X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

    Wik89, przedszkolanka:), OlivkowaMama lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Alis ja dziś nawet kwasu nie wzięłam :( Już mam śluz rozciągliwy, dobrze wiem co to znaczy - do kilka godzin będzie @ :/
    Mam dość wszystkiego. Aktualnie mam fazę wyparcia jak Najmłodsza ten tydzień temu. Bo mam już dzieci, jestem młoda, a kurde zamiast się cieszyć życiem i rodziną to wypatruję skoków i cieni :/ Nie wiem już sama czy chce dziecka. To znaczy chcę, ale żeby magicznie ot tak znalazło się w brzuchu... Ech, idę pochlipać w kiblu, żeby małż nie widział.

    Aga napewno jest dobrze kochana, spokojnie, sama dobrze wiesz, że cycki raz bolą mocniej raz słabiej :*

    Kalcia, może zagniezdzenie ;)? 10dpo, to by tak ładnie pasowało :)
    no moze I tak ale przy tym niskim progesteronie to nie nakrecam sie. co miesiac mam takie spadki ale na ogol kolo 6 dpo. dzis ogolnie mam jakis zdolowany humor. I ciagle sikam.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:53

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Na razie czekam na okres po operacji, a póki co owulacji nie było... Biorę dupka już, który albo u mnie zadziała jak tryger owulacji albo po prostu wywoła okres i zaczniemy działać. Kolejny cykl bez stymulacji, kauteryzacja jajników ma je pobudzić do naturalnej pracy, więc będę tylko na estrofemie, dupku, encortonie, acardzie i metylach :) Tylko :P

    Ja miałam ten sam zabieg miesiąc wcześniej i nie doczekałam się okresu ;)
    Tego Ci życzę. U mnie owulacja wystąpiła w ciągu 8 dni po zabiegu, ale czytałam na innych wątkach, że po kauteryzacji cykle dochodziły nawet do 50 dni, bo owulacja nadeszła później :)

    reset lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia napewno wszystko jest ok. W 1 ciazy tez w pewnym czasie mi objawy calkiem ustaly. Trzymam kciuki.

    Ja rano zaliczylam ogolna wizyte u lekarza. Dostalam antybiotyk na gardlo i jakies prochy na kregoslup.

    Chcialam wydebic jakies skierowanie na badania, mowie ze nie mialam kilka lat badan , ze chce na panel tarczycowy caly bo jestem obciążona genetycznie no ale dostalam oczywiscie tylko ob, tsh i morfologie. Masakra z tymi lekarzami.
    Jak sie cos chce to tylko prywatnie .. Szkoda slow.

    W pon ide pierwszy raz na nfz do tej gin od siostry to moze ona mi da na badania jakies.

    W tym cyklu nie licze na nic bo antybiotyk to nie wiem czy owu wogole bedzie..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xXMonikaXx - swieta racja z tymi lekarzami, nic mnie tak nie wkurza, jak to, ze placi sie coraz wieksze skladki, a idziesz na wizyte i czujesz sie, jakbys prosila kogos o wielka przysluge, bo chcesz wiedziec czy jestes zdrowa... Wszedzie kampanie o profilaktyce w wykrywaniu nowotworow, a chyba powinni stworzyc jakas o nierownym traktowaniu pacjentow prywatnie i na NFZ, o problemach z dostaniem skierowania albo zleceniem badan...


    Mi jest troche lzej w glowie :) Jeszcze nie jest idealnie, bo mialam nie czytac nic w necie, a ciagle cos wpisuje i siedze tu, ale nie pomyslalam dzis nawet o zmierzeniu temperatury, robie jeden test owu dziennie (a nie tak jak wczesniej dla potwierdzenia o roznych porach dnia :D ) i ogolnie czuje bardziej pozytywne nastawienie... Nie chce sobie psuc czasu urodzin i swiat, moze sie uda.

    I pierwszy raz musze stopowac meza :D Mam nadzieje, ze nie spadnie mu zapal tuz przed owulacja.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona to kciuki!
    Monia ja anty mam ale na dole,masakra ;p
    Póki co 8dc,owu nie czuje i wiem,ze do 15dc nie będzie(wtedy mam brac dupka). Ciekawe co będzie..

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    xXMonikaXx - swieta racja z tymi lekarzami, nic mnie tak nie wkurza, jak to, ze placi sie coraz wieksze skladki, a idziesz na wizyte i czujesz sie, jakbys prosila kogos o wielka przysluge, bo chcesz wiedziec czy jestes zdrowa... Wszedzie kampanie o profilaktyce w wykrywaniu nowotworow, a chyba powinni stworzyc jakas o nierownym traktowaniu pacjentow prywatnie i na NFZ, o problemach z dostaniem skierowania albo zleceniem badan...


    Mi jest troche lzej w glowie :) Jeszcze nie jest idealnie, bo mialam nie czytac nic w necie, a ciagle cos wpisuje i siedze tu, ale nie pomyslalam dzis nawet o zmierzeniu temperatury, robie jeden test owu dziennie (a nie tak jak wczesniej dla potwierdzenia o roznych porach dnia :D ) i ogolnie czuje bardziej pozytywne nastawienie... Nie chce sobie psuc czasu urodzin i swiat, moze sie uda.

    I pierwszy raz musze stopowac meza :D Mam nadzieje, ze nie spadnie mu zapal tuz przed owulacja.
    Mam podobnie! Testy w sumie jeden na odwal robię,mierze z przyzwyczajenia ;) wkopałam sie w dwa spiwory i wyprawke wiec luz:D na święta oczywiscie ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - ktorego dnia cyklu mialas owu w tamtym miesiacu? :)
    U mnie tak samo, 8dc zero objawow. Mam nadzieje, ze nie bedzie poznej owulacji, bo oszaleje.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie 9dc. Z racji pikania podbrzusza raz na jakiś czas, idę dzisiaj na szybko podejrzeć, czy coś się dzieje. Może dostane powód do pozytywniejszego nastawienia. Termin na nastepny monitoring miałabym dopiero w 13dc, a może być już po wszystkim.

    Wczoraj siedziałam długo sama w domu, więc zajęłam myśli świątecznym dekorowaniem mieszkanka. Z reguły robię to ok 20.12, ale w tym roku święta będą szybciej :)

    Nona, Anhydra, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Ja miałam ten sam zabieg miesiąc wcześniej i nie doczekałam się okresu ;)
    Tego Ci życzę. U mnie owulacja wystąpiła w ciągu 8 dni po zabiegu, ale czytałam na innych wątkach, że po kauteryzacji cykle dochodziły nawet do 50 dni, bo owulacja nadeszła później :)

    Dziękuję za odpowiedź! Idę w poniedziałek na kolejny podgląd, może akurat coś ruszyło w ciągu tygodnia.
    U mnie niestety cykle bezowulacyjne dochodziły do 100 dni, stąd wiecznie włączam dupka, kiedy na usg nic nie wychodzi. Ale jestem dzięki temu żywym przykładem, że dupek nie blokuje owulacji, bo już dwa razy miałam w trakcie jego brania ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popatrzycie na mój wykres? :( jest mega źle nie? :( kurde 2 pęcherzyki clo pregnyl niewiem czemu tak jest a dziś ostatnia tabletka duphastonu

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje, że owulacja była 24. Nie znam się na mierzeniu temperatury, ale z tego co wiem to spadek albo na implantację albo na @. U mnie zawsze spada na @ w dzień @.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    popatrzycie na mój wykres? :( jest mega źle nie? :( kurde 2 pęcherzyki clo pregnyl niewiem czemu tak jest a dziś ostatnia tabletka duphastonu

    Kurcze...no nie wygląda to obiecująco. Robiłaś betę? Chyba już powinna być informatywna. ..

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    popatrzycie na mój wykres? :( jest mega źle nie? :( kurde 2 pęcherzyki clo pregnyl niewiem czemu tak jest a dziś ostatnia tabletka duphastonu

    Badaliscie nasienie eMka? Może w tym leży problem?

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Badaliscie nasienie eMka? Może w tym leży problem?

    w sieprniu zaskoczyło tylko poroniłam we wrześniu :(
    no owulacja niby pokazuje 24 ale mogło to być 26 bo tu tez spadek :< wykres na ovu pokazuje 24

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Kurcze...no nie wygląda to obiecująco. Robiłaś betę? Chyba już powinna być informatywna. ..


    Kurde jak pójde na bete wezmą mnie za wariata byłam 3 --> to 0,18 pozostałość po pregnylu chyba i kolejna 04.12 <0,1 :<<<<

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, krew pobrana, mam badzieje ze jak zwykle tam wynik bedzie do max 13-14. Juz sie troche uspokoiłam, nawet piersi lekko czuje. Nie wiem ci sie ze mna dzieje, strasznie due boje ze cos pojdzie nie tak. Chyba to ta druga biochemiczna podkopała we mnie nadzieje ze 3 dziecko jeszcze kiedys urodzę...
    No nic, biore sie za obowiązki domowe zeby zajac mysli. Dam zna jak bedzie wynik. Po raz kolejny prosze i kciuki.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ