Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dzis nie sikalam. Wczoraj wysikalam negatywa. Mam testy z allegro , jeszcze ich nie mialam nigdy, jakies niby 10 tki.

    3ci dzien bez Duphastonu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jeszcze zatestuje jak nie bedzie @.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Nie dzis nie sikalam. Wczoraj wysikalam negatywa. Mam testy z allegro , jeszcze ich nie mialam nigdy, jakies niby 10 tki.

    3ci dzien bez Duphastonu.
    A to twoj 1 cykl z dupkiem?

    10.09.2019 Marcel
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys bralam , starajac sie o pierwsze.

    Teraz , o drugie dziecko to z dupkiem 1wszy cykl. Wczesniej bez.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Nie dzis nie sikalam. Wczoraj wysikalam negatywa. Mam testy z allegro , jeszcze ich nie mialam nigdy, jakies niby 10 tki.
    To super, mam te same -_-

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    U mnie dzisiaj koniec @. Ufff, wreszcie.

    Jutro robie wymazy u gina :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Kiedys bralam , starajac sie o pierwsze.

    Teraz , o drugie dziecko to z dupkiem 1wszy cykl. Wczesniej bez.
    To moze musisz poprostu dluzej poczekac. :-) skoro testy negatywne. A jaka dawke dupka bralas?

    Zastanawiam sie jak brac duphaston. Od 3dpo? 10 dni? Zeby w razie negatywu 14dpo odstawic i czekac na @?.

    10.09.2019 Marcel
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/935f79aa4a3b.jpg

    Kark masz te same ? Sam test jest niebieski

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka Duphaston 10 mg 1x1 biore od negatywnego testu owu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam zamówić testy owulacyjne, hahahahha.
    Tylko ciążowe wzięłam :p
    Właśnie zamówiłam we wtorek pewnie u mnie będą :)

    Ja przerzucam się na wszystko elektroniczne

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, to kciuki za teścik jutro. Monia hak nie wiem co u Ciebie sie dzieje, na pewno jestes wykończona ta niepewnością:(
    U mnie bez zmian, lekkie mdłości rano. Tempki dzis nie zmierzyłam juz, jestem z siebie dumna:) testu tez nie bylo, bo wczoraj siknrkamni piekna kreska, nie żaden cień, wiec dalam spokoj. Ciesze sie ciaza:) we wtorek beta, pewnie ostatnia, choc nie wiem jak potem wytrzymam do wizyty 19 grudnia...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, przedszkolanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia ja zyje 5 minutowym optymizmem tak jak wczoraj wieczorem i 23 godzinnym dolkiem psychicznym.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:10

    przedszkolanka:), RudaAnna, Agagusia lubią tę wiadomość

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Oleczka Duphaston 10 mg 1x1 biore od negatywnego testu owu.
    Ahaaa a przez ile dni? Ale negatywny test owu nie oznacza ze owu juz byla... nie masz monitoringu? Dupek koze ja blokowac jak wezmiesz za wczesnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 10:22

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:10

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka progesteron badalam i wskazywal ze owu byla.
    Ja biore 2 dni miej wiecej po przewidywanym owu. Monitoringu nie mam.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz bralam przez 11 czy 12 dni

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:30

    przedszkolanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Oleczka progesteron badalam i wskazywal ze owu byla.
    Ja biore 2 dni miej wiecej po przewidywanym owu. Monitoringu nie mam.
    Ahaa to okej. Ja wezme od 3dpo . Mierze tylko temp wiec musze sie nia sugerowac.

    10.09.2019 Marcel
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juusti pora zdecy :D

    Oleczka ja mam 2x1 dupka brac od 14 dc. Zobacze jak sie wykres i cykl uloży.

    Monia ciekawa jestem jak u Ciebie bedzie..

    Aga i dobrze-ciesz się bo masz czym ;)

    Najmlodsza to znak z tymi testami chyba :p

    Nona kciuki za owu! Testuj przede mną i konczymy grudzien obie 2 krechami ;)

    Niezapominajka to owu jest,jupi :D

    Ja się biore za goląbki i szycie. Pozniej domowe kino z córą :D
    3dc,2 clo wzięte - czekam :D

    nick nieaktualny, Najmłodsza_staraczka, Menka888 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ