Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2021, 20:28

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty, dziś kumulacja 🥳 Zobaczycie swoje małe cuda 😍

    Czekamy na wieści 💋

    Ewe gratulacje ! 🥰

    Zulugula, Stokrotka027, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Stokrotka027 Autorytet
    Postów: 1340 1443

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Moze wez go ze sobą i zjesz w razie czego na miejscu. Ja zjadlam i Bobas za bardzo się z kolei wiercil 🙈 ze ciezko go bylo zbadać

    To może nie jeść lepiej? Jem mało słodyczy teraz w ciąży więc może też za dużo energi dostanie jak tak nagle cukier będę mieć w organizmie?🤔

    klz9cwa1dxf4t0ig.png

    23.12.2018 ❤❤ K.


    qb3c4z17l44uqb7t.png

    05.12.2020 💙💙 N.

    01.04 ⏸ 10dpo
    14.04 - Pęcherzyk ciążowy 🍀🥚5+5
    17.04 - Serduszko ❤ 6+1
    09.06 - Prenatalne 🙏💙Synek 💙🙏
    06.08 - 21+5 / 24 cm 440 g 💙
    09.10 - 30+5 / 1600 g 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Dzień dobry ☀️
    Dzisiejszy dzień pod znakiem badań laboratoryjnych.. Tsh, ft3, ft4, anty Tpo, anty TG, Anty Hbs, aTTP i coś co misiaczki lubią najbardziej czyli glukoza i insulina po obciążeniu 🤢
    Mało tam nie zarzygalam całej poczekalni, ale udało mi się dojść do samochodu, usiadłam i jest dobrze ☺️
    Ale słodkiego to ja dzisiaj na bank nie dotknę 😂

    Na czczo z palca miałam 99 więc na granicy chyba?

    Ale później przyjadą do mnie goście, przyjaciółka z córeczka i z mamą 😍

    A na obiad robię perliczkę, młode ziemniaki z koperkiem i jakąś sałatę 😉
    Dużo. Nie może być więcej niż 90 w ciąży :*

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    To może nie jeść lepiej? Jem mało słodyczy teraz w ciąży więc może też za dużo energi dostanie jak tak nagle cukier będę mieć w organizmie?🤔

    Ja wlasnie tez nie jadam slodyczy i moze dlatego, dlatego napisalam żebyś może wziela ze sobą i zjadla dopiero jak Dzidzia nie będzie współpracować:) albo np tylko trochę, ja wpierniczylam calego batona 😁

    Lalia, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka - Ty pierwsza więc trzymam kciuki!

    Stokrotka027 lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka027 wrote:
    Ja na 9 😱😱😱😱🙏🤞 Wzięłam wafelka żeby dodać energi bobasowi ale z tych nerwów chyba go nie wcisne 🤐
    Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze :)

    Ja jem mało słodyczy, zjadłam przed badaniem pół czekolady A dzidzia była zamulona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2020, 08:47

    Lalia, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula, a dlaczego taki pakiet badań? I krzywe tak wcześnie? W poprzednich ciążach miałaś cukrzycę?

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17193 23915

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Dzień dobry ☀️
    Dzisiejszy dzień pod znakiem badań laboratoryjnych.. Tsh, ft3, ft4, anty Tpo, anty TG, Anty Hbs, aTTP i coś co misiaczki lubią najbardziej czyli glukoza i insulina po obciążeniu 🤢
    Mało tam nie zarzygalam całej poczekalni, ale udało mi się dojść do samochodu, usiadłam i jest dobrze ☺️
    Ale słodkiego to ja dzisiaj na bank nie dotknę 😂

    Na czczo z palca miałam 99 więc na granicy chyba?

    Ale później przyjadą do mnie goście, przyjaciółka z córeczka i z mamą 😍

    A na obiad robię perliczkę, młode ziemniaki z koperkiem i jakąś sałatę 😉
    Z palca może być zawyzony. 100 to granica dla normalnych osób. W ciąży granica to 92.

    Ja dziś znowu cukier 100 na czczo. Kiepsko :/

    Anetka, tak, dziś już lepiej. Dziś albo jutro podejdę tam jeszcze do dwóch sklepów i coś wybiorę.

    Mąż słodki, mówi mi przez telefon: weź poogarniaj coś w mieszkaniu ale nie za dużo, bo pamiętaj, że już nie masz tyle sił.

    Ewe gratulacje! Piękna beta.


    Dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    powodzenia na wizytach, dziś kumulacja jak w totka!

    Ewa
    gratulacje bety!

    Stokrotka
    Na pierwszy ogień kciuki!

    Wik
    Pisz jak się czegoś dowiesz o tej położnej. Gdzie chcesz rodzic?

    Ounai
    Cieszę się że dziś lepiej się czujesz,jak coś znajdziesz to pokaż :)

    Stokrotka027, Ounai, Wik89 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia
    niezła fura!

    Szkoda że my z Doomi nie w jednym mieście bo wszystkie trzy mamy szare wózki :)

    Sylwucha, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Zapomniałam wczoraj napisać, że wasza furka wygląda lepiej niż na zdjęciach producenta ;)
    Coś w tym jest 😉 w rzeczywistości faktycznie wygląda lepiej 😊 Byłam miło zaskoczona 😊

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Sylwia
    niezła fura!

    Szkoda że my z Doomi nie w jednym mieście bo wszystkie trzy mamy szare wózki :)
    Jak byśmy wyszły z tymi furami, to byłaby gratka 😎
    Mój mąż oszalał. Musi sobie codziennie wózkiem pojeździć po domu. Ciekawe czy będzie taki chętny jak małe się urodzą 😉

    Fragaria, doomi03, KarolinaMaria, Ounai, Inaa89, Wik89 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku.

    dzidziuś na pewno jest zdrowy, nic się nie stresuj.
    Masz już wyniki pappy, czy dziś robisz razem z USG genetycznym?
    Kogo przeczuwasz w brzuszku?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Sylwia
    niezła fura!

    Szkoda że my z Doomi nie w jednym mieście bo wszystkie trzy mamy szare wózki :)

    Byśmy się woziły na szaro 😁😝

    kic83, Sylwucha lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Jak byśmy wyszły z tymi furami, to byłaby gratka 😎
    Mój mąż oszalał. Musi sobie codziennie wózkiem pojeździć po domu. Ciekawe czy będzie taki chętny jak małe się urodzą 😉

    Kochany tatuś księżniczek!
    I tak powinno być, cudownie :)
    Ps cieszę się że wróciłaś ❤️

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Fragaria Autorytet
    Postów: 857 1626

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj Dziewczyny! Mocno kciuki zaciśnięte!!!

    Stokrotka027, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona i On 36lat
    +
    02.2016 Syn ❤️
    12.2019 Aniołek (12 tc)
    11.2020 Synek 💙
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie wizytujące :) niech się pokażą ładnie wasze maluchy :)

    Ja dziś lecę z koleżanką w koncu na dobrą kawkę i może jakieś ciacho 😁 w koncu odzywam społecznie i bardzo się tym cieszę 😋

    kic83, Lalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    O której macie wizyty? :) Ja na 12

    Zulu
    dziś tylko wizyta kontrolna?
    Macie imię dla synka?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Kciuki za wszystkie wizytujące :) niech się pokażą ładnie wasze maluchy :)

    Ja dziś lecę z koleżanką w koncu na dobrą kawkę i może jakieś ciacho 😁 w koncu odzywam społecznie i bardzo się tym cieszę 😋

    To bardzo dobrze!
    Ja wczoraj bylam u koleżanki, moja córcia chodzi z jej córka do przedszkola (a raczej chodziła przed koronawirusem), było super ot tak się spotkać.
    Miłego spotkania :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ