X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mysl tak! Bardzo Ci wspolczuje Twoich strat, ale czuje, ze tym razem bedzie wszystko dobrze!

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia93 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c43475e90ac.jpg

    Zgłaszam takie cudo dzisiejszego poranka. Jak to zobaczyłam przypomniała mi się piosenka z gumisiów "abrakadabra to czary i magia. :D

    Ale jakoś jestem bardzo sceptycznie do tego nastawiona, niby się cieszę, ale myśli różne. Postanowiłam że mężu jeszcze się nie dowie, zapakuję mu test pod choinkę w wigilę. O ile ja wytrzymam i o ile ta ciąża dotrzyma do tego momentu :P

    PS. mój wykres odżył :D
    Gratuluję! :) piekny bedzie mial prezent Twoj maz :)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia93 - Gratuluje!!! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, ze bedziesz mogla dac mezowi taki prezent, idealny moment na pozytywny test :)


    Ja juz jestem zla na ten moj cykl... Mialam zbadac progesteron, a cos czuje, ze nie bede miala zielonego pojecia kiedy ta owu byla i czy w ogole byla. Wczoraj mokro, dzis juz totalna susza. Znowu spojrzalam na temperature, jest wybitnie niska. Mam wielka nadzieje, ze dzisiejszy owulak pokaze ciemniejsza kreske, bo oszaleje...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, pięknie! Gratuluję!!! ❤️❤️❤️

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:26

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4814 3959

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cały czas Wam kibicuję-październik przyniósł mi szczęście,więc nie mogłabym o Was zapomnieć :) Gratuluję tym,którym udało się ujrzeć 2kreski a pozostałym szczęścia w staraniach :)

    U mnie w tym roku święta są przyćmione ciążą-totalnie nie potrafię się skupić i nie robię nic.W zeszłym roku kreski wysikałam 2dni przed Wigilią,więc wszystko miałam gotowe :) Nawet nie sądziłam,że jestem w ciąży,bo przecież czemu by się miało udać akurat teraz??? No to się zdziwiłam :D

    Powodzenia kochane staraczki-nigdy się nie poddawajcie :*

    Sasanka5, Nona, Lami lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia gratuluję !:)
    Lami dziekuje :*
    Nikodemko oby oba nasze dzisiaj pozytywne byly ;)

    Ja dzisiaj mam spotkanie z ksiegowa a pozniej wizyte córki u dentysty i na to wyglada że moja też- cała prawa strona mega spuchnięta,wygladam jak chomik,pol nocy przez bol nie spalam :/ ehh juz mam dosc atrakcji,to chyba znaki w te owu..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Dziewczyny cały czas Wam kibicuję-październik przyniósł mi szczęście,więc nie mogłabym o Was zapomnieć :) Gratuluję tym,którym udało się ujrzeć 2kreski a pozostałym szczęścia w staraniach :)

    U mnie w tym roku święta są przyćmione ciążą-totalnie nie potrafię się skupić i nie robię nic.W zeszłym roku kreski wysikałam 2dni przed Wigilią,więc wszystko miałam gotowe :) Nawet nie sądziłam,że jestem w ciąży,bo przecież czemu by się miało udać akurat teraz??? No to się zdziwiłam :D

    Powodzenia kochane staraczki-nigdy się nie poddawajcie :*

    Dziekujemy :* Kciuki na pewno sie przydadza :) Dbaj o siebie i wypoczywaj. Pierogi i ciasta sa niewazne, grunt, zebys Ty sie dobrze czula

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Kochane a powiedzcie mi bo moze bede mogla sie umowic na wizyte do gina tu w uk z tym ze co mi da teraz usg? Badan mi zadnych nie zleci bo lab tam nie dziala, juz pytalam ich. Jest sens isc na samo usg apropo tych moich plamien?
    Jutro powtarzam test, czy przy pozamacicznej kreska ciemnieje?

    Przy cp ani test, ani beta ani prog nie da Ci odpowiedzi, czy to cp czy nie. Tylko usg.

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:54

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - koniecznie lec do dentysty, podobno kazdy stan zapalny moze przeszkodzic w zagniezdzeniu, bo organizm stwierdza, ze nie jest to dobry czas na ciaze. A musi byc zagniezdzenie, bo fioletowa strona na nas czeka! :D

    My juz po dzisiejszym serduszkowaniu. Czeka nas dzien na pelnych obrotach, wiec pewnie wieczorem padniemy na twarz. Test tez zrobie pozno, bede umierac z ciekawosci. Chyba nigdy tak wolno nie lecial mi czas, chce juz Swieta!!!

    Lami, przedszkolanka:), Anhydra lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Julia! Piękny prezent o jakim każda z Nas marzy ;)

    Tęczowa nie trać nadzieji, polu nie ma @, do którego daleko, to wszystko może się zdarzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 10:52

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, trzymam kciuki za Twoje krechy! Niech się pojawiają piękne i tłuściutkie na owulaku, a później u nas wszystkich dwa grubaski na ciążowych :)

    Przedszkolanka, załatwiaj tego zęba. Do wyrwania pewnie, jeśli ósemka.

    Już przeszła mi przedwczorajsza faza załamkowa. Teraz będzie 5 dni spokoju, później zacznie się siedzenie jak na szpilkach.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - u mnie jak zwykle zalamkowe wzloty i upadki :) Wczoraj wieczorem bylo dobrze, dzis rano jak zobaczylam ta suchosc i niska temperature, to znowu zalamka i tak w kolko. Juz sie przyzwyczailam.

    Slyszalyscie o akcji u mamyginekolog z przekazywaniem przypinek „jestem w ciazy” na szczescie? Wlasnie wyjelam moja ze skrzynki :) Mam nadzieje, ze niedlugo tez ja bede mogla komus wyslac...

    speakyourmind93, sunshine03 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona też mam zawsze ten dylemat, czy sauna nie zaszkodzi przy staraniach :/ ja odpuściłam saunę od kilku miesięcy i przez to przestałam też chodzić na basen, bo zawsze oprócz pływania lubiłam się wygrzać w saunie. Bez sauny samo pływanie już nie jest takie atrakcyjne :D natomiast dołujące jest to odmawianie sobie przyjemności, bo co jeśli to zaszkodzi :/ drink przy 6dpo raczej nie zaszkodzi,bo to chyba za wcześnie, a sauna nie wiem sama :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 10:04

    Nona lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę lecę do dentysty,ale wściekla jestem :/
    Lami wypluj słowa o wyrwaniu! Dwie wyszly to i ta się niech ogarnie!

    Nona ja bym nie poszla,ale to ja ;)
    Nikodemko widzialam teź to :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia93 gratulacje! Mąż będzie miał super prezent! :)

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, Przedszkolanko, to masz cudowne zęby! Moje idą wszystkie na wyrwanie, dlatego myślałam, że to norma :D Zazdroszczam więc mądrości! :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Alebazi Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie!
    Dziś 13/14dpo. Do tej pory faza lutealna 12 dni, temperatura raczej nisko, okresu brak, test negatywny, wieczorem impreza firmowa, co robić?

    5cs /po odstawieniu plastrow
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami odpukac! mam zęby super. Zawsze wizyta opierała sie na "wszystkie zdrowe i ladne,oby kazdy takie mial" a najdluzsze wizyty to.te ze stalym aparatem (po porodzie chciałam poprostowac;) ). Więc jak juz cos sie dzieje to akurat teraz..pierwsza szla w 6 tyg.pierwszej ciazy,druga po porodzie to trzecia na owu ;p nooorma!

    Alebazi ciężko stwierdzic,ale jak test negatyw to wiesz..z drugiej strony-póki @ nie ma..;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ