X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z imprezy urodzinowej z okazji roczku, robilam zdjecia calej paczce slodkich maluchow, jakas Pani zagadala do mnie czy mam dzieci... Wrocilam i mam lzy w oczach, powstrzymuje placz. Zrobilam test owu i kreska jest coraz bledsza, wiec chyba Nasza kolejka sie nie sprawdzi :( Znowu mam moment zalamania...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Alebazi Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam plamic... Pewnie los chciał mi tylko psikusa zrobić i opóźnil @. Ale ja mu się odpłacę! I nie, nie będzie mi smutno, nie dam się :)

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, Iga66 lubią tę wiadomość

    5cs /po odstawieniu plastrow
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaliczone,można jeść :D

    Julia nie pocieszę Cię- tak bedzie do końca :P

    Nikodemko tulę!
    Co do testów to mi o 18:00 zawsze blade wychodzą,więc ja się nie sugeruje. Poza tym pamiętasz plan?? Luzujesz grudzień,lutka i termometr odstawiony,seks co 2 dni. chyba tak miało być?
    Oczywiście,że odpowiedziałaś,że nie masz dzieci- JESZCZE nie masz!A jeszcze troszkę i będziesz zdjęcia swojemu dziecku robić, tylko niestety widocznie musisz chwilkę dłużej poczekać (co jest cholernie niesprawiedliwe!). I płacz,bij poduszki, napij się wina a później popraw koronę, głowa do góry i działasz dalej!

    Domi_tur, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - nawet nie wiesz jak mi dodalas energii ❤️ Chyba potrzebuje takiego stawiania do pionu... Nalalam sobie winka, postaram sie nie myslec, bo poki co z moich postanowien zostal tylko sesks co 2 dni...
    Moja praca bardzo mi utrudnia sytacje. Patrze na te dzieciaczki wlasciwie non stop, na zywo albo przy komputerze i tak je uwielbim, ze wiem, ze gdybym miala swoje... to ojej! Doloze jeszcze, ze z wyksztalcenia jestem tez pedagogiem i nauczycielem sztuki, ale na cale szczescie juz nie pracuje w tym zawodzie, bo totalnie bym zfiksowala ;)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3
    To przybij pione Pani pedagog :D
    Co do postanowień to właśnie wróciłaś i jeszcze bardziej się przez to stresujesz.. wiem,że ciekawość wygrywa (mam to samo),ale albo mierzysz i sobie nie wmawiasz luzu albo faktycznie poświęcasz cykl na zupełny,100% luz. Bo tak to sama widzisz jak wychodzi..
    Praca z dziećmi jest fajna,ale uwierz mi co innego praca a co innego swoje (o czym się przekonasz i to w pozytywach i tych cięższych chwilach ;) ) . A na pewno jesteś najlepszą ciocią na świecie tych dzieci :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dołączam do Waszego koła wzajemnej adoracji jako opiekunka w żłobku :D
    Mi właściwie praca trochę ułatwia okresy okołostaraniowe, momentami odechciewa się posiadania potomstwa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 21:05

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, to ja wam powiem, że mnie praca w szkole tylko utrudnia to oczekiwanie. Chcę już zająć się jedynie jednym swoim, a nie prawie trzydziestką cudzych :D

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie o to mi chodzilo :D
    Ale ze swoim jest jeszcze lepsza jazda czasem :D u mnie dzisiaj afera byla bo pościel zmienilam na czystą a ona chciala tamtą brudną :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, widze ze sie zebralo niezle grono pedagogiczne :D Ja przez jakis czas uczylam sztuki w gimnazjum...wyobrazcie sobie co musialam wyczyniac, zeby zmusic trzecioklasiste w okresie buntu do narysowania portretu papieża, dziekuje bardzo :D

    Przedszkolanko - masz w 100% racje! Bylam wyluzowana przez pierwsze 10 dni, pozniej szlo mi coraz gorzej i nie umiem nad tym zapanowac. Jestem na siebie zla. Moze gdybym nie miala na celu zbadania progesteronu 7dpo byloby mi troche latwiej sie nie stresowac tym czekaniem na owulacje. Rzeczywistosc zweryfikowala wyobrazenia. Myslalam, ze bedzie ksiazkowy cykl, zbadam proga i bede czekala na test albo okres, a idzie nie po mojej mysli i wpadam w panike... Musze sie ogarnac.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, wiadomo :D Ja często opiekuje się sześcioletnim siostrzeńcem i też są afery typu, że rowerek ma stać przy mojej białej ścianie (która oczywiście brudzi oponami), a nie na balkonie. Dlatego już postanowione, że dla zdrowia psychicznego po macierzyńskim zmieniam pracę, bo prawdopodobnie nie podołam :D

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, pocieszenie Cię tym, że to nasze standardowe sinusoidy. Jutro, pojutrze znowu się podniesiesz. A później niestety znowu może przyjść ten cholerny kryzys. Jedzcie jutro na jakąś wycieczkę, zająć myśli. Z całego serduszka życzę, żebyś jutro znalazła spokój i równowagę :*

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jutro kolejny dzien dzieciecych sesji swiatecznych, serio :D Dlatego tak bardzo chce Swieta!
    Moja mama jest nauczycielka w Przedszkolu od 26 lat i twierdzi, ze nie da sie dobrze wychowac jednych i drugich dzieci (tych w przedszkolu i swoich). Mowi, ze po powrocie do domu nie miala juz sily na rozsadne wychowywanie i na wszystko nam pozwalala.
    Wiec dobrze mowisz Lami - jak bedziesz miala wlasne, to oszczedz swoje zdrowie psychiczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 21:36

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko na początku luz bo @,stres się zaczyna przed owu jak się odlicza a jak już u Ciebie ten test taki był a jeszcze sprawdziłaś tempke to zaczęłaś się nakręcać i już siłą podświadomą ten cykl Ci wariuje pewnie..jak będzie seks według planu co 2 dni to nie przegapisz :) a proga zbadaj w kolejnym cyklu albo teraz w sumie dowolnym momencie.

    Lami dokładnie. Ja zawsze mówiłam "moje dziecko nie będzie...jak to czy tamto", no cóż.. życie weryfikuje :d ale póki co nie wyobrażam sobie powrotu do przedszkola.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie...Zbadam w nastepnym tygodniu i bedzie co ma byc. Musze dojsc do ladu, bo styczen przez badania na pewno nie bedzie na luzie, wiec teraz powinnam odpoczac. Juz nie moge sie doczekac az pochlonie mnie pieczenie ciast, cos wspanialego :D

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, my jutro pierniki pieczemy :) mam jeszcze trochę szycia a od wtorku robimy porządki generalne olaboga.

    A jeszcze się martwię,bo opuchlizna zeszła (tzn.minimalna jeszcze jest), śliwka z buzi zniknęła,ale jeszcze czasem mnie boli przy jedzeniu np. Głowię się co z tym antybiotykiem,ale chyba jak jutro opuchlizna jeszcze będzie to go wezmę na 8 dni (podobno do 7dpo jest bezpieczny, ale ja się zastanawiam czy wpływa na zapłodnienie i zagnieżdżenie,zresztą podobnie jak stan zapalny który pewnie mam -i co gorsze).. macie doświadczenia jakieś? Anhydra coś wiesz w temacie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sluz plodny a ja mam wszystko gdzies . a co mi tam :D jest cudownie !!!!:D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    haha, my jutro pierniki pieczemy :) mam jeszcze trochę szycia a od wtorku robimy porządki generalne olaboga.

    A jeszcze się martwię,bo opuchlizna zeszła (tzn.minimalna jeszcze jest), śliwka z buzi zniknęła,ale jeszcze czasem mnie boli przy jedzeniu np. Głowię się co z tym antybiotykiem,ale chyba jak jutro opuchlizna jeszcze będzie to go wezmę na 8 dni (podobno do 7dpo jest bezpieczny, ale ja się zastanawiam czy wpływa na zapłodnienie i zagnieżdżenie,zresztą podobnie jak stan zapalny który pewnie mam -i co gorsze).. macie doświadczenia jakieś? Anhydra coś wiesz w temacie?

    Biedna z tym zębem jesteś. Nie wiem czy antybiotyk może wpłynąć jakoś negatywnie, ale stan zapalny już na pewno może negatywnie wpłynąć i może nie dojść do zagniezdzenia. Ciężka decyzja, ale jak faktycznie jest stan zapalny to może lepiej wziąć.

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia oby tak dalej :)

    IzaW skoro spuchłam i jest ropa to na bank stan zapalny :( ehh,jest lepiej,ale czuję to i boję się ..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Monia oby tak dalej :)

    IzaW skoro spuchłam i jest ropa to na bank stan zapalny :( ehh,jest lepiej,ale czuję to i boję się ..

    To ja bym brała antybiotyk, tym bardziej że jeszcze jesteś przed owu tak? Szkoda żeby się ten stan zapalny pogorszył jeszcze :(

    27 lat
    9cs
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks był :p
    Stary nie pozwala mi się ruszyć, leżę na brzuchu jak ten ciołek.
    Użyłam dzisiaj aplikatora z żelem conceive plus :) co prawda u mnie ze śluzem ok, ale armii starego każde wsparcie się przyda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 23:46

    przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ