X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa to fajnie to oby dobre wiadomosci nam przekazal:)najgorsze pozniej te pelne 2tyg do testowania ach czemu tak dlugo ..:(

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie czemu tak długo he he

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończę musze sie szykować na imprezke dzisiejsza :) miłego wieczorku

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baw sie dobrze :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 16 listopada 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    U mnie plodne sie zaczely a tu brak sluzu....hmmm
    Moze owu bedzie duzo pozniej z reszta w sr pecherzyk mial ino 7mm. Albo magnez mi spierdzielil sluz- biore juz trzy cykle i co cykl sluz gorszy...
    Ale jutro zaczaruje mezusia jak wroci z pracy nie zaszkodzi:) jutro zaczne testy owu zobaczymy.
    Milego wieczorku a ja lece na Voice of P;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :)

    Dzisiaj zrobilam sobie maselko z czasnkiem i z sola i z oregano mmmm :D pyszotkaaa :D :D :D moj M twierdzi,ze strasznie jedzie czosnkiem :P heheh no trudno ale ja KOCHAM CZOSNEK :D <3 heheh

    @ sie zaniedlugo konczy ale dzisiaj juz bylo <3 ;) wiec loozik :)

    Saramago, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanko?
    Czy wy tez macie dosc tych staran?
    Liczenia dni plodnych itd?

    Szczerze???Ja mam tego doslownie dosc ! ! !
    I tak z tego nic nie wychodzi ! ! !
    Ja chce baaardzo miec potomka,swoje pierworodne,ale zastanawiam sie czy jest sens tak sie martwic,plodne-nie plodne?zajde w ciaze czy nie zajde???
    Dostane @ czy nie dostane???
    Mam tego serdecznie dosć!!! Brak radosci z sexu przymusowego ! Nie chce zaciagac mojego do lozka z powodu glupiej owulki !!!
    Sorrry ale mam na to wyjebane !!! Ja chce zwiazku na zaufaniu i milosci i sexie z ochoty a nie z przymusu !!!
    Nie staram sie juz,to fakt.
    Ale zagladam do Was bo sie przywyczailam do Was,kibicuje Wam i Was wspieram i jestem calym serduchem przy Was ale mam DOSC zycia z kalendarzem.
    Mam nadzieje,ze Was nie urazilam i mnie zrozumiecie.Po 30 miesiacach ztaran naprawde sie juz wypalilam :*

    samira lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 listopada 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardziej sie zalamywalam na poczatku jak nie wychodzilo. Teraz zauwazylam ze podchodze do tego na luzie :) co ma byc to bedzie... Troche sie bawie juz tymi wykresami objawami testami ovu.... Robie to tylko z ciekawoscico bedzie dalej i zeby poznac swoje cialo....a jak sie kiedys przy tym uda zajsc w ciaze to fajnie... Jak nie bede sie tym martwic po slubie.
    Jak widac po moim suwaczku za prawie dwa lata :)

    Ale tez sie juz przywiazalam do dziewczyn :) i napewno Was nie opuszcze :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 listopada 2013, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty basiulka moze naprawde odpusc, wyluzuj.... Doprowadzcie z partnerem zwiazek i relacje na wlasciwy tor i cieszcie sie soba... Moze akurat wtedy sie uda. Stres napewno w niczym nie pomaga!!! ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, ze mam czasem dosc. Tez mialam okres kilku miesiecy, ze owulacja plodne itd w ogole dla mnie nie istnialy. Troche sobie odpoczelam od tego wszystkiego i teraz mam sily walczyc dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2013, 11:25

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja mam pytanko?
    Czy wy tez macie dosc tych staran?
    Liczenia dni plodnych itd?

    Szczerze???Ja mam tego doslownie dosc ! ! !
    I tak z tego nic nie wychodzi ! ! !
    Ja chce baaardzo miec potomka,swoje pierworodne,ale zastanawiam sie czy jest sens tak sie martwic,plodne-nie plodne?zajde w ciaze czy nie zajde???
    Dostane @ czy nie dostane???
    Mam tego serdecznie dosć!!! Brak radosci z sexu przymusowego ! Nie chce zaciagac mojego do lozka z powodu glupiej owulki !!!
    Sorrry ale mam na to wyjebane !!! Ja chce zwiazku na zaufaniu i milosci i sexie z ochoty a nie z przymusu !!!
    Nie staram sie juz,to fakt.
    Ale zagladam do Was bo sie przywyczailam do Was,kibicuje Wam i Was wspieram i jestem calym serduchem przy Was ale mam DOSC zycia z kalendarzem.
    Mam nadzieje,ze Was nie urazilam i mnie zrozumiecie.Po 30 miesiacach ztaran naprawde sie juz wypalilam :*

    ja przeżywam kryzys w 6 cyklu starań... jest 11 dzień cyklu i frustracja i smutek mi mijają... a;e fakt... jest coraz ciężej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2013, 11:24

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odpuscie na jakis czas. To naprawde pomaga. Zajmijcie sie tym co lubicie. My z M odpuscilismy na prawie cale wakacje. Zajelismy sie wyjazdami, urlopem, kochamy jazde na rowerze. Naladowalam baterie i zaczynamy staranka dalej. Uda nam sie w koncu zobaczycie!!!!!:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    dziewczyny odpuscie na jakis czas. To naprawde pomaga. Zajmijcie sie tym co lubicie. My z M odpuscilismy na prawie cale wakacje. Zajelismy sie wyjazdami, urlopem, kochamy jazde na rowerze. Naladowalam baterie i zaczynamy staranka dalej. Uda nam sie w koncu zobaczycie!!!!!:)

    masz 2 dni do owulki, do dzieła :)

    ja nie potrafię wyluzować, niby robię coś innego, pracuję, ale zawsze gdzieś plącze się ta myśl...

    Inga, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ja nie potrafię wyluzować, niby robię coś innego, pracuję, ale zawsze gdzieś plącze się ta myśl...[/QUOTE]

    Pewnie, ze to nie jest latwe. Mi tez nie bylo lekko. Tym bardziej, ze wokol mielismy wysyp maluchow...ale dalismy rade :)
    Wakacje na luzie, spontan bez ograniczen atrakcji :)
    czasem mam ochote wrocic do czasow kiedy nie zastanawialam sie kiedy plodne, czy moge wypic wiecej niz kielkszek wina czy sauna nie zaszkodzi... Ale tylko czasem. Teraz pelna mobilizacja ale oczywiscie tez nic na sile;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    ja nie potrafię wyluzować, niby robię coś innego, pracuję, ale zawsze gdzieś plącze się ta myśl...

    Pewnie, ze to nie jest latwe. Mi tez nie bylo lekko. Tym bardziej, ze wokol mielismy wysyp maluchow...ale dalismy rade :)
    Wakacje na luzie, spontan bez ograniczen atrakcji :)
    czasem mam ochote wrocic do czasow kiedy nie zastanawialam sie kiedy plodne, czy moge wypic wiecej niz kielkszek wina czy sauna nie zaszkodzi... Ale tylko czasem. Teraz pelna mobilizacja ale oczywiscie tez nic na sile;)[/QUOTE]

    ja czasami muszę na siłę...są płodne, a ochoty nie ma i cóż robić ... trzeba próbować...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka nie rob nic na sile bo to tez nie ma sensu. Nie mowie tu o tym, ze jak ńie ma checi to ciazy nie bedzie tylko mam na mysli nasza kobieca psychike. Nie ma co sie przymuszac bo owu za rogiem. My w pt mielismy pobaraszkowac, bo zaczynaly ske plodne ale obojgu nam sie nie chcialo i odpuscilismy. Co ma byc to i tak bedzie a w przeciwnym razie szybko sie wypalicie....

    Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Anutka nie rob nic na sile bo to tez nie ma sensu. Nie mowie tu o tym, ze jak ńie ma checi to ciazy nie bedzie tylko mam na mysli nasza kobieca psychike. Nie ma co sie przymuszac bo owu za rogiem. My w pt mielismy pobaraszkowac, bo zaczynaly ske plodne ale obojgu nam sie nie chcialo i odpuscilismy. Co ma byc to i tak bedzie a w przeciwnym razie szybko sie wypalicie....

    woesz... chyba już się wypaliliśmy... :( 6 cykl i kryzys...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co maja powiedziec pary starajace sie 30cykli.....
    Nie zalamuj sie, odpocznij cykl lub dwa i zacznijcie od nowa.
    Przeciez to nie wyscigi ;)

    samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny jak tam nd mija?my niedawno wstalismy dzisiaj dzien leniucha wczoraj po imprezce i znajomych nawet udalo sie nam pobarszkowac;p jutro ide na moj kochany monitoring oby ginekolog potwirdzil owulacje juz na sama mysl mam pietra;/ milej nd:)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia to daj jutro znac co i jak. Wieze ze przyniesiesz same dobre wiesci :)
    Ja tez sie nie moge doczekac az polecimy do pl i tez pojde na monitoring bo akurat bede przed owulka. Jestem mega ciekawa co mi powie.

    Zastanawiam sie tez nad wyslaniem mojego narzeczonego na badanka.... To duzo szybsze niz diagnozowanie kobiet i przynajmniej by jeden problem byl rozwiazany :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ