X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    RudaAnna no i dlaczego tak jest? :P

    Właśnie szukam sobie lekarza, żeby zrobić chociaż jedno usg - zobaczę co dalej. Niestety do tej pory korzystałam ze swojego pakietu w luxmedzie, a tam idziesz na zwykłą wizytę i tylko jeśli lekarz zechce to da Ci skierowanie na usg - bo to jest zawsze osobna wizyta! :( ale za to nie płaciłam, z tym ze oni nie rozdają tych usg na prawo i lewo. Musze iść prywatnie.

    Mi się wydaje ze wszystko siedzi w głowie ! Ona nam miesza a myśli uspokoić to ciężka sprawa. To po co wizyta jak nie robią usg oo to radziłabym iść prywatnie człowiek zapłaci ale będziesz wiedziała na czym stoisz:)

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek, a może beta :)?

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Martek, a może beta :)?
    hmm myślisz że 14dpo test o czułości 10 mógłby jeszcze nie wyjść?
    Jutro się przejdę dla pewności bo mam imprezę z alkoholem zapewne i sushi ale też mam mieć po południu rtg jamy brzusznej więc muszę być pewna ze nic się tam nie chowa.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 28 listopada 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    hmm myślisz że 14dpo test o czułości 10 mógłby jeszcze nie wyjść?
    Jutro się przejdę dla pewności bo mam imprezę z alkoholem zapewne i sushi ale też mam mieć po południu rtg jamy brzusznej więc muszę być pewna ze nic się tam nie chowa.
    Mi test 10 robiony rano nie wyszedł, a po południu 25 pokazał dwie kreski :p

    przedszkolanka:), Sasanka5 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Yoasia Koleżanka
    Postów: 162 19

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz przyszła @ , 4 dni wcześniej cos sie przestawiło u mnie znow . Takze następne testowanie 27.12 możecie zmienić..

    15 cs o pierwszego dzidziusia.
    Słabe nasienie- mała ilość.
    Nieregularne miesiączki - 5 cykl z clo.
  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Ja się witam z wątkiem grudniowym... przypuszczalnie testować będę koło 27-28 grudnia.

    Chyba że mój organizm będzie dalej sobie robił ze mnie żarty :p Dzisiaj 14dpo, skok temperatury z 37.06 do 37,24 a test o czułości 10 negatywny.

    O nie nie Ciebie to ja na pewno na listę nie wpisze jeszcze :) temperaturę masz piękną, a test zawsze mógł być wadliwy:) najlepiej zrób betę i będzie wiadomo :) nie poddawaj się tak szybko bo ja bym bardzo dużo dała chociaż za taki piękny wykres :p

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    hmm myślisz że 14dpo test o czułości 10 mógłby jeszcze nie wyjść?
    Jutro się przejdę dla pewności bo mam imprezę z alkoholem zapewne i sushi ale też mam mieć po południu rtg jamy brzusznej więc muszę być pewna ze nic się tam nie chowa.

    Zgadzam się, jeszcze nie wszystko stracone, rób betę, trzymam kciuki :)

    27 lat
    9cs
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj zrobilam test ciazowy po poronieniu juz 3tyg dzisiaj. I jest ledwo co widoczna kreska druga. I teraz pytanie. Czy jest mozliwe z beta hcg w organizmie zeby byla owulacja ? Badz czy jakies pecherzyki moga urosnac? Mialam po raz pierwszy sluz plodny w swoim zyciu i sie troche zdziwilam.

    10.09.2019 Marcel
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, mnie możesz wpisać na 12 grudnia. Pewnie nie wytrzymam do tego czasu ale co tam :P

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 28 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dzień dobry :)

    Eh, może wasza moc pomoże i szanowna Pani Owulacja znajdzie jednak do mnie drogę w tym cyklu. Ja się chyba do starań nie nadaję, od zawsze cykle po 27-30 dni, od pół roku jak nie dłużej mam objawy owulacji, zawsze w 14,15 lub 16 dc. Śluz płodny, libido, takie tam pierdoły, raz robiłam testy, już drugi wyszedł prawie pozytywnie, później trzeci był pozytywny a czwarty bladzieńki, dwa dni później lekarz potwierdził, że owulacja się odbyła z tego jajnika, co myślałam.
    Dziś jest już 14 dc a u mnie cisza. W zeszłym cyklu libido i śluz plodny juz chyba od 11 dc miałam w kosmos, tylko ze wtedy była przerwa w staraniach. A w tym cyklu libido przeciętne, śluz wodnisty i mleczny, ja się pytam gdzie jest moje comiesięczne białko jaja???
    Miało być testowanie w grudniu a tu się nawet na owulację nie zapowiada.
    Jak się nie nastawiam na starania to organizm aż kipi płodnością a jak czekam na owu to jest d***
    Może przesadziłam z suplami? Pierwszy raz biorę Donga. Do tego dużo magnezu, wit D, ovarin a w sobotę wzięłam 1/4 Dostinexu. Od początku cyklu jeszcze łykam castagnus.
    Wiem, że niektóre z was czekają długo na owu, ale ja nigdy tak nie miałam.
    Mam doła, bo ten cykl nie idzie wg mojego planu.
    Niezapominajka ja tez w tym cyklu wzielam donga bo czytalam o wpywie na endometrium a moje szału nie robi i tak samo-chyba nie mialam owulacji.zwykle kolo15dc mialam silny bol i jak pecherzyk prawdopodobnie pekal to od razu ulga a potem skok temperstury tak w tym cyklu bolu nie bylo a temp podnosi mi sie od 20dc powoli.. a tak mialo byc super z tym dongiem :/ (dodam,ze nie mam pcos i tego typu rzeczy)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 wrote:
    O nie nie Ciebie to ja na pewno na listę nie wpisze jeszcze :) temperaturę masz piękną, a test zawsze mógł być wadliwy:) najlepiej zrób betę i będzie wiadomo :) nie poddawaj się tak szybko bo ja bym bardzo dużo dała chociaż za taki piękny wykres :p
    Dla testy tez mogły? :D

    Dziękuję kochana że tak we mnie wierzycie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 18:31

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Niezapominajka ja tez w tym cyklu wzielam donga bo czytalam o wpywie na endometrium a moje szału nie robi i tak samo-chyba nie mialam owulacji.zwykle kolo15dc mialam silny bol i jak pecherzyk prawdopodobnie pekal to od razu ulga a potem skok temperstury tak w tym cyklu bolu nie bylo a temp podnosi mi sie od 20dc powoli.. a tak mialo byc super z tym dongiem :/ (dodam,ze nie mam pcos i tego typu rzeczy)


    Ja jakiś czas temu kupiłam sobie Ashwagandę zachęcona opiniami. Po 3 tyg bardzo zaczęła mnie boleć głowa, cykl się wydlużył i przy badaniach krwi mi wyszło bardzo podwyższone żelazo...natychmiast odstawiłam. Po 2 tyg wszystko wrocilo do normy.Także z tymi suplami trzeba być ostrożnym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 19:35

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ja będę testować 24 grudnia oczywiście jeśli @ mnie nie wyprzedzi.

    kark, smeg lubią tę wiadomość

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzielne dziewczyny!

    Zauważyłam tu drugi wątek grudniowy :) zatem i ja się chcę do Was dołączyć. Nic mi tak dobrze ostatnio na głowę nie robi jak to forum :) wierzę w Was wszystkie i trzymam mocno kciuki!

    Dziś 10dc, ostatnio cykle nie do końca regularne, ale planuję testować 19.12.
    To nasz 5cs. Wyniki podstawowych badań ok, owulacja testami, temperaturą i 1 raz usg dotychczas potwierdzana.
    Nigdy natomiast nie widziałam u siebie "kurzego białka" zatem w tym cyklu zaczynamy stosować conceive+ (i w żelu i w aplikatorkach) :)

    Niech ten grudzień będzie dla nas wszystkich owocny! :) Dziewczyny, nawet jeśli macie stwierdzone nieprawidłowości, myślcie pozytywnie - głęboki wdech i wydech. Pomyślcie o tym, że nakręcanie się to dodatkowy mikrostres, który organizm odczuwa na poziomie biochemicznym. NIE DAJCIE SIĘ! :)

    Komfort psychiczny oraz wiara w siebie i partnera jest najważniejsza :) <3 <3 <3
    Żołnierzyki - do ataku :D :D :D

    smeg, Niezapominajka2, Agus92 lubią tę wiadomość

  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 21:13

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:27

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:27

  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 21:14

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • renka53 Przyjaciółka
    Postów: 70 68

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 10 grudnia

    Havana3 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2015 poronienie
    Styczeń 2016ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2016 ciąża biochemiczna
    Październik 2016 ciąża biochemiczna
    Listopad cud
    27 lipca2017 Synek jest z nami
    Listopad 2018 ciąża biochemicZna
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 28 listopada 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:27

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ