X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a powiedzcie mi bo moze bede mogla sie umowic na wizyte do gina tu w uk z tym ze co mi da teraz usg? Badan mi zadnych nie zleci bo lab tam nie dziala, juz pytalam ich. Jest sens isc na samo usg apropo tych moich plamien?
    Jutro powtarzam test, czy przy pozamacicznej kreska ciemnieje?

    10.09.2019 Marcel
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka,Najmlodsza-owu w weekend i zaczynamy nowy rok z 2 krechami?? :D i grupowo na fiolet? :D

    Aga super!!!!! <3

    Oleczka z tego co wiem to tak,ale moze ktos bardziej w temacie i wie.

    Najmłodsza_staraczka, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, super :)

    Ja już mam treścią mapę marzeń ważna rok. To bardziej cele w życiu, które trzeba sobie uświadomić i do nich dążyć. To takie fajne, jak wyciągasz ją po kilku miesiącach i okazuje się, że to zrealizowałeś, to też itd. Polecam, można zrobić z tego czary-mary albo zwykł e programowanie podświadomości :)
    Tak Domi, ja z Wrocławia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 16:29

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - na to wygląda, bo właśnie zrobiłam teścik i kreska ciemnieje. Oby tylko tym razem doszło do owulacji i jedziemy grupowo na ten fiolet w styczniu! :)

    przedszkolanka:), Anhydra lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super <3 u mnie kilka.dni temu teź byl prawie pozytyw i nagle blady wiec podobnie.
    Ale ja mam pecha..najpierw cb,pózniej infekcja a teraz w owu osemka mi dalej idzie i dzisiaj czuję śliwke w buzi i meeega boli :/ nie chce brać apapu a mam tylko szalwie..aa no i camilie na ząbkowanie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, rzeczywiście co miesiąc coś... Akurat jak powinno być przytulaniowe szaleństwo :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko super <3 u mnie kilka.dni temu teź byl prawie pozytyw i nagle blady wiec podobnie.
    Ale ja mam pecha..najpierw cb,pózniej infekcja a teraz w owu osemka mi dalej idzie i dzisiaj czuję śliwke w buzi i meeega boli :/ nie chce brać apapu a mam tylko szalwie..aa no i camilie na ząbkowanie..
    A powiesz mi cos wiecej o tej biochemicznej? Jak ona sie usuwa i w ogole? Bo jestem ciemna w temacie.

    10.09.2019 Marcel
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko nie chce myslec co w styczniu wypadnie..

    Oleczko w 12dpo wyszla mi beta,ktora po5 dniach slabo przyrosla a po kolejnych 48h spadla juz. Oczyscilam sie sama,dostalam @ po tygodniu od terminu.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko nie chce myslec co w styczniu wypadnie..

    Oleczko w 12dpo wyszla mi beta,ktora po5 dniach slabo przyrosla a po kolejnych 48h spadla juz. Oczyscilam sie sama,dostalam @ po tygodniu od terminu.
    Aha czyli taki biochem zawsze sie sm oczyszcza? Czy potrzebna ingerencja lekarza w niektorych przypadkach?

    10.09.2019 Marcel
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Aha czyli taki biochem zawsze sie sm oczyszcza? Czy potrzebna ingerencja lekarza w niektorych przypadkach?
    Ja mialam bete niska bo tylko 100 wiec sie samo oczyscilo, wiem ze jak juz jest wysoka to trzeba oczyszczać ale nie powiem Ci ile musi miec dokladnie. U mnie się do konca nie zagniezdzilo po prostu.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko jestem zapisana na 15 styczen z wynikami meza i usg piersi do tej gin na nfz. Jak bedzie widziec ze ani kg mniej to bedzie jeczec. Wiec cos trza robic. Poki co ciasteczka skonczone a ja nawet nie sprobowalam. 3ci dzien bez slodkosci. Wyczyn.
    A ja mam taki luz ze nawet nie wiem ktoruly mam dc haha i kompletny brak ochoty aerduszkowej. Wiec w tym roku nic z tego nie bedzie ;)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Aga, super :)

    Ja już mam treścią mapę marzeń ważna rok. To bardziej cele w życiu, które trzeba sobie uświadomić i do nich dążyć. To takie fajne, jak wyciągasz ją po kilku miesiącach i okazuje się, że to zrealizowałeś, to też itd. Polecam, można zrobić z tego czary-mary albo zwykł e programowanie podświadomości :)
    Tak Domi, ja z Wrocławia.

    Ja uwielbiam mapkę marzeń, moja zeszloroczna sprawdziła się w 95% więc to duży sukces, a sprawdziły się najważniejsze życiowe cele :)

    A pytam czy z Wro, bo wiesz, może niewiele osób w to wierzy, ale ktoś bardzo mądry życiowo powiedział mi kiedyś, że wszystkie problemy zanosi na cmentarz żydowski i osobiście byłam tam kilka razy po "natchnienie". Głównie chodzi o to, by znaleźć groby, które odzwierciedlają Twoje pragnienia np w przypadku płodności grobowiec kobiety, która miała bardzo dużo dzieci i zostawić jej "coś" w ramach prośby o pomoc :) najczęściej ludzie kładą kamienie więc są grobowce obstawione kamieniami :) jest taki trójkątny grobowiec, do którego ludzie często się przytulają żeby zyskać energię życiową... Niby nikt nie wierzy a nie raz widziałam, jak ludzie tam działali :)

    Chyba najwięcej kamieni jest przy grobowcu kobiety z liczna ilością dzieci i przy wypasionym grobowcu bogaczy-bo to na kasę :)

    Lami lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalatwilam sobie skan na sobote... zobaczymy co sie tam szykuje.

    10.09.2019 Marcel
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A powiesz mi cos wiecej o tej biochemicznej? Jak ona sie usuwa i w ogole? Bo jestem ciemna w temacie.

    Ciąża biochemiczna czyli teoretycznie to nie ciąża bo zarodek obumiera i zostaje wydalony jeszcze przed zagnieżdżeniem w macicy, sam się oczyszcza ale nie myl z poronieniem samoistnym bo tu już zarodek zagnieżdża się w macicy i sam może się nie oczyścić. Tak w ogólnym dużym skrócie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za mapka marzen ? Aplikacja jakas?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Przedszkolanko jestem zapisana na 15 styczen z wynikami meza i usg piersi do tej gin na nfz. Jak bedzie widziec ze ani kg mniej to bedzie jeczec. Wiec cos trza robic. Poki co ciasteczka skonczone a ja nawet nie sprobowalam. 3ci dzien bez slodkosci. Wyczyn.
    A ja mam taki luz ze nawet nie wiem ktoruly mam dc haha i kompletny brak ochoty aerduszkowej. Wiec w tym roku nic z tego nie bedzie ;)

    Aa no to zaczniesz od 1 stycznia :D ja bez słodkiego 2 tygodnie,albo 3 bo juź straciłam rachube i o dziwo mnie nie ciagnie ;)

    Poddałam sie,wzielam apap i po 20 min.w koncu mogę troche sline przelknac..musialam..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Co to za mapka marzen ? Aplikacja jakas?


    http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/mapa-marzen/

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja nie śmiało się dopisuję, płodne mam za rogiem, mąż wraca w sobotę i bierzemy się do roboty :D a testowanie planuję na 31.12.
    mamy 8 mc synka i chcemy się starać o kolejnego dzidziusia :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Agusia_pia :) A ile czasu staraliscie sie o synka? Trzymam kciuki, zeby szybko poszlo :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    hej ja nie śmiało się dopisuję, płodne mam za rogiem, mąż wraca w sobotę i bierzemy się do roboty :D a testowanie planuję na 31.12.
    mamy 8 mc synka i chcemy się starać o kolejnego dzidziusia :)

    8 miesięcy po cc już się staracie? Nie odczekujecie chociaż roku?

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ