X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8436 18539

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, skoro Michałek podczas zajęć już sobie radzi z tą głoską "k" to tylko kwestia czasu aż zacznie używać w spontanicznej mowie 😊
    A jak Ty się czujesz? Wyprawka już skompletowana? Czy ja dobrze liczę, że za ok.3 tygodnie będziesz mieć planowane CC? 🤭 Michałek ma pomysł na imię dla brata? 😁

    Iryska lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3710 4398

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Irysko, skoro Michałek podczas zajęć już sobie radzi z tą głoską "k" to tylko kwestia czasu aż zacznie używać w spontanicznej mowie 😊
    A jak Ty się czujesz? Wyprawka już skompletowana? Czy ja dobrze liczę, że za ok.3 tygodnie będziesz mieć planowane CC? 🤭 Michałek ma pomysł na imię dla brata? 😁
    Czuje się ok, czasem mnie bolą już plecy i ciężko mi bo mam duży brzuch, ale ogólnie jest ok.
    Z wyprawki już mam większość, jeszcze pampersy i butelki do mm muszę dokupić.
    Michałek wymyślił sobie imię Marek. Mi się niby podoba ale tak ma na imię mój teść więc tak średnio pasuje chyba 😃
    My z mężem najbardziej jesteśmy za Adamem.
    W połowie maja jakoś będę mieć CC. Boję się 😬😬

    Lalia lubi tę wiadomość

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3585 7476

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, bardzo się cieszę, że Olek robi takie postępy. Trafiliście do super miejsca. I gratuluję zmian w pracy! Brzmi jak awans!

    Irysko, czas leci jak szalony, jak to możliwe, że zaraz rodzisz?

    Zulu, wy chyba zaraz zaczynacie RD? Co u Was?

    Ja byłam w tym tygodniu na szkoleniu. 3 noclegi w górach 😍 nie ukrywam, że naładowałam akumulatory. Ciekawe szkolenie, a oprócz tego integracja z ludźmi z branży. Matylda dała radę sama z tatą. Marudziła tylko pierwszego dnia, a później już było ok.

    Iryska, Lalia, Zulugula lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8436 18539

    Wysłany: 20 kwietnia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, obie propozycje imion fajnie pasujado Michałka 🥰

    Karolina, super, że miałaś taki czas dla siebie! 🤩 Ja planuje swój pierwszy samodzielny wypad od 4 lat (🫣) w pierwszej połowie maja 😁

    Iryska lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisywałam i myślałam że wysłałam wiadomość a tu zapomniałam 😂 Irysko, zaczęłam we wtorek. Atmosfera nie do porównania. Moi koledzy są wspaniali. Uczą mnie powoli, bez stresu, są bardzo mili. Każdą wolną chwilę spędzam na nadganianiu zaległości- uczę się rysunku technicznego i złożenia części.
    Poza tym 2x w tyg trenuję siłowo, moim trenerem jest mój przyszły sąsiad fizjoterapeuta.
    Jedyny minus taki, że mój projekt był prowadzony przez USA wcześniej i mam bardzo dużo spotkań tak do 17:00. Ale mam elastyczne godziny pracy więc jak już minie z 2-3 miesiące to będę sobie po prostu wychodzić wcześniej, odbierać dzieci i kończyć pracę z domu. Pracuję z 3 lokalizacji + HO w przyszłości. Chociaż biorąc pod uwagę rodzaj wsparcia jakie mam to mogłabym już teraz pracować z domu 😂
    No i najważniejsze, bardxo miło zostałam przywitana, przez pierwsze dwa dni nic nie mogłam zrobić bo gdzie nie przechodziłam to zaczepiało mnie i witało kilka osób.

    Z fajnych rzeczy, wychodzimy z mężem z kryzysu. Ale obydwoje baaaardzo pracujemy nad sobą i związkiem. Dlatego niedługo zatrudniamy nianię i wracamy do
    randkowania 😁 Akurat na 10 rocznice ślubu:P

    Iryska, Zulugula lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 23 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Lalia ogromnie cieszę się na Olka postępy 💚 wzruszyłam się na Twój opis🥺
    Co do tego, że dzieci potrafią być okrutne to i mnie zawsze to ściska za żołądek i mam obawy. T jest taki delikatny chłopiec.. mimo ,że ta mowa ruszyła i jak jeszcze pol roku temu widziałam, że nie odbiega dużo od rówieśników tak teraz widzę, że rowiesnicy poszli do przodu, a on znów gdzies tam odstaje w komunikacji. Ta jego mowa jest taka.. hmmm.. kwadratowa, często mówi takie trzy po trzy bez ładu i składu, ponownie zaświeca mi się lampka na głową.
    gratuluję nowej przyszłej pozycji w pracy. Twoim wychowankom trafi się super nauczyciel i opiekun💚

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 23 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, zgadza się, powoli szykujemy się do rd (juz mam dreszcze na samą myśl 🤪). W majówkę podamy już K jakaś marcheweczkę. Ona odkąd skończyła miesiąc to wykazuje gotowosc do jedzenia😆 jak widzi jak jem czy piję to jest to jej ulubione zajęcie, jedyne kiedy nie jęczy 🤡
    No jest dziewczyna bardzo wymagająca ale kocham ją przeogromnie, to jest taki maly szkudnik jak T.🤭 Wierci się i kręci, od ponad miesiąca już obraca sie na brzuch i z brzucha na plecy, od 2tyg kombinuje z podnoszeniem pupy, coś tam juz zaraczkowala do tylu i kmini jak tu pełzać do przodu 😄 T jest dla niej jak Idol, na widok nikogo innego tak się nie cieszy , chichra i trzęsie całą sobą jak na niego 😄💚 a i on jest też bardzo za nią i prezentuje jej zawsze jakieś głupoty, ona go podziwia, ten się cieszy i mamy taki krąg wzajemnej adoracji😃

    Co u Was? Jedziecie w czerwcu nad Bałtyk? Musisz zdradzic kiedy, bo macie zawsze super pogodę a tez chciałabym się wybrać 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia, 11:29

    Iryska lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 23 kwietnia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T był na swoich pierwszych urodzinach kolegi z pkola 🥺 i to jeszcze u 5latka 😃 baaardzo był zadowolony.
    A nam pod domem otworzyli 2bawialnie, park rozrywki i @aleklocki (bawialnia z samymi lego, druga w Polsce) 🙉 jutro idę z T do tej pierwszej, umówiliśmy się z najlepszym kolega z przedszkola i jego mamą. Ale się cieszę na te bawialnie, nie chcę się stąd nigdy wyprowadzać 😂😂

    Ounai, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3585 7476

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, zamawiałam pogodę na czerwiec i ma być pogoda na czerwiec! Jedziemy 9.06 na 11 dni, także śmiało rezerwuj w tym terminie 😂 jedziemy czwarty raz w to samo miejsce, w tym roku planujemy więcej pozwiedzać w okolicy.
    Matylda też ma kwadratową mowę, szczególnie jak jest zmęczona... w ogóle ostatnio bardzo się otworzyła w żłobku, kumpluje się z chłopakami, rozrabia, jak nie ma jej najlepszych dwóch kumpli to przeżywa. Cieszę się, że odnalazła swoje miejsce w grupie.

    Ounai, Zulugula lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 23 kwietnia, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    T był na swoich pierwszych urodzinach kolegi z pkola 🥺 i to jeszcze u 5latka 😃 baaardzo był zadowolony.
    A nam pod domem otworzyli 2bawialnie, park rozrywki i @aleklocki (bawialnia z samymi lego, druga w Polsce) 🙉 jutro idę z T do tej pierwszej, umówiliśmy się z najlepszym kolega z przedszkola i jego mamą. Ale się cieszę na te bawialnie, nie chcę się stąd nigdy wyprowadzać 😂😂


    Hahhaa bawialnie to zycie! Planujemy też się wybrać do aleklocków jak już minie pierwszy szał i zmniejszy się zaintetesowanie, moze to bedzie okazja do spotkania? :)
    Byliśmy w niedzielę w grotesce na brzydkim kaczątku - polecanko :)

    Zulugula lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5367 6245

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleklocki...Szkoda, że nie ma w stolicy :( Też bym chętnie poszła.
    Tak, sala zabaw to must have każdego rodzica. I pomyśleć, że kiedyś "za naszych czasów" tego nie było. I jak tu człowiek dawał radę 😛

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba się nie pochwaliłam że sprzedaliśmy działkę. Zostanie mam do sprzedania mieszkanie, ale w razie czego na wykończeniówkę mamy. Być może w długi weekend uda nam się je w końcu ogarnąć do sprzedaży.

    W domu gorzej, niestety mój mąż wylądował kilka dni temu na pogotowiu z kłuciem w klatce piersiowej i okazało się, że ma duże nadciśnienie. Dostał leki i czekamy aż się unormuje.

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 5964 9633

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołaj dostał się do państwowego przedszkola pierwszego wyboru! :D

    Co tam u Was dziewczyny? Ja korzystam intensywnie z końcówki macierzyńskiego, został już tylko miesiąc... Nie wiem kiedy to zleciało. :D Trochę nie chce mi się wracać do pracy na pełen etat, ale cóż... Nie ma wyboru.

    Jak tam ciężarówki wasze samopoczucie? Irysko na kiedy masz planowe CC?

    Ounai, dużo zdrowia dla męża. Bardzo wysokie miał to ciśnienie?

    Edka, co u Ciebie? Myślicie o bobo nr5? :)

    Ounai, Wik89 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3710 4398

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, w połowie maja pewnie będzie cięcie, jeszcze nie mam umówione, ale pewnie koło 13-15. Moje samopoczucie ok, trochę plecy bolą a tak to nic się nie dzieje narazie , co mnie trochę dziwi bo szczerze mówiąc nie oszczędzam się, chodzę po 1.5 km dziennie, ćwiczę jogę, ogarniam dom...
    Super że udało się dostać do przedszkola, i to państwowego ❤️ Od września zaczynacie?

    U nas w przedszkolu dzięki mojej i kilku innych rodziców interwencji grupa Michałka została podzielona na dwie części. Jedzą jedynie razem śniadanie a potem te najmniejsze maluchy (2.5 latki) idą do swojej sali.

    Zulugula co to jest mowa kwadratowa?😃
    Ounai, to pewnie miałaś stres przez męża. Współczuję..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 20:30

    Wik89 lubi tę wiadomość

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, mialam na myśli że ta mowa często nie jest taka płynna i swobodna😃
    Fajnie, niedlugo drugie Bobo będzie na świecie. Uważam, że maj to najlepszy miesiąc na poród 😛
    To dobrze, że problem w przedszkolu się rozwiązał.

    Ounai, to już chyba na stałe takie leki będzie musiał brać czy niekoniecznie ?

    Annia jakie plany na roczek?
    Co do etatu to ja się zastanawiam właśnie nad jego skróceniem, trochę nie wyobrazam sobie mieć tak mało rodzinnego czasu przy dwójce dzieci, a dzieci małe są tylko raz. No ale zobaczymy jak to się skończy.

    Co tam u Was wszystkich?
    My wyjezdzamy jutro na majówkę na działkę, a Wy jakie plany?

    Wik89 lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Annia Autorytet
    Postów: 5964 9633

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko to trzymam kciuki za rozwiązanie.:) Cieszę się, ze grupę Michałka udało się zmniejszyć i że dyrekcja przychyliła się do Waszych uwag, a nie jak w przedszkolu Ounai.

    Zulu, ja właśnie tak planuję, końcem września kończy mi się umowa o pracę i będę chciała ją kontynuować na innych warunkach w mniejszym wymiarze godzin. Co do porodu w maju, też uważam to za bardzo dobry miesiąc na poród. :D
    Roczek - chyba nic hucznego robić nie będziemy, bo właśnie w zeszły weekend mieliśmy chrzest i imprezkę w knajpie z tej okazji
    Jutro też jedziemy na wypad przedmajówkowy - do Szklarskiej Poręby. :)

    Iryska, Zulugula, Wik89 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5367 6245

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:

    Edka, co u Ciebie? Myślicie o bobo nr5? :)
    Haha, a żebyś wiedziała, że myślimy 😆 Teraz na początku kwietnia wróciła mi @ po porodzie i jestem w trakcie pierwszego cyklu. I było 🐝 bez zabezpieczenia. Także wszystko jest możliwe 😛

    Zulugula, Wik89, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, dużo niestety, 190/120. Ale już coraz lepsze ma wyniki jak teraz mierzy.

    Irysko tak, stres straszny.

    Zulu, jeśli schudnie to są szanse że zejdzie z leków.

    Jejku, Ania ale to zleciało. To już rok? Udanego wyjazdu.

    My jeszcze nigdzie nie jedziemy. Mój mąż w niedzielę leci w delegację a ja po zmianie pracy mam za mało urlopu żeby cały długi weekend odpoczywacie więc w poniedziałek i wtorek idę do pracy jeszcze.

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 26 kwietnia, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Edka, nieźle. Ty to masz siły kobieto!

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 27 kwietnia, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka podziwiam, powodzenia w takim razie:) fajnie mieć taką dużą rodzinkę.

    Dzieciory okrutne wstały o 5 i po 5 takze godz 7 a my już w trasie z taborem 🤡🙈🤣

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
‹‹ 5796 5797 5798 5799 5800 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ