X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 30 czerwca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas temat rowerka bardzo aktualny, bo Olek teraz jeździ praktycznie codziennie. Na razie z kółkami bocznymi, ale świetnie mu idzie i bardzo mu się to podoba. Na razie nie będziemy rezygnować z kółek, bo Olek powiedział że nie chce ich na razie odczepiać i to jest OK 🙂 Zauważyłam wśród moich znajomych którzy mają dzieci, że wielu z nich chyba robi jakiś chory wyścig, czyje dziecko jako pierwsze ogarnie jazdę na dwóch kółeczkach 😅 Jeśli dziecko samo wykazuje gotowość to super, ale uczenie na siłę tak, jak to niektórzy robią to przesada moim zdaniem. Ja nauczyłam się jeździć bez kółek bocznych mając 6 lat, długo nie mogłam tego załapać.



    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca, 17:37

    Ladyo, Iryska, Lalia, Zulugula lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3639 7528

    Wysłany: 30 czerwca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olek jaki uroczy rowerzysta 😍

    Inga, też mi się wydaje, że to ukąszenia. Swędzą?

    Lalia, Matylda też średnio ogarnia biegówkę, 'lubi', ale po 5 minutach już jej się nie chce. Ona jest bardzo ostrożna i bojaźliwa, dajemy jej czas. O zwykłym rowerze nawet nie myślimy. Za to ostatnio zapałała miłością do placów zabaw, wreszcie testuje różne atrakcje, a nie tylko najmniejsze zjeżdżalnie.

    Lalia, Iryska lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 30 czerwca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówił że nie swędzi, mi też to wyglądało na komary ale doszła gorączka 37,7 i zgłupiałam 🤡 byliśmy na świątecznej pomocy i lekarz wykluczył jakieś zakaźne choroby

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 1 lipca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Ja Was podczytuję ale jakoś nie mam weny napisać, u mnie sporo problemów zdrowotnych, jak skończyłam 35 lat to się wszystko zaczęło sypać 😆 na razie jestem w trakcie diagnozy - wstępna już mam, jest mocno średnia ale zobaczymy co będzie dalej .

    Staram się cieszyć każdym dniem, każda drobnostka i uświadamiam sobie że naprawdę niewiele nasza rodzina potrzebuje do szczęścia.
    Całe popołudnia spędzamy na działce, można powiedzieć że dzieci z osiedla przeniosły się na plac zabaw do nas bo jest przyjemnie - sporo drzew , zielono a plac zabaw przy bloku jest słabszy 😄 chodzimy nad rzekę , obserwujemy kaczki, łabędzie, jaszczurki , łapiemy motyle.

    Bawią się, piknikujemy, chlapią się w baseniku, końcówka tryskająca do węża ogrodowego robi robotę i naprawdę miło spędzamy czas .



    Wybaczcie że nie odniosę się do wszystkich tyle zapamiętałam :
    Lalia cudownie czytać o postępach Olka ! Na zdjęcia rudowłosej się nie załapałam :(

    Anetka przykro mi z powodu śmierci taty a Pola to urocza dziewczynka !

    Suszarko oj ta bostonka cholerna to bardzo Was lubi :( fajnie że w pracy się odnajdujesz i sprawia Ci to radość

    Ounai super że tyle radości sprawia Ci sprawa z domem , urządzanie go . Dla mnie urządzanie mieszkania to nyl przykry obowiązek 😅

    Karolina ja też lubię wracać w te same miejsca… nie widzę w tym nic złego :)

    Irysko ja bym to wszystko zwaliła na kryzys laktacyjny, niejednokrotnie tak miałam. Co do usypiania dwójki ja zawsze kładłam się pomiędzy jednego i drugiego i Bartek zasypiał przy piersi a Ania się po prostu przytulała. Do dzisiaj jak nie ma męża to śpimy we trójkę ja w środku.

    Inga sto lat dla Gai :) cudowna z Was rodzina !

    Clover cudowny rowerzysta :)

    Enigva śliczna Malwinka, to prawda dzieci nie widzą tych granic które my dorośli mamy w głowie i to jest wspaniałe !

    Ladyo fajnie że Wam też się układa, jak zdrowie Twojej mamy ?

    Ula wspaniała Wasza rodzinka :)

    Zulu u Was chyba stabilnie i dobrze :D to dobrze :)

    Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny !





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 18:05

    Lalia, Iryska, Zulugula lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 1 lipca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, przede wszystkim dużo zdrówka!
    Wasza działka wygląda jak spełnienie marzeń 😍
    A Ania i Bartuś to takie słodziaki, że szok 🥰

    veritaa lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 1 lipca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się przyplątał jakiś wirus 🫣 Olek od wczoraj jei ma apetyty, w nocy obudził się z gorączką, która wraca więc do 6h dostaje leki, rani jeszcze zwymiotował. Jedziemy po południu do lekarza, bo w sobotę mamy wesele i jeśli to jakieś gardło (chociaż nie ma żadnych objawów) to chcemy żeby się jak najszybciej wykurował.
    Kacper na razie zdrowy, ale jedzie pp bandzie i od trzech dni wstaje o świcie czyli przed 4!! A potem prawilnie idzie na drzemkę ok.10/11 i śpi ok.2h. A potem idzie spać ok.19/20.

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 1 lipca, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, moje dziewczyny dziś poszły do placówek, ja od wczoraj w stresie, bo Jadzia pierwszy raz poszła bez pieluszki do żłobka, martwiłam się jak sobie poradzi. Wróciłam do domu z przedszkola a tam wiadomość ze żłobka że Jagoda ma 37.5, pokłada się i ją obserwują czy będzie rosło czy nie 🤡 zorganizowałam szybko kogoś żeby ją odebrał, bo się zdenerwowałam i i tak nie mogłam się skupić na pracy. Weszła do domu, mierze jej temp...36.6. Zjadła coś, bawiła się normalnie. Narzekała trochę na ząbek, przeszła mi przez myśl bostonka 🤦 ale popatrzyłam jej do buzi a tam piątka się przebija. Teraz zasnęła, zmierzyłam jej nawet pod pachą i dalej pokazuje 36.7. zobaczymy jak będzie, jeśli nadal dobrze to jutro do żłobka. Najlepiej że jak ją ciocia odbierała to panie powiedziały że w salach jest strasznie gorąco i dlatego siedzą z dziećmi w ogrodzie...to w sumie nie dziwne że miała podwyższoną temperaturę. Za to sikanie ogarnęły wzorowo, była w żłobku 3h i wróciła w tym samym w czym poszła 💪

    Lalia, Zulugula lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2193 6088

    Wysłany: 1 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki w poniedziałek :) my załatwiamy sprawy przed chrztem Zosi (jest w niedziele). Właśnie byliśmy w restauracji ustalić ostateczne menu. Amelka w przedszkolu. Wczoraj miała jakiś słaby dzień, cały dzień była mega niegrzeczna, marudziła, rozrabiała. Kilka razy sprawdzałam jej temperaturę, pytałam czy coś ją boli, ale żadnych oznak choroby. Może to te upał taki męczący. Ja dziś byłam z Jagoda na siłowni, zaczęłyśmy niedawno chodzić, ja oczywiście robię lekkie ćwiczenia, dostosowane do swojego stanu zdrowia po cc. Ale fajnie jest zacząć się ruszać. Postanowiłam sobie że robię formę życia, bo więcej dzieci już nie planuje 😂 trzymam też dietę. Mam do zrzucenia minimum 5 kg, a chciałabym tak z 8. verita piękne te Twoje dzieciaczki, są naprawdę urocze! Jeśli chodzi o zdrowie mojej mamy to dosyć trudne pytanie. Jest lepiej po operacji, ale ona już nigdy nie będzie zdrowa. Ma zaawansowane nadciśnienie płucne i lekarze nam powiedzieli że ta operacja może przedłużyli jej życie o 5 lat…ale cieszymy się tym co mamy i doceniamy każdą chwile. Suszi gratulacje dla Jagodki 🥰 a co do gorączki, to pewnie przez te upały, jest takie ciężkie powietrze że ledwo da się wytrzymać :( Inga mi też to wygląda na ugryzienie komara, mam nadzieję że to nic poważnego. Udanego wyjazdu! Lalia zdrówka dla Olusia! Jestem dumna z jego postępów ❤️ Clover co to za piękny duży chłopiec? Jejku jak ten czas leci!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 13:10

    Lalia lubi tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 1 lipca, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:47

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 1 lipca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaa, ale macie super działeczkę😍
    Dużo zdrowia dla Ciebie!

    Zulugula, fajnie że Tomek taki towarzyski, moje dziecko niestety nie jest zainteresowane kontaktami z rówieśnikami, jak się pytam czy bawił się z kimś w przedszkolu to zawsze mówi ,że sam się bawi i że nie ma kolegów 😕

    Adaś tez źle znosił upały, wczoraj była masakra, nie umiał spać w dzień, był strasznie wkurzony cały czas i spocony. Chyba odziedziczył po mnie miłość do upałów 😛
    Mnie jakaś infekcja dopadła z gorączką, martwię się żeby Adaś sie nie zaraził 😕
    Lalia, a macie jakieś rolety w pokoju? Może Kacper ma za jasno i myśli że już czas zacząć dzień 😁

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 1 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:47

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 1 lipca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:47

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 1 lipca, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:47

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 1 lipca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Kacprze Laliowski ogarnij się 🙉 4rano??!! To juz tortury😬 współczuję:( T pół życia wstawal o 5 i to był koszmar, a co dopiero jeszcze wcześniej

    Zulu, odczytam mu to na głos, może Ciotki z Internetu posłucha 🤣

    U Olka jednak angina 😵

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3639 7528

    Wysłany: 1 lipca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, cudnie tam macie, uważaj, bo się wszystkie zjedziemy na tę działeczkę 😍
    Dużo zdrowia dla Ciebie! Masz rację, cieszmy się tym co mamy.

    Zulu, kiedy wracasz z wojaży? Trzeba ogarnąć jakieś spotkanie w Krk, jako gospodyni musisz być na miejscu. Może jesienią sie uda?

    Lalia, Matylda może tak wcześniej nie wstawała i nie wstaje, data urodzenia zobowiązuje 🤖 ja to się już nawet nie staram jej kłaść przed 21.30, bo to nie ma sensu. Ona naprawdę potrzebuje mało snu 🙄

    Lalia lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 1 lipca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli którakolwiek będzie przejazdem czy też na dłużej we Wro i będzie miała ochotę na spotkanie to zapraszam :) z dziećmi czy bez bez znaczenia :)

    Lalia, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 1 lipca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dzieci które po prostu śpią jak zabite ( dosłownie ) a są takie które tego snu nie potrzebują , zasypiaja w mękach .
    Moja dwójka jest totalnie różna, Ania chodząc do przedszkola zasypia w granicach dla mnie akceptowalnych czyli 21 -21.30 ale jak była w wieku Bartka i spała w dzień to chodziła spać 22.30 … pierwszy rok przedszkola był koszmarem dosłownie .
    Bartek zasypia w około 50 sekund. Nie śpi już w przedszkolu. Zasypia w okolicach 20.30 ale gdyby Ani nie było to spałby już o 19.30-20 maks. Wstają obydwoje między 6.30-7.

    Zdrówka dla wszystkich bo zaczęło się jakoś chorobowo robić . Ja od stycznia nie byłam na opiece więc dziwnie się czuję :D oby tak dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 21:16

    Lalia lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 1 lipca, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś seria infekcji. Moje dzieciaki miały w zeszlym tygodniu trzydniówkę, a teraz ja mam KOSZMARNE zapalenie gardła - ale to od klimy w robocie, przewiało mnie...Ledwo ślinę połykam... My w te upały byliśmy w Milówce i nawet tam było MASAKRYCZNIE, dzieciaki pod koniec dnia były padnięte.

    Lalia, dostał Olo antybiotyk? Miki jak miał angonę to po dwóch dniach antybiotyku był jak nowonarodzonych, więc macie realną szansę, ze do weekendu będzie zdrowy. :)

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 1 lipca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też Marta już zaczyna kaszlec, mąż jutro leci na 3 dni do Oxfordu a ja nie mam jak wziąć L4 bo kumpel na urlopie i ustawił mnie jako osobę zastępująca więc boooosko.

    age.png

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 1 lipca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Annia, dostał Amotaks 😙

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
‹‹ 5819 5820 5821 5822 5823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ