. Dzisiaj chyba powinkujemy z mężem na rozluźnienie 💪

    Milego wieczorku i proszę o kciuki, zeby to nie był covid u nas 🤦‍♀️

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    U nas pomogła redukcja deugiej drzemki.
    Było tak, że usypianie na nią sprawiało coraz większą trudność i szalała później do 20:30- 21, przestałam ją usypiać na drugą, pierwsza się wydłużyła do 2h albo i więcej i odlatuje max 19:30 po kilku chwilach.
    O widzisz, dzięki. Czasem udaje się bez drugiej drzemki, ale to nie jest jeszcze reguła. Szaleństwo do 23 to jakaś makabra 🙈

    🦄 2021 r.
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jakie macie foteliki obrotowe?
    Joie Spin 360 :)

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jakie macie foteliki obrotowe?

    GB Vaya 2

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    O widzisz, dzięki. Czasem udaje się bez drugiej drzemki, ale to nie jest jeszcze reguła. Szaleństwo do 23 to jakaś makabra 🙈

    My też zrezygnowaliśmy z drugiej drzemki, i dzięki temu pierwsza się wydłużyła do 1,5-2 h, i wcześniej chodzi spać tj ok 19-20 :) jak zdarzy się jednak druga drzemka to skakanie po łóżku mamy zapewnione do 21 :(

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17194 23915

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jakie macie foteliki obrotowe?
    Na razie nadal łupina na obrotowej bazie, Cloud Z Cybexa. Jak Marta wyrośnie a chyba to jeszcze potrwa bo nadal ma zapasu ok 5cm wymienimy na Sirona z na tej samej bazie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2021, 21:08

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, Britax Römer Dualfix M i-Size. Fotelik obrotowy to złoto!

    🦄 2021 r.
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3757 7631

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma coś z pandory? Jak z jakością? Interesuje mnie podstawowa, srebrna bransoletka. Chcę podsunąć Mikołajowi pomysł na prezent🎅

    🦄 2021 r.
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj na świat przyszedł nasz syn, Szymon 3050kg i 51 cm przez planowe CC ❤️

    Dołączyłam do grona Gorących Mamusiek😀

    Gorące i szczere gratulacje ❤❤😘

    Wiedziałam kiedy wejść Was podczytać ❤❤😍

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was ma coś z pandory? Jak z jakością? Interesuje mnie podstawowa, srebrna bransoletka. Chcę podsunąć Mikołajowi pomysł na prezent🎅

    Ja mam bransoletkę z serii moments, ta na charmsy i ją polecam, nic się nie dzieje 😊 ale mam też z serii reflexions i jest beznadziejna, zmieniła kolor, już raz reklamowałam i znowu to samo 😒

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Jakie macie foteliki obrotowe?
    My mamy besafe izi turn

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, jak tam Matylda i jej kuchnia? Jest love? 😅

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku ja też się załamałam dzisiaj tym zdalnym nauczaniem.. Co więcej jestem przekonana na 99% że zrobią tak jak rok temu, przedłużą to do ferii zimowych 😔
    Jedyny plus zdalnych jest taki, że nie musimy wracać z Kościeliska na 3 stycznia (jedziemy w pierwszy dzień świąt) tylko możemy na spokojnie wrócić kilka dni później do Sopotu.

    MoTyLeK🦋, Lalia lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja tez mam bransoletkę Moments i mąż mi z różnych okazji kupuje charmsy, Np rocznica ślubu, urodziny Amelki itp :) nic sie z nią nie dzieje, bardzo ja lubię :)

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
‹‹ 4506 4507 4508 4509 4510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ