X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 17 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało zaczynam do Was zerkać ;)

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zapisałam się na brwi permanentne :D wiem, ze to nie na temat, ale ciagle to odkładam ze względu na starania o dziecko a teraz mam już po dziurki w nosie takiego myślenia na zaś ;)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    W końcu zapisałam się na brwi permanentne :D wiem, ze to nie na temat, ale ciagle to odkładam ze względu na starania o dziecko a teraz mam już po dziurki w nosie takiego myślenia na zaś ;)

    I prawidłowo :D trzeba robić coś dla siebie! Ile czekać będziesz na wizytę?

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka, powodzenia!

    Mój tatuaż (a raczej jego kolejna część) czeka na "po dziecku". Przy mthfr nie będę ryzykować trucia bąbelka.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zyjcie normalnie, cwiczcie, biegajcie, farbujcie wlosy, robcie paznokcie, brwi, pijcie alko, wyjezdzajcie itp. Jak dzidzia się pocznie to przez kilka miesięcy jest zupelnie chroniona, nic sie jej nie stanie. Ja, czując juz ze jestem w ciązy (po owulacji, ale przed spodziewanym okresem), normalnie ufarbowalam wlosy, bylam aktywna, a dzien przed testem zjadlam wielkiego burgera i wypilam drina ;p Podchodzilam do tego na luzie i pewnie tez dosyc szybko sie udalo, mimo mojego wieku i niedoczynnosci.

    Tego samego Wam zycze, luzu i szybkiej ciązy :)

    Helenka_mała, Dominisia883, Kitkat lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    W końcu zapisałam się na brwi permanentne :D wiem, ze to nie na temat, ale ciagle to odkładam ze względu na starania o dziecko a teraz mam już po dziurki w nosie takiego myślenia na zaś ;)

    Brawo!:) A ja zapisałam się na siłownię,zamierzam pozbyc się odrobiny tego tluszczyku na brzuchu bo wakacje zbliżają sie malutkimi kroczkami i chce być gotowa cieszyc sie figura na plazy :D

    A z tym luzem edwarda to każdy ma inaczej. Do mnie luz wraca po kilku miesiącach lekkiej obsesji ciążowej. Teraz jestem już tym taka zmęczona że nawet nie chcę o tym myśleć więcej musze odpoczac psychicznie. Ja po dwóch "wpadkach" tak sie intensywnie zabezpieczalam myśląc ze zejdę od razu po odstawieniu tabletek a życie to zweryfikowalo wiec też stad te lęki czy aby wszystko jest ok, badania oczekowanie itd. Jak patrzę na moją 12 letnią córkę wzrostu 164 to czuję sie staro juz na dzidzie mimo ze większość dopiero zaczyna myśleć o tym w moim wieku czyli po trzydziestce.
    Również życzę wszystkim luzu i powodzenia, ja się z wami żegnam:) Wpadnę raz na jakiś czas zobaczyć co u was słychać:p

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luz, luzem, ale niezdrowy tryb zycia nie pomaga w zajściu w ciążę. Wszystko z umiarem :)

  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny przyłączam się do grudniowego testowania. Może dostaniemy na gwiazdkę upragnione dwie kreski. w
    Wszystkim wam tego życzę. Ja testuje 16

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Luz, luzem, ale niezdrowy tryb zycia nie pomaga w zajściu w ciążę. Wszystko z umiarem :)
    Nikt nie mowi o niezdrowym trybie zycia. Nie wspomnialam o paleniu, bo dla mnie to szczyt glupoty i tego nie akceptowalam i nie zaakceptuję nigdy. Natomiast jesli chodzi o alkohol, to mialam na mysli okazjonalne picie, weekendowe, czy kieliszek wina do kolacji. Niektore dziewczyny od pol roku nic nie pily, bo a nuz sie uda...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    A z tym luzem edwarda to każdy ma inaczej. Do mnie luz wraca po kilku miesiącach lekkiej obsesji ciążowej. Teraz jestem już tym taka zmęczona że nawet nie chcę o tym myśleć więcej musze odpoczac psychicznie. Ja po dwóch "wpadkach" tak sie intensywnie zabezpieczalam myśląc ze zejdę od razu po odstawieniu tabletek a życie to zweryfikowalo wiec też stad te lęki czy aby wszystko jest ok, badania oczekowanie itd. Jak patrzę na moją 12 letnią córkę wzrostu 164 to czuję sie staro juz na dzidzie mimo ze większość dopiero zaczyna myśleć o tym w moim wieku czyli po trzydziestce.
    Również życzę wszystkim luzu i powodzenia, ja się z wami żegnam:) Wpadnę raz na jakiś czas zobaczyć co u was słychać:p

    Mam kolezanke w moim wieku, czyli 31 lat, ktora ma juz 2 odchowanych dzieci, wlasnie corke 12 lat i syna bodajze 9. Corka to wpadka. Syn chyba nie. Tak im ostatnio zazdroscilam. Oni wciaz mlodzi, dzieci odchowane, wyjezdzaja sobie wszedzie, ona zaczela fajna prace... A ja dopiero teraz wchodzę w pieluchy ;p Urodzę jak juz bede miala 32. Jak dziecko będzie szlo na studia bede miala 50 lat :O

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak urodziłam mialam 26 lat i szczerze to mogłam wcześniej sie zdecydować :) moja bratowa ma 27 lat i ma dwie cork jedna lat 6 a druga rok :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 18 listopada 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babolki krejzolki :D byłam dzisiaj na badaniach :) moje TSH spadło do równego JEDEN rozumiecie 1 a w sierpniu miałam 5 poczatkiem października 2,5 a teraz 1 :D jupi :D córka ze mną poszła i też chciała koniecznie pobrac krew to zrobiłam jej też TSH i morfologie i u dzieci są inne normy od 0,7 do 5,2 i młoda ma 2,5 to chyba dobrze? dopytam mojej endo na wizycie poniedziałkowej :D

    Dominisia883, Sung lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 19 listopada 2017, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) zbliza sie grudzien a to na prawde magiczny czas. Ślę moc wiruskow :*:*:* trzymam mocno kciuki :)
    Co do luzu to jest ciezko tak wyluzowac od tak. U nas byla przerwa w staraniach zaczynalam nowa prace i stwierdzilam ze nim wrocimy do staran sprobujemy jeden cykl ale tak na luzie. Czekalismy tez na wyniki kariotypow. No i jak sie okazalo to byl szczesliwy cykl. Kariotypy przyszly okazalo sie ze mam powazny problem ktorego nie da sie leczyc a z zajsciem w ciaze i utrzymanie jej to loteria. Z ta wiedza przed ciaza chyba bym szybko nie zaryzykowala a tak pod moim sercem bije drugie malutkie i Wam zycze tego samego :) czasami warto znalezc jakis czynnik wyluzujący :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 05:01

    kasienka1188, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 19 listopada 2017, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS
    bo zapomnialam dopisac :)
    Wysypiajcie sie i cieszcie sie snem bo w ciazy juz tak kolorowo nie jest ze spaniem :D

    edwarda20, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dołączam! Testuję 16 grudnia:) Trzy lata temu tez liczyłam, że upragnione dwie kreski zobaczę tuż przed świetami. Wtedy musiałam poczekać, jeszcze dwa miesiące, może w tym roku będzie inaczej:) plan działania obmyślony. Wznioski z poprzedniego cyklu wyciągnięte. Jestem dobrej myśli:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się dołączę. Ciężko powiedzieć kiedy będzie owu, bo ten cykl jakiś dziwny (testy owulacyjne wychodzą mi dodatnie od 4 dc;)).
    Ale poproszę o wpisanie mnie na 9.12 :)
    (i jak zrobię test wcześniej to możecie mnie wychłostać.)

    Majaaa lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda ;) już Wam mówiłam, żebyście mnie nie rozśmieszały wiekiem ;) jeśli uda mi się zajść to najmłodsze pełnoletnie dziecko będę miała w wieku 60 lat :p i co z tego?
    Uważam, że powinno się mieć dzieci kiedy się jest na to emocjonalnie gotowym. Dla jednego to 20 dla innego 40 lat.
    Mi dopiero teraz, w tym wieku, dziecko nie będzie w niczym "przeszkadzało".
    Jak miałam 30parę lat to chciałam, żeby były starsze, żeby nie było pieluch, uwiązania itp. Teraz chcę pieluchy i uwiązanie ;)

    A w temacie: dziś 10 dc i zrobię pierwszy owu test. Zobaczymy na czym stoję.

    MałaMi90, KAL, 1000, Dominisia883 lubią tę wiadomość

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, wpisz mnie proszę na 18 grudnia...
    Gdybym wiedziała, ze zachodzenie w ciąże jest takie trudne, zaczęłabym sie starać juz kilka lat temu... teraz sobie tylko co miesiąc pluje w brodę, ze za pozno sie za to wzięliśmy...

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 19 listopada 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 głową do góry. Uda nam się. Tulę mocno i trzymam & & & za grudzień :)

    1000 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Majaaa! TO testujemy razem i powiem Ci ze ja 8 lat temu zaczęłam się starać a zaszłam w styczniu. Teraz też bym tak mogła bo Wagi to doby znak zodiaku

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ