X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    najmłodsza, wow, dobrze ze poszlas, kurde. Teraz zaczelam schicowac ze moze tez mam niedrozny po cc...ech, wiesz na czym stoisz! Mega super ze działasz, ja ten cykl odpuszczam, jak sie nie uda wrzucenie na pseudo luz to kolejny SPINAM DUPE NA MAXA.
    Pseudo luz :D

    Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile duka bierzesz? 1x1 chyba, tak? Pytanie czy jesli beta wyjdzie pozytywna to ew niski prog w badaniu Ci cos zmieni? Zaczniesz brac spowrotem dupka i tak... pytanie czy przy wysokim progu masz brac dalej 1 czy w ciazy tak czy inaczej nie zwiększyć na 2x1.
    Ja biore 2x1, prog wyszedl mi 34, napisalam do gina i odpisał ze wszystkie leki dostają - czyli u mnie 2x metformina 500, Acard i dupek i 1x kwas foliowy 5mg.

    Monia trzymam moooocno jutro kciuki!

    A ja nie wiem czy na betę jutro jechac, chcialam robic w tym samym labie, wiec musze robic w Wawie, 25 min jazdy autem. Mialam i tak jutro byc, wiec robic. Ale nie bede, bede w czwartek. Pytanie czy jutro jechac specjalnie i w czwartek ew kontrolnie. Czy jutro odpuścić i tylko w czwartek zrobic, a teraz przyjąć ze jest Ok i sie nie martwić na zapas? W tamten czwartek badałam-79 i sobote-313. Co byście zrobiły?

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    6dpo to trochę dziwne na kreskę bo implantacja trwa od 6-12 dn..ale życzę aby za kilka dni pojawila się mocna ktecha ;)
    Nie nakręcam się :)
    Nie dziękuję też żeby już nie zapeszac , może jakiś trefny ten test był szkoda że jeden miałam

    Córka 2015 <3
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myślicie? Niskie jakość nasienia może być przyczyna wczesnych poronień? W necie opinie są podzielone, lekarz tez nic konkretnego nie mówi.. czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

    Iga66 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    A jak myślicie? Niskie jakość nasienia może być przyczyna wczesnych poronień? W necie opinie są podzielone, lekarz tez nic konkretnego nie mówi.. czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?
    Mój mówi że może być to przyczyną jeśli np jest jakaś wada budowy itp, organizm jest bardzo mądry i poprzez selekcję naturalną eliminuje wadliwe zarodki. Może brzmi to dziwnie ale tak to jest skonstruowane.

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, szprycha jesteś! :)
    Szyjesz rzeczy dla dzieci?? :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche sobie mam wyrzuty ze owu mi sie opoznila i ja dypka odstawilam za predko:(
    Juz mi maz powiedzil delikatnie ze jestem glupia.
    Jak sie cos potwierdzi a nie uda to bede miec wyrzuty sumienia do konca zycia.

    No nic czas sprobowac zasnac haha . jutro prog i beta i rano temp o 5 i test jeszcze
    .
    W labo bede na 6.30 na otwarcie to mam nadzieje ze sie pospiesza z wynikami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 22:53

    przedszkolanka:), Domi_tur, Anhydra lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    A ile duka bierzesz? 1x1 chyba, tak? Pytanie czy jesli beta wyjdzie pozytywna to ew niski prog w badaniu Ci cos zmieni? Zaczniesz brac spowrotem dupka i tak... pytanie czy przy wysokim progu masz brac dalej 1 czy w ciazy tak czy inaczej nie zwiększyć na 2x1.
    Ja biore 2x1, prog wyszedl mi 34, napisalam do gina i odpisał ze wszystkie leki dostają - czyli u mnie 2x metformina 500, Acard i dupek i 1x kwas foliowy 5mg.

    Monia trzymam moooocno jutro kciuki!

    A ja nie wiem czy na betę jutro jechac, chcialam robic w tym samym labie, wiec musze robic w Wawie, 25 min jazdy autem. Mialam i tak jutro byc, wiec robic. Ale nie bede, bede w czwartek. Pytanie czy jutro jechac specjalnie i w czwartek ew kontrolnie. Czy jutro odpuścić i tylko w czwartek zrobic, a teraz przyjąć ze jest Ok i sie nie martwić na zapas? W tamten czwartek badałam-79 i sobote-313. Co byście zrobiły?
    Ja sobie obiecałam,że jak sie uda to robie tak jak z Polą- 3x beta i do serduszkowej wizyty czekam spokojnie ;)

    kark lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czczi też mi się wydaję, że to możliwe. Natura usuwa wadliwe zarodki na bardzo wczesnym etapie a przy małej liczbie prawidłowych plemników może tak się zdarzyć. Ciężkie to, ale tak to funkcjonuje :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    A jak myślicie? Niskie jakość nasienia może być przyczyna wczesnych poronień? W necie opinie są podzielone, lekarz tez nic konkretnego nie mówi.. czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?
    Może coś i w tym jest. Teź o tym myślałam jak mialam cb.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi hahaha,z tyłu liceum z przodu muzeum :D
    Tak,szyję wyprawki,pościele i różne takie :) obecnie śpiwory haha :p

    Monia daj spokój. Nie jesteś głupia! Jak ma sie udac i ciaza jest sil a to się uda póki co sobie i kropkowi jak jest niczym nie zaszkodzilaś bo dobrze wiesz że za wczesnie na takoe rzeczy ;) głowa do góry!

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, może tym razem trafił się w końcu dobry.. bo nie wiem już gdzie szukać przyczyny.. Lekarz twierdzi, ze zły plemnik nie zapłodni.. ale to jedyne co mogę połączyć z poronieniami, skoro biorę heparynę..

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia! Pamiętaj, że jak będzie syn to śniło mi się imię Filipek! :) głowa do góry, dokładnie jak Przedszkolanka mówi - jak ciąża jest silna i prawidłowa to noe zaszkodziłaś jej. Idź spać Żono Idealna, za te kanapki o 5 rano małżon powinien na rękach Cię nosić :)

    Przedszkolanko, w takim razie na wiosnę zgłaszam się :)

    przedszkolanka:), XxMoniaXx, kark lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Monia! Pamiętaj, że jak będzie syn to śniło mi się imię Filipek! :) głowa do góry, dokładnie jak Przedszkolanka mówi - jak ciąża jest silna i prawidłowa to noe zaszkodziłaś jej. Idź spać Żono Idealna, za te kanapki o 5 rano małżon powinien na rękach Cię nosić :)

    Przedszkolanko, w takim razie na wiosnę zgłaszam się :)
    Zapraszam :D Topominki na fb ;p

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:10

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:10

    kark lubi tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki. W jakich godzinach robilyscie progesterone. Bo ja jutro mam niby 7 dzien po owulacji a 20 dzien cyklu. overfriend mi go tak wyznaczyl a wedlug usg to pecherzyki pekly miedzy wtorkiem a sroda bo w srode bylam na kolejnym monitorngu kolo 20.a na badania dopiero dostane sie na 14

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień do gina pójdę chyba jak na ścięcie :(
    Oby owu była z dobrej strony :(

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    hey kobitki. W jakich godzinach robilyscie progesterone. Bo ja jutro mam niby 7 dzien po owulacji a 20 dzien cyklu. overfriend mi go tak wyznaczyl a wedlug usg to pecherzyki pekly miedzy wtorkiem a sroda bo w srode bylam na kolejnym monitorngu kolo 20.a na badania dopiero dostane sie na 14

    Moja gin mówi żeby robić rano na czczo.

    Anhydra bardzo dobrze że udzielasz tylu porad, sama chętnie czytam, niby wiem, ale czasem i tak człowiek głupieje od tych starań ;)

    Najmłodsza mi też podczas hsg wyszło podejrzenie jednego niedrożnego, ja w sumie dostałam wtedy antybiotyk 'na wszelki wypadek' gdyby było to wynikiem jakiegoś stanu zapalnego. Ja mam tyle szczęścia że cały czas owu z tej drożnej strony.

    Nona, przedszkolanka, lepszy pseudo luz niż zero luzu :) mi dobrze szło, ale teraz chyba już też tylko 'pseudo luz' trochę się nakręcam

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra, Ty tu naszym bogiem od porad jesteś, co powiesz to każda słucha :D

    U mnie znowu wizir. Chyba @ przyjdzie za 2 dni... A tak liczyłam na super prezent od Mikołaja :(

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ