X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, jak masz te allegrowe, co kosztuja 20 zł za 50 sztuk to ja bym robiła już. W sensie, że ja robię tak od 6dc, żeby wiedzieć co i jak :D Nie ma takiego żalu straconych paseczków, jak przy testach 5szt. za 20 zł ;)

    Olivkowa mama, Arashe - popieram! Ja od tego cyklu też zaczynam żyć normalnie. Alkohol może szkodzić dziecku jako zespoł FAS w momencie spożywania notorycznego. Świadomie starajac się zorientujemy się w miarę szybko i zaprzestaniemy drinkowania. A poza tym, teraz chyba żadna się nie sponiewiera % niewiadomo jak, kilka drinków, a ile radości :)

    OlivkowaMama, Szczęściara, Nona, Arashe lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :* póki co jestem podlamamana.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku to tez nie piłam czy tego nie robiłam a bo może w ciąży to co wtedy ,wakacje bałam się planować bo co jak się uda większości rzeczy się rezygnowało ale po ponad półtora roku staran powiedziałam dość bo bez sensu wszystko planować pod ciąże bo ciąży tyle nie ma nie wiadomo ile to jeszcze będzie trwa..trzeba żyć normalnie :)

    OlivkowaMama, Beti82, przedszkolanka:), Lami, Sasanka5, Nona, Agagusia lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Na początku to tez nie piłam czy tego nie robiłam a bo może w ciąży to co wtedy ,wakacje bałam się planować bo co jak się uda większości rzeczy się rezygnowało ale po ponad półtora roku staran powiedziałam dość bo bez sensu wszystko planować pod ciąże bo ciąży tyle nie ma nie wiadomo ile to jeszcze będzie trwa..trzeba żyć normalnie :)
    Dokladnie! Nie staram się dlugo bo raptem 4 miesiace ale patrzac jak wszystko ukadalam pod starania tak widze jak bardzo to bez sensu.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Szczęściara, jak masz te allegrowe, co kosztuja 20 zł za 50 sztuk to ja bym robiła już. W sensie, że ja robię tak od 6dc, żeby wiedzieć co i jak :D Nie ma takiego żalu straconych paseczków, jak przy testach 5szt. za 20 zł ;)

    Olivkowa mama, Arashe - popieram! Ja od tego cyklu też zaczynam żyć normalnie. Alkohol może szkodzić dziecku jako zespoł FAS w momencie spożywania notorycznego. Świadomie starajac się zorientujemy się w miarę szybko i zaprzestaniemy drinkowania. A poza tym, teraz chyba żadna się nie sponiewiera % niewiadomo jak, kilka drinków, a ile radości :)

    Alkohol moze zaskodzic nawet w malych ilosciach, ale spozywany w ciazy 2-3 dni po terminie przewidywanej @ Nie ma co wariowac i faktycznie trzeba zyc normalnie :) Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 16:43

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - o nie! Zycze Ci, zeby bol i opuchlizna przeszly same bez antybiotyku. Ja w tamtym roku tak mialam z osemka. Pobolalo dwa dni, a pozniej dopiero po kilku miesiacach. Serduszkuj mimo wszystko :)

    Lami - mozliwe, ze to znowu podwojna owu... Chociaz raczej obstawiam, ze LH wzroslo, ale pecherzyk sie rozmyslil i nie pekl, bo test byl pozytywny, ale nie tak jak zwykle, ze testowa o wiele mocniejsza od kontrolnej i szybko zbladl... W kazdym razue dzialamy wedlug planu co 2 dni, to chyba nie przeoczymy :) chociaz malz ma juz troche dosc :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ciut już zeszło,rano sie wszystko okaże..
    Ale tak.jak u Twój moj co 2 dzien a wczoraj go pomęczyłam tak,że dzisiaj musowo przerwa :D
    I mam nadzieje,że u Ciebie tym razem pecherzyk już pęknie ;)

    Edit : pytam męża czy dzisiaj odpoczywa a on"jak chcesz,dla Ciebie wszystko :D" :D ro może .. ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 17:06

    Nona, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:26

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami ja chyba 11 dc .. Serio nie wiem. Cos kolo tego.. Temp nie mierze , mg nie biore, zioła pije i inofem. Testy owu bede robic . dzis robilam pierwszy. Sluzu jeszcze nie mam.
    Mam to gdzies. Nie wiem co sie stalo. Tak chce ale staram sie wmawiac sobie ze teraz jest super. I juz prawie w yo uwierzylam.
    Nie eiem czy po owu mi sie nie zmieni, oby nie. Bede chodzic do lekarzy, robic badania ale z taka troche obojetnoscia. Tak jest lepiej.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Przedszkolanko kurcze, plucz może szałwia, działaj jutro!

    OK dziewczyny 1 drinka dziś wypije albo 1 lampkę czerwonego wina, mamy welcome drink w hotelu.
    Sauny się boję czy nie przeszkodzi w zagnieżdżeniu...
    Maz oczywiście idzie, nawet nie pomyśli że plemniki niszczy w saunie...
    Dobra, muszę się wyluzowac

    Najmlodsza, orzegapilam wyniki Twojego z wczoraj? Jak tam?

    Ruda Anno, dłuży się, u mnie zero objawów..
    Płucze..pózniej jeszcze woda utleniona.. dzialamy jednak jutro ;p trzeba nazbierac źołnierzyków.

    No do sauny bym nie poszla a mąż tez by sie powstrzymal a nie tylko Ty!

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko pisalas kilka razy ze zdrowo sie odzywiasz. Jak to wyglada na codzien.. Co jesz , gitujesz? Smazysz wogole ? Jak z woda ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Przedszkolanko pisalas kilka razy ze zdrowo sie odzywiasz. Jak to wyglada na codzien.. Co jesz , gitujesz? Smazysz wogole ? Jak z woda ?
    Jak pilnuje kalorii to korzystam z diety Chodakowskiej. Jak nie to po prostu sama układam sobie kaźdy posilek,smażę baaaaardzo sporadycznie,w wiekszosci piekę w piekarniku . Jem wszystko (ciemne pieczywo ,duźo warzyw do 3 głownych posilkow,owoce max 2 razy dziennie). Z woda mam problem bo jak sie nie pilnuję to piję bardzo malo. Cukru i białej mąki nie uzywam od 2 lat(ksylitol stevia i mąka orkiszowa). Słodycze staram się zostawiac sobie na piątek tylko ;) . Na śniadania jem owsianki, kanapki,jajka,a drugie owoce,jogurty naturalne lub no.baton Chody, obiad na prawdę wszystko ale zawsze w wersji lźejszej,podwieczorek koktajl,lub coś naega szybko-orzechy, kolacje roznie bo wtedy mam najwiekszy apetyt ale jem i pieczywo i serek wiejski,jajka,sałatki,grzanki ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha,jak chcesz to Ci na fb podesle przykladowe dni z diety Chody jakie mam ;) tam mozesz zmieniac posilki(kazdy ma 10 zamiennikow) więc zalezy co lubisz ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pochwale Wam sie,że moje dziecko nawet kapuste kiszoną zje :D i na prawdę to nas obserwuje i jak my grymasimy to i dziecko. A że my żarloki to i Polka :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, życzę Wam wszystkim pięknych prezentów na święta! Ja swój pierwszy dostałam 20 grudnia 2013 ( pozytywny test ciążowy) a drugi 22.12 zeszłego roku- poród ;).

    Nona, Beti82, Sasanka5, przedszkolanka:), SylwiaLu lubią tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:35

  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Julia93 gratuluję! Zdziwiłam się dzisiaj jak zobaczyłam ten Twoj test- nie wiem czemu, ale byłam pewna, że Ty z tydzień temu pozytywny ciążowy juz wrzucałaś ;)

    Ja testuję jednak już jutro, chociaż to raczej formalność. Stawiam na okres w niedzielę, czuję już wzmożoną pracę jelit a to oznacza tylko jedno - organizm przygotowuje się do comiesięcznego oczyszczenia :) mam dwa testy w domu, bez sensu je trzymać.

    Wrzucałam owulaki, może z tym Ci się pomyliło ;)

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aha,jak chcesz to Ci na fb podesle przykladowe dni z diety Chody jakie mam ;) tam mozesz zmieniac posilki(kazdy ma 10 zamiennikow) więc zalezy co lubisz ;)
    Poprosze:*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja zauwazylam ze jak pije duzo wody to jesyrm ciagle glodna:( woda wzmaga we mnie uczucie glodu.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko trzymam kciuki mimo wszystko!

    Monia ogarne Polke i podesle ;)
    Co do wody to tak na poczatku jest ,czesto pragnienie jest mylone z glodem- kwestia przyzwyczajenia;) ja za to mam wrażenie że od wody puchne i wiekszy cellulit mam- chyba mi sie zatrzymuje woda :/

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ