X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:10

    Anhydra, Iga66, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    najmłodsza, wow, dobrze ze poszlas, kurde. Teraz zaczelam schicowac ze moze tez mam niedrozny po cc...ech, wiesz na czym stoisz! Mega super ze działasz, ja ten cykl odpuszczam, jak sie nie uda wrzucenie na pseudo luz to kolejny SPINAM DUPE NA MAXA.


    Ja tez zaczynam panikować.
    Wyniki krwi idealne nie są. Boje się ze wyjdzie mi coś w mutacjach. Boje się, ze podczas laparoskopii okaże się, ze mam endometriozę. Boje się wyników starego.

    Jak dalej to wszystko będzie tak fantastycznie szło, to niedługo zacznę planować in vitro. Kurwa no, ja niedawno miałam 22 urodziny. Skoro teraz mam takie problemy, co będzie za 10 lat ? :(

    Nie wiem, modlę się ze będzie owu z lewego, dzięki sonohsg jajowod będzie rozepchany, jakimś cudem zajdę i ominie mnie to wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 21:58

    Agagusia, Nona lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Też ten cień widzicie ? Ja się normalnie gimnastykowalam ekran sciemnialam i rozjasnialam żeby uwierzyć że to widzę .

    Daj znać jak jutro będzie wyglądał Twój test :)

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    Witajcie Dziewczyny. Zrobiłam dziś test rano- wynik pozytywny. Wieczorem powtórzyła, kreska o wiele mniej widoczna, a test czulszy bo 10.Jestem po dwóch ciazach obumarlych i ciąży biochemicznej z poprzedniego cyklu. Teraz znów pozytywny.. dziewczyny, czy któraś z Was również Tak miała? Test robiony 3-4 dni przed @, wiem że to zbyt wcześnie ale jestem na zastrzykach i acardzie, więc lekarz kazał sprawdzać wcześniej


    Takie porównywanie testów nie jeśr zbyt miarodajne, bo nigdy nie masz identycznie zagèszczonego moczu (nawet porannego- raz przed spaniem więcej wypijesz a raz mniej i masz różne stężenie bety, nawet jeżeli prawidłowo rośnie). Powinnaś wykonać betę z krwi plus progesteron. Trzymam kciuki :)

    Kark2, Agagusia lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Takie porównywanie testów nie jeśr zbyt miarodajne, bo nigdy nie masz identycznie zagèszczonego moczu (nawet porannego- raz przed spaniem więcej wypijesz a raz mniej i masz różne stężenie bety, nawet jeżeli prawidłowo rośnie). Powinnaś wykonać betę z krwi plus progesteron. Trzymam kciuki :)

    Dziękuje za odpowiedz :) poczekam do dnia spodziewanej @ i polecę na betę. Chociaż bardzo się jej boje, za każdym razem jak robiłam ja tak wcześnie, wynik nie przekraczał 20.. a później spadała :/ tym razem wdrożyłam leki już od 3 dpo. Mam nadzieje, ze w końcu będzie dobrze... Trzymam za Nas wszystkie kciuki. Oby i nam się w końcu udało!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 22:02

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, Anhydra rządzisz! Proponuję założyć nowy wątek pod tytułem "Trudne sprawy, czyli ciocia Anhydra radzi i pomaga" XD

    Anhydra, przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    Dziękuje za odpowiedz :) poczekam do dnia spodziewanej @ i polecę na betę. Chociaż bardzo się jej boje, za każdym razem jak robiłam ja tak wcześnie, wynik nie przekraczał 20.. a później spadała :/ tym razem wdrożyłam leki już od 3 dpo. Mam nadzieje, ze w końcu będzie dobrze... Trzymam za Nas wszystkie kciuki. Oby i nam się w końcu udało!


    A badałaś poziom progesteronu w poprzednich ciążach? Wiesz jaka byla przyczyna poprzednich niepowodzeń? Bierzesz teraz duphaston? Na Twoim miejscu nie odkladalabym badania do terminu @, bo przykładowo, jeżeli wyszłoby Ci że masz za niski progesteron to lekarz może zlecić Ci od razu zwiększenie dawki. W Twoim wypadku lepiej wiedzieć wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 22:06

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Hahaha, Anhydra rządzisz! Proponuję założyć nowy wątek pod tytułem "Trudne sprawy, czyli ciocia Anhydra radzi i pomaga" XD

    To jakiś przytyk?Już się nie odzywam ;)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Hahaha, Anhydra rządzisz! Proponuję założyć nowy wątek pod tytułem "Trudne sprawy, czyli ciocia Anhydra radzi i pomaga" XD

    Haha dokładnie! Od początku czułam, że jak Anhydra cos napisała to święte jak słowa lekarza :p
    Po prostu masz tę moc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 22:09

    Anhydra, przedszkolanka:), Agagusia, Izaw, kark lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myslicie zebyjutro zrobic sama bete czi tez proga skoro go odstawilam.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    A myslicie zebyjutro zrobic sama bete czi tez proga skoro go odstawilam.

    Już chciałam się odpalić i doradzić....ale ciocia Anhydra zatknęła się teraz w sobie :) :)

    XxMoniaXx, przedszkolanka:), Agagusia, Domi_tur, kark lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    A badałaś poziom progesteronu w poprzednich ciążach? Wiesz jaka byla przyczyna poprzednich niepowodzeń? Bierzesz teraz duphaston? Na Twoim miejscu nie odkladalabym badania do terminu @, bo przykładowo, jeżeli wyszłoby Ci że masz za niski progesteron to lekarz może zlecić Ci od razu zwiększenie dawki. W Twoim wypadku lepiej wiedzieć wcześniej.

    Biorę 3x Duphaston, Acard, Neoparin i kompleks witamin B z kwasem foliowym metylowanym. Mam mutacje MTHFR A i C w układzie hetero. Byłam już u wielu lekarzy i większość odsyła mnie z kwitem. Nawet dr, który zajmuje się niepłodnością trochę zlał temat, twierdząc ze to „przypadek”.. trzy razy pod rząd. Upierał się, ze MTHFR nie ma wpływu na poronienia. Tylko dlaczego ja ronie? Kariotypy moje i męża prawidłowe. Zespołu antyfosfolipidowego nie mam, TSH, ft3 i ft4 w normie, żadnych chorób typu toxo, cytomegalia nie mam, nawet robiłam badania na helikobakterie- nie mam. Homocysteina w normie. Mąż za to ma kiepskie wyniki nasienia 1% prawidłowych plemników, prawie wszystko poniżej normy. Ale Pan dr od niepłodności stwierdził, ze badanie nie jest obiektywne, bo w ciąże zachodzę w 1-2 cyklu. Nie wiem już co robić. Próbuje ostatni raz, jak znów nie wyjdzie to nie mam już sily.. mój czeka do androloga prywatnie- dopiero na marzec :/

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Nie chcę burzyc nadziei ale to raczej mało możliwe, żeby wyszedł Ci pozytyw w 6dpo, wiec albo owulka była wcześniej albo to evap...
    Nie burzysz :) spokojnie podchodzimy teraz do drugiej ciąży , co będzie to będzie , ja i tak Bogu dziękuję że po ciąży pozamacicznej mam dziecko :)
    30 dnia cyklu dostałam miesiączkę i kalendarz w którym zaznaczam sobie miesiączkę , pokazał że płodne mam od 21 do 26 listopada , 22 listopada i 24 ( 24 pokazało owulację) się kochaliśmy , w piątek 30 czułam bolesci w jajnikach i myślę zrobię też popołudniu Boni takie wyszły , możliwe że te dni miałam szybciej niż pokazuje aplikacja

    Córka 2015 <3
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Już chciałam się odpalić i doradzić....ale ciocia Anhydra zatknęła się teraz w sobie :) :)

    W mojej sprawie wal prosto z mostu ! Uwielbiam Twoje rady bo sa cenne i jestes nasza a bynajmniej moja encyklopedia :)

    Anhydra, Domi_tur, kark, alis132 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    najmłodsza, wow, dobrze ze poszlas, kurde. Teraz zaczelam schicowac ze moze tez mam niedrozny po cc...ech, wiesz na czym stoisz! Mega super ze działasz, ja ten cykl odpuszczam, jak sie nie uda wrzucenie na pseudo luz to kolejny SPINAM DUPE NA MAXA.
    Mi też to przemklo przez myśl, chyba w styczniu trzebabedzie to sprawdzić. Po cc mogło coś się pochrzanic

    Nona lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    A myslicie zebyjutro zrobic sama bete czi tez proga skoro go odstawilam.


    No to, jeżeli brałaś duphaston (a z tego co kojarze to tak) to możesz zrobić proga- bo dupek i tak nie jest wykrywalny w badaniach krwi.

    XxMoniaXx, Domi_tur lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f078a129d17.png

    Wczoraj temp byla podobna do dzisiejszej tylko nie zanotowalam bo juz olalam.. Ten spadek mocny w 2 fazie pod koniec to pierwsze 2 dni choroby .
    Ja bym powiedziala,że dzisiaj jestes jakiś 12dpo ale to tylko tak sobie patrząc na wykres..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    Daj znać jak jutro będzie wyglądał Twój test :)
    Dopiero w piątek chcę zrobić test , na sobotę mam mieć okres ale coś czuję tak że to może być ciąża , nagle się rozchorowałam , dzisiaj na bieliźnie miałam biały jak śnieg śluz chciałam papierem go usunąć a ten się ciągnął jak nigdy

    Córka 2015 <3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Byłam u gina.
    Po rozmowie o tym jak wyglada kwestia wymazow w czasie hsg zdecydowałam się na badanie. Już nie ważne, nie krzyczcie :p
    Mam niedrożny prawy jajowod, dostałam skierowanie na laparoskopię. Stary ma zrobić badanie nasienia, potem będziemy stymulować żeby skrócić cykle.
    Chyba mi smutno.
    Eh, dlaczego moje przeczucia mnie nie myliły ?

    Niedrożność albo po cc, po jakimś stanie zapalnym albo tak jak ja sadze - endometrioza mi się przypalatala. Dlatego mimo ze laparoskopia do rozważenia na pewno zrobie.
    O w morde! Ja wiedzialam że kobiety są niesamowite. Jesteś kolejna( przyznam, że tuż po mnie) która wie że ma problem ,tylko ze względu że jest mloda i krotko sie stara wszyscy ją zlewają. Ale teraz juź wiesz na czym stoisz i na czym się skupic a teraz bedzie już tylko na plus ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Test robiłam 8 dni przed terminem miesiączki stąd myślałam że mam zwidy , w pierwszej ciąży porządnie było widać jak w dniu miesiączki miałam plamienie implantacyjne .
    Nie wierzę że tak szybko by się udało , dopiero pierwszy cykl i to tak że 2 razy tylko w te dni się kochaliśmy
    6dpo to trochę dziwne na kreskę bo implantacja trwa od 6-12 dn..ale życzę aby za kilka dni pojawila się mocna ktecha ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ