X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia gratulacje.

    Powinosc kalendarza ksiezycowego spelniona :)
    niech sie dzieje wola Nieba :*

    Wik89, przedszkolanka:), Lami lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie bakteriologiczne w takim razie mysle. Bo takie podstawowe typu estradiol prolaktyna to nie ma sensu robic 3 tyg po poronieniu? Wiem ze je sie robi w danym dniu cyklu, ale pytam z ciekawosci, czy jesli je zrobie nawet w tym 3dc to czy one wyjda wiarygodne po tak krotkim okresie czasu od poronienia?

    10.09.2019 Marcel
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    co do badan-nie umiem doradzic..:(

    Przedszkolanka - ja mam podobnie tzn myslalam ze owu byla w niedziele/poniedzialek a tymczasem dzis b niska temp jak na mnie:( nie mierzylam co prawda przez ostatnie trzy dni bo mialam rozregulowane pory wstawania ale 36,25 to moja typoa temp z pierwszej fazy cyklu:/ nie wiem, moze cos jeszcze jutro odbije do gory...

    mam 3 dzien test owu pozytywny (Testowa ciemniejsza od kontrolnej) wiec w sumie nie wiem czy i kiedy ta owu

    Agagusia gratuluje serduszka!

    Aa gratuluje kreseczek!

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    co do badan-nie umiem doradzic..:(

    Przedszkolanka - ja mam podobnie tzn myslalam ze owu byla w niedziele/poniedzialek a tymczasem dzis b niska temp jak na mnie:( nie mierzylam co prawda przez ostatnie trzy dni bo mialam rozregulowane pory wstawania ale 36,25 to moja typoa temp z pierwszej fazy cyklu:/ nie wiem, moze cos jeszcze jutro odbije do gory...

    mam 3 dzien test owu pozytywny (Testowa ciemniejsza od kontrolnej) wiec w sumie nie wiem czy i kiedy ta owu

    Agagusia gratuluje serduszka!

    Aa gratuluje kreseczek!

    Dziwne te temperatury ostatnio u wszystkich. Trzymam kciuki żeby z rana odbiła :) testy czasem i po owu wychodzą pozytywne. Nie masz monitoringu w tym cyklu? Może dwa pęcherzyki i stąd te wahania

    27 lat
    9cs
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zrobie bakteriologiczne w takim razie mysle. Bo takie podstawowe typu estradiol prolaktyna to nie ma sensu robic 3 tyg po poronieniu? Wiem ze je sie robi w danym dniu cyklu, ale pytam z ciekawosci, czy jesli je zrobie nawet w tym 3dc to czy one wyjda wiarygodne po tak krotkim okresie czasu od poronienia?
    Oleczka nie ma sensu absolutnie teraz robic prolaktyny.Estradiolu mysle tez nie

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Moja temperatura znowu spadła..ehh przy clo się okaże,że mam bezowulacyjny. Pięknie.
    Do tego próbuje mnie złapać wirus(na antybiotyku!). Ciężki dzień przede mną.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    co do badan-nie umiem doradzic..:(

    Przedszkolanka - ja mam podobnie tzn myslalam ze owu byla w niedziele/poniedzialek a tymczasem dzis b niska temp jak na mnie:( nie mierzylam co prawda przez ostatnie trzy dni bo mialam rozregulowane pory wstawania ale 36,25 to moja typoa temp z pierwszej fazy cyklu:/ nie wiem, moze cos jeszcze jutro odbije do gory...

    mam 3 dzien test owu pozytywny (Testowa ciemniejsza od kontrolnej) wiec w sumie nie wiem czy i kiedy ta owu

    Agagusia gratuluje serduszka!

    Aa gratuluje kreseczek!
    A pokażesz wykres?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - na pewno nie bezowulacyjny! Zobacz „Po podaniu antybiotyku może wystąpić obniżenie ciepłoty ciała, związane ze zwalczaniem bakterii przez podany lek”.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Przedszkolanko - na pewno nie bezowulacyjny! Zobacz „Po podaniu antybiotyku może wystąpić obniżenie ciepłoty ciała, związane ze zwalczaniem bakterii przez podany lek”.
    Ludze się,że dzisiaj spadła bo czuję się trochę niewyraźne..(ogólnie zawsze mam niskie,ale ten wykres nawet nie wykrywa owu buuu)..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, z tymi temperaturami to można się zakręcić. Ja w tym cyklu nie mierzę, schowałam termometr do schowka, żeby mnie nie korciło :D
    Wczoraj wieczorem kilka razy, jak igłą, miałam kłucie owulacyjnego jajnika. Powinnam sobie te wszystkie "objawy" bardzo dokładnie opisać na kartce, bo po miesiącu zapominam, że nic nie oznaczały.

    Agusia, gratuluję serduszka! ❤️ A powiedz mi co zostawiłaś z suplementów i leków? Pamiętam, że metforminę, a co z castagnusa i inofolik?

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, no ale naprawdę temperatura może się pomieszać po antybiotyku, on organizm osłabia.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja przestałam mierzyć temperaturę bo tylko mnie to stresowało a nawet po nocach śniło.
    Nona bądź dobrej myśli ja tez żadnych objawów nie miałam trzymam kciuki!
    Dziś o 13odbiorr wyniki pierwszej bety ale stresujące aż w nocy nie umiałam spać ?

    Nona lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami nie wiem czy pamiętasz,jak ja mialam wszystkie objawy ciążowe- od kucia,bólu,Zadyszki po skurcze,bóle piersi itp. Jak nie wyszło to nie ufam żadnemu ;p no to teraz prawie nie czułam owu i od weekendu zupełna cisza ;p
    Może i macie rację z tą tempka. Od piątku skoczyla jak spuchlam a teraz spadła po duomoxie.

    RudaAnna czekamnie z niecierpliwością na wynik!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 07:36

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:27

    przedszkolanka:), OlivkowaMama lubią tę wiadomość

  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Gratuluje wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za te, które jeszcze czekają! :)

    U mnie dzisiaj wreszcie pojawiła się pierwsza miesiączka po biochemicznej, przyszła trochę z opóźnieniem więc cieszę się, że w końcu zaczynam nowy cykl. Moje postanowienie na Nowy Rok: MYŚLEĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE POZYTYWNIE! :)

    Lami, przedszkolanka:), Wik89, Anhydra, Nona, madziorek86 lubią tę wiadomość

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, ile dni u Ciebie ma ostatnia faza? Ile dni jeszcze oczekiwania? Podziwiam Twoją postawę :)
    Gosix, bardzo dobre postanowienie :)

    Przedszkolanko, wiem, wiem. Ja już też w ostatnich trzech miesiącach miałam chyba wszystkie objawy. Najlepsze są te, które to ktoś inny zauważa i zwraca uwagę co jest, bo wtedy najbardziej zapala się lampka, że coś się zmieniło. Już usłyszałam różne rzeczy: co ty się tak trzesiesz z zimna, przecież gorąco; co ty masz taki apetyt?; śpisz i śpisz całymi dniami, coś się dzieje? itd. Heh, już się nasłuchałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 08:05

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka moim zdaniem to mierzenie temp można o dupę rozbić. Spójrz na mój wykres, a owulacji u mnie nie ma. Temp dzisiaj znowu w górę.Wiec luzuj gacie, na pewno jesteś po :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Czekamy na bete Ruda Anno!!!

    Ja 11dpo dalej zero objawów tylko piersi pełne jak zawsze. Gdzie podbrzusze, gdzie krzyż? Nic nei boli, no chyba ze odtstnio w ciazy bolało na duphastonie i bromergonei wszytskie objawy podkręcone mialam...a nie wiem, nie mam testów, jestem bierna :P
    To tak jak ja, czekam i nawet nie myślę, żeby lecieć po test. 38dc więc jestem już zła.

    Wczoraj lewy jajnik mnie kłuł mega, raczej przed @ tak nie miałam. Znowu mi się odwlecze... Co za paskudny los

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm moja temp dzis odbila leciutko w gore ale to nje to, tzn nadal jest bardziej jak z 1 fazy... 36,4
    Jajnik pobolewa ciagle lewy, mysle ze moze nie pekl pecherzyk. Szkoda by bylo:(
    Z drugiej strony w zeszlym miesiacu mialam ladny wykres i nie udalo sie wiec moze tak jak piszecie nie sugerujmy sie tym zbytnio:)
    Przedszkolanko po antybiotyku to tez moga byc wahania wiec u Ciebie to moze ta przyczyna.

    Dziewczyny co robicie zeby podkrecic sluz plodny. Olej z wiesiolka czy cos jeszcze?

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ludze się,że dzisiaj spadła bo czuję się trochę niewyraźne..(ogólnie zawsze mam niskie,ale ten wykres nawet nie wykrywa owu buuu)..


    Mi też tempka szalała po Clo (a w ciąży byłam i proga miałam początkowo 110 ng)...poleciałam wtedy 4dpo prawie z placzem, że na pewno pecherzyki mi nie pekły.Lekarz mi powiedział, że mam nie mierzyć temp na cyklu stymulowalnym ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ