X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis- beta hcg z prgenylu u niektórych osób utrzymuje się w moczu dużo dłużej niż we krwi. Ja jestem taki przypadkiem - przy becie we krwi 0.45 na testach miałam całkiem widoczne kreski, wiarygodne sikanie to u mnie 14 dni po zastrzyku. Piszę dlatego, że potem można brutalnie się rozczarować.

    Izaw lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ej ale jak lezysz po sexie i zasypiasz to tez nie powinno wyplynąć.
    Moj zawsze konczy jak ja na plecach, on nade mną. I wtedy lux.
    Ja bym nie umiała zasnąć z tym w środku dlatego zawsze leżę dość długo i potem idę sisiu :) a po dwa przed snem bardzoo rzadko się kochamy wole wcześniej bo potem mi się nie chce przed spaniem igraszek :)

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:53

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że wszystkim wypływa :D I, że to normalne...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche wypływa zaraz po. Ide spać i reszta wypływa rano ;-)

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:53

    przedszkolanka:), Agagusia lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, mój chłop też jakiś dziwny w tym cyklu. Chyba się naczytał czegoś o staraniach. Wczoraj kazał mi tyłek podnosić na poduszki i chyba podglądał kalendarzyk, bo pytał kiedy jest "niebieskie kółeczko" :D Zapytał też, czy w tej garści witamin jest cynk i selen. I dobrze, niech trochę też główkuje, a nie wszystko na mojej głowie. Teraz będziemy się wspólnie nakręcać, bo będę miała kompana hahaha
    A i przyszedł dzisiaj ten naturalny progesteron, wild yam czy jakoś tak. Więc owulacjo nadchodź! Chociaż testy nie ciemnieją.

    Domi, ale masz dorodną fasolkę albo fasola :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 15:59

    madziorek86, Izaw, tęczova, przedszkolanka:), Agagusia lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje też wypływa , przy staraniaach zawsze chusteczką zapychalam żeby nie ciekło i to nie chodziło o zahamowanie spermy tylko żebym nie.miala mokrej bielizny i pościeli , szłam spać na wznak z nogami zgiętymi w kolanach

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, że kiedyś pytałam o to ginekologa i odpowiedział mi, że to całkiem normalne, bo sperma to przecież nie tylko plemniki, ale też wydzielina różnych gruczołów, która po prostu musi wypłynąć. Teraz trochę mnie zmartwiłyście...


    Mam nadzieję, że znajdę się w tym miesiącu w 80% przypadkach (statystycznie), które zachodzą w ciążę po pół roku starań, jakoś wyjątkowo mnie to podbudowuje :D

    Nona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Alis- beta hcg z prgenylu u niektórych osób utrzymuje się w moczu dużo dłużej niż we krwi. Ja jestem taki przypadkiem - przy becie we krwi 0.45 na testach miałam całkiem widoczne kreski, wiarygodne sikanie to u mnie 14 dni po zastrzyku. Piszę dlatego, że potem można brutalnie się rozczarować.

    Potwierdzam, też miałam taką sytuację w poprzednim cyklu, na teście 2 kreski a beta negatywna, teraz czekam do 14 dpo.

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też tyłozgięcie i szczerze jak dojdę równo z mężem albo po nim to wszystko "zasysam" w płodne.
    Jak mam niepłodne, nie dojdę albo dojdę pierwsza to wypływa :)

    A długo nie czekam z ruszaniem się ;)

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - czas najwyższy, żeby się obudzili! Mój chyba postawił sobie jakiś cel, bo ostatnio zaraz PO, chwyta za mój telefon i wpisuje serduszka do Flo :D

    OlivkowaMama, Sasanka5, Lami, Anhydra, przedszkolanka:), Agagusia lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Potwierdzam, też miałam taką sytuację w poprzednim cyklu, na teście 2 kreski a beta negatywna, teraz czekam do 14 dpo.
    To chyba zależy od osoby. Ja jak mam cokolwiek, najmniejszy cień czy poczasiaka to zawsze to znaczy ciążę normalną lub biochema.
    Jak mam totalną biel nawet po tygodniu to nie ma ciąży.

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Lami - czas najwyższy, żeby się obudzili! Mój chyba postawił sobie jakiś cel, bo ostatnio zaraz PO, chwyta za mój telefon i wpisuje serduszka do Flo :D
    hahaha padłam :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Pamiętam, że kiedyś pytałam o to ginekologa i odpowiedział mi, że to całkiem normalne, bo sperma to przecież nie tylko plemniki, ale też wydzielina różnych gruczołów, która po prostu musi wypłynąć. Teraz trochę mnie zmartwiłyście...


    Mam nadzieję, że znajdę się w tym miesiącu w 80% przypadkach (statystycznie), które zachodzą w ciążę po pół roku starań, jakoś wyjątkowo mnie to podbudowuje :D

    U nas to dopiero pierwszy cykl starań o drugie dziecko , i tylko dwa razy przed owulacją się kochaliśmy

    Córka 2015 <3
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    To chyba zależy od osoby. Ja jak mam cokolwiek, najmniejszy cień czy poczasiaka to zawsze to znaczy ciążę normalną lub biochema.
    Jak mam totalną biel nawet po tygodniu to nie ma ciąży.

    Mu tutaj konkretnie mówimy o sytuacji kiedy testujemy po ovitrelle, ja nie miałam biochemicznej, tylko po prostu te bodajże 11 dni po zastrzyku nadal test jakieś śladowe ilości wykrył, i zaraz po teście zrobiłam bhcg i nie było ciąży.

    27 lat
    9cs
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Alis- beta hcg z prgenylu u niektórych osób utrzymuje się w moczu dużo dłużej niż we krwi. Ja jestem taki przypadkiem - przy becie we krwi 0.45 na testach miałam całkiem widoczne kreski, wiarygodne sikanie to u mnie 14 dni po zastrzyku. Piszę dlatego, że potem można brutalnie się rozczarować.

    Reset co u Ciebie? Jakie plany na ten cykl? Ruszyło coś po ostatnich zabiegach, o których pisałaś?

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja myślałam, że wszystkim wypływa :D I, że to normalne...
    Mi wyplywa,czasem mega dużo ale faktycznie jak Kark mam- jak dochodzimy razem to mi zasysa i jakby mało wylatuje.
    No i ja chwilę leżę a potem siusiu,nie umiałabym inaczej. Z tym,źe my tak jak u Rudej Anny wcześniej niz przed samym snem;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi cudownie!!! :)

    Dziewczyny jak tak piszecie to mam ochotę już w tej chwili chłopa w obroty wziąć:) będzie zadowolony...

    Anhydra, Izaw, Nona lubią tę wiadomość

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakieś przeczucie, że się nie udało. Po kilku dniach euforii, dziś czuję się taka ociężała jak przed każdą @...

    Mi zawsze też dużo wylatuje, nawet kiedys szukałam czy to może być przyczyną niepowodzeń...

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ