Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3777 4456

    Wysłany: 11 lipca, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    U Was też?
    U nas też coś krążyło niedawno, podobne objawy jak u was. Gęsty katar , gorączka i okropny kaszel.
    Aż cud że Michałkowi na ucho nie poszło .
    Nie wiem co to ma być, lipiec a tu choroby jak w zimę🙄

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 11 lipca, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Inga, ale mieliście przygody! 🫣

    Meggi, Jejku to prawie już! Ale to zleciało 😍

    Nas dziewczyny "sezon chorobowy" też nie ominął 🥴
    Końcem czerwca mieliśmy Piknik Rodzinny zorganizowany przez i dla dzieci i rodziców z Olka grupy przedszkolnej na który zaprosiliśmy też Panie, byliśmy tam całymi rodzinami. Piknik był w czwartek, a Olek w niedzielę nie miał apetytu, w nocy dołączyła gorączka która wracała co 4h i tak naprawdę oprócz tych dwóch objawów to nic więcej, ale że w sobotę mieliśmy pójść na wesele, to zaraz w poniedziałek pojechaliśmy do pediatry, która od razu powiedziała że angina (miał biały nalot na migdałach) I wdrożyła antybiotyk. W środę Olusiowi super się poprawiło, my tacy zadowoleni ze jednak pójdziemy na wesele, a tu w czwartek Kacperek wstał z gorączką i brakiem apetytu. No to znowu do lekarza i szlarlatyna, bo wysypka na ciałku! I też antybiotyk. W piątek wieczorem na szczęście już było lepiej, moi rodzice zaoferowali się że wezmą chłopaków do siebie (obaj na antybiotyku🙈) a my pojechaliśmy na ten ślub i wesele i pobawiliśmy do północy, a rodzice super dali radę z dziećmi, ale też w sobotę już naprawdę dobrze się czuli. Ale to nie koniec, w niedzielę wróciliśmy do domu a mój mąż zaczął się skarżyć na ból mięśni i głowy, a w poniedziałek wstał z gorączką i takimi nudnościami i bólami że ledwo stał na nogach, takiego słabego to go chyba nigdy nie widziałam, udalo mu się dostać do lekarza w środę i po prostu jakiś wirus, dzisiaj już lepiej się czuje. Tak więc jak same widzicie, od dwóch tygodni mam w domu trzech chorych chłopów 😅 ja na razie się trzymam, ale jak to się mówi: "złego licho nie bierze " albo "mamy nie mają urlopu " 🤣

    U nas jest taki upał, że dosłownie wegetujemy, w mieszkaniu mamy 30 stopni.. dzisiaj biorę dzieci i jadę z dziećmi na wieś do rodziców, tam jednak w domu mniej się nagrzewa, drzewa dają choć trochę cienia i łatwiej przetrwać 🫨

    Emdar, wspaniale wyglądacie!!

    Zulu, Kacper w tamtym tygodniu miał tak tragiczne noce że mi się autentycznie płakać chciało 😶 ostatnie trzy dni było o niebo lepiej, a dzisiaj znowu dramat..

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14106 20583

    Wysłany: 11 lipca, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    U nas też coś krążyło niedawno, podobne objawy jak u was. Gęsty katar , gorączka i okropny kaszel.
    Aż cud że Michałkowi na ucho nie poszło .
    Nie wiem co to ma być, lipiec a tu choroby jak w zimę🙄
    Ja źle się czułam ale do wczoraj chodziłam do pracy, natomiast w nocy doszła gorączka i znowu mam L4.

    My mamy klimatyzację więc nie odczuwamy upałów, najlepiej wydane 3 tys w moim życiu 😂 Lalia, ta szkarlatyna brzmi strasznie. Długo to się leczy?

    Emdar, wyjeżdżasz na długi weekend sierpniowy? Bo znajomi nas namawiają na wypad pod Warszawę ;)

    age.png

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 11 lipca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, 10 dni antybiotyk 🫣 u nas pierwsze dwa dni była tragedia, bo miał gorączkę i chyba to gardło go strasznie bolało, bo zaczynał płakać jak tylko coś przełknął i pił bardzo dużo wody. Na drugi dzień włączył taki turbo placz i marudzenie, że jak zaczął poplakiwac po drzemce po 12, tak marudził do 19 🫣 a trzeciego dnia już był po dwóch dniach antybiotyku i inne dziecko.

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9088 15236

    Wysłany: 11 lipca, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3777 4456

    Wysłany: 11 lipca, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula a gdzie wy jesteście w ogóle? Coś kojarzę że to łódzkie?
    U nas też upały, ja już chodzę cała zła i nerwowa, czekam kiedy skończy się to piekło ale w prognozie końca nie widać 😕

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14106 20583

    Wysłany: 11 lipca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, u Marty wszawica od 3 miesięcy a u Tymka w szkole dostaję powiadomienie w Librusie co miesiąc, że proszą o przeglądanie głowy. Odkąd mam dziecko w szkole hasło "wszawica" przestało na mnie robić wrażenie 😂

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14106 20583

    Wysłany: 11 lipca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja korzystam z L4 I robię projekty domu. Dziś na tapet wszedł przedpokój



    Czekam na akceptację męża 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 19:18

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9434

    Wysłany: 12 lipca, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ten przełom czerwca i lipca był chorobowy, najpierw dziewczyny przeziębione, potem Iga bostonka, potem Iga ZUM, a na koniec ja dostałam anginy.

    Ja też mam dość upałów. Na szczęście mamy na poddaszu klimatyzator, inaczej nie dałoby się wytrzymać. Też codziennie sprawdzam prognozę i niestety końca nie widać, chociaż w niedzielę ma być 26 stopni, co przy dzisiejszych 34 wydaje się całkiem przyjemne.

    Zulu, Jagoda też ma motorek w tyłku, dziś wstała o 5:30, w żłobku spała max 1.5h, zasnęła o 21:20. Odkąd wróciła do domu (15:30), byłyśmy na podwórku bez przerwy, zasuwa na scoocie w obu opcjach tak szybko że mało nóg nie pogubi, biega, skacze i wyczynia cuda. Wiem że jakbym jej dała biegowke to by się nauczyła szybko, ale chyba nie jestem na to psychicznie gotowa 🤣

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14106 20583

    Wysłany: 14 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ma znowu wszy 😭😭😭

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3636 7526

    Wysłany: 15 lipca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też w zeszłym tygodniu próbowało coś brać, podejrzewam, że od klimy, ale jakoś się rozeszło. Jestem wrażliwa na klimatyzację, ale z drugiej strony bez niej nie wysiedziałabym w pracy ;/

    Irysko, jak się zaczęła ta fala upałów to od razu pomyślałam o Tobie, bo pamiętałam, że też nie lubisz. Lubię lato, ale ponad 30 stopni w mieście to lekkie przegięcie 🙄

    Suszarko, jak tam Jagoda i jej zasypianie? Jest coś lepiej?

    Zulu, jakie masz plany na powrót do pracy? Pisałaś coś kiedyś o wychowawczym, nadal potrzymujesz?

    Wik, zaglądasz czasem? Przeprowadziliście się już?

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3777 4456

    Wysłany: 16 lipca, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 14:28

    KarolinaMaria, Nowastaraczka, Lalia, edka85, Ladyo, Clover lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3777 4456

    Wysłany: 16 lipca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, oj te upały w tym roku są straszne, ja już ledwo żyję..
    W sobotę jedziemy na parę dni do Wisły, mam nadzieję że nie będzie tam aż tak upalnie...

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 16 lipca, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, jaki Adaś cudny 😍 ale chyba całkiem różny od Michałka 🤭

    Iryska lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5645 6593

    Wysłany: 16 lipca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Adaś chciał się przywitać ❤️
    Wspaniałe body 🤩 Bardzo mi się podoba 😉

    Chłopak zdziwiony, że mu fotkę strzelasz 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 22:04

    Iryska lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 17 lipca, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko przesłodki bobasek 😍 i chyba bardzo zdziwiony hehe


    My pozdrawiamy prawie wakacyjnie :) jeszcze 3 dni i od poniedziałku mamy przerwę w przedszkolu 2 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 17:52

    Iryska, Lalia, Ladyo lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • asias86 Autorytet
    Postów: 653 1033

    Wysłany: 17 lipca, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Dawno mnie nie było, czasem coś poczytam co u was. U nas cały czas wykańczanie domu. Chłopcy rosną ale też ciągle chorują. Kuba ma alergię. Cały czas ćwiczymy mowę.

    https://zapodaj.net/plik-9xkJLkW1Si
    https://zapodaj.net/plik-n8gRjkWnqF

    Mam nadzieję że u was wszystko dobrze a dzieciaki super się rozwijają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 07:13

    KarolinaMaria, Iryska, Lalia lubią tę wiadomość

    Kuba 26.07.2020

    Bartek 27.10.2022
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3777 4456

    Wysłany: 17 lipca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Aaa, jaki Adaś cudny 😍 ale chyba całkiem różny od Michałka 🤭
    Oj tak, całkiem inny jest.
    Michałek podobny do męża a Adaś to całkowicie moje dziecko😁
    I Adaś wydaje się bardziej kontaktowy i pogodny niz Michałek w jego wieku.

    Lalia lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9434

    Wysłany: 18 lipca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, jest lepiej o tyle że na drzemkę zasypia zupełnie bez kontaktu fizycznego (choć drzemki w domu należą do rzadkości). Wieczorem jest trudniej, bo usypiam je razem, a Iga zawsze chce żeby ją głaskać (z tym że ona zasypia do 3 minut z zegarkiem w ręku). Jak Jagoda widzi że głaszcze Igę to zaraz jest "mama rękę mi", więc robię tak że siedzę między łóżkami, głaszczę Ige a Jagodzi daje tą rękę, ale jak Iga uśnie to mówię też Jagodzi dobranoc i idę do swojego łóżka. Ona oczywiście protestuje, coś tam gada itd., staram się nie wchodzić z nią w dyskusję 😅 z 15-20min się układa w łóżeczku i zasypia. Progres jest na pewno, nie drze się wniebogłosy jak kiedyś i mnie nie maltretuje 🤣

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 20 lipca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam szybko z informacją że Zosia jest już na świecie i Was pozdrawia.
    17.07, 3560, 54cm😍

    I mam szybkie pytanie, co na nawał, co na zapalenie?
    Ratujcie bo ja już nie pamiętam, a czuje ze cycki już się robią twarde 🙈

    Lalia, Zulugula, Iryska, Ladyo, asias86, Inga28, Nowastaraczka, Ewa88 lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 5822 5823 5824 5825 5826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ