X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz całkowicie odpuszczam.. Nie mierzę temp ani nic jak to się mówi co ma być to będzie :)

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tego luzu :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrine, myślę, że to jeden z lepszych pomysłów ;) Ja mierzę temp., bo w grudniu idę do kliniki i chciałabym, aby mieli wgląd jak się u mnie sytuacja rysuje. Wiadomo badania porobić trzeba będzie itp., ale niech chociaż zobaczą na moje wykresy. Powiem Ci, że od pt.-pon. zrobiłam sobie szlaban na internet i głupie pomysły typu "objawy ciąży np." minęły jak ręką odjął ;)

    KAL, Kathrine, 1000 lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki :) ja po wizycie u endo :) jest zadowolona wynikami moimi poleciła ovarin i dała skierowanie na prolaktyne z obciążeniem powiedzcie mi kiedy najlepiej ją zrobić? faktycznie w 2-5 dc? Zapomniałam zapytać jedynie co mówiła to by 2 dni przed nie sexić się, nie uprawiać sportów, nie pić alkoholu, przespać całą noc i nie strsować się... :)

    ależ mam ochotę dzisiaj na małża hłe hłe hłe zwłaszcza, że we srode jedzie na delegacje do Niemiec... a mi się owulka zbliża tzn będzie gdzieś 7-10 dni mąż wraca w sobote to cza się przygotować na przywitanie i uczczenie 35 urodzin jego i moich "imieninów" :P może coś kupić z pazurem hmmmm ;)

    1000 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_mbc co u Ciebie Coś "ucichłaś" ostatnio...

    Akceptacja!
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, prolaktynę bada się między 3, a 5 dniem cyklu ( liczy się od pierwszego dnia miesiączki).
    To Ty się zastanawiaj jak uczcisz z mężem te Wasze święta ;p Myślę, że Twój pomysł na pewno przypadnie mu do gustu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 20 listopada 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam odpuścić , bo tak o wiele lepiej się czuje.. Wiem że nie każdy lubi żyć w niewiedzy.. Ja jestem z takich osób że jak zacznę coś kontrolować i nie idzie to po mojej myśli to masakrycznie źle to znoszę a jak jeszcze dochodzi do tego duzy stres to już w ogóle... Także biorę się za siebie i wrzucam na luz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 21:08

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 20 listopada 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrine wrote:
    Ja postanowiłam odpuścić , bo tak o wiele lepiej się czuje.. Wiem że nie każdy lubi żyć w niewiedzy.. Ja jestem z takich osób że jak zacznę coś kontrolować i nie idzie to po mojej myśli to masakrycznie źle to znoszę a jak jeszcze dochodzi do tego duzy stres to już w ogóle... Także biorę się za siebie i wrzucam na luz :)
    Kochana witaj w klubie :D Ja również wyluzowałam chociaż myślałam, że to nie możliwe :). Do tego stopnia wyluzowałam, że nie zaglądam tu codziennie, nie mierze temperatury i w ogóle wszystko mam w nosie :). Mam nadzieję, że tak już pozostanie hehe bo czuję się cudnie.

    Kathrine lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    460a2938729f3414med.jpg

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 listopada 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung dziwna sprawa. Ja stosuje te testy i u mnie kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej 2 razy z robi enia 5 dni pod rząd mianowicie mam późne owulacje około 18-20dc robiłam testy 15, 16, 17, 18,19 i 17 i 18 mega ciemne testowe, ciemniejsze od kontrolnych a 15,16,19 jaśniejsze. Jutro wstawię foto to co pokaże :)

    Akceptacja!
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 listopada 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung a może miałaś podejście do owu ale na nim się skończyło i ostateczna owulacja będzie pozniej. Ewentualnie masz wcześniejszą owulację

    KAL mialam podobnie, także późna owulacja i same pozytywy tylko u mnie blada (rowna testowemu) była na początku jeden dzień a potem juz same mocniejsze i nie jasniały. Ja to interpretuje w ten sposób, że testy odczytuja stężenie ok. 25 więc jak jest ponad 25 jest ciemny pasek i oznacza, że niedługo będzie owu ale nadal stężenie lh w organizmie rośnie i jest sporo powyżej 25. Po owu spada ale nadal jest ponad granicą 25,więc odczytywane jest to jako pozytyw. Przykładowo w dzien owulacji lh jest ok. 30, 1 dpo 28, 3 dpo 26 itp. - spada ale test czyta to jako pozytyw dlatego też testy powinno się robić do pierwszego pozytywnego testu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 21 listopada 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuje Was ale dużo mniej w tym miesiącu, stwierdziałam że za mocno się nakręcałam. Obserwuje siebie dalej ale już spokojniej. Mam mnóstwo pracy na głowie więc głowa zajęta wszystkim innym, lepiej się z tym czuję. Pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 21 listopada 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja również się z Wami witam . Też myślę, że przyda mi się wyluzowanie od tematu ciąży, od forum.. pewnie będę czytać, ale zmniejszyć muszę częstotliwość ...

    Wczoraj byłam u gina, usłyszałam że nie widać oznak aby była owu, że enometrium za cienkie, no i prolaktyna do zbicia. trochę mnie to przytłoczyło i od wczoraj energia ze mnie zeszła.

    Zatem trzymam za Wszystkie kciuki ! Gin wczoraj powiedział, że grudzień sprzyja zajściu w ciążę, atmosfera, święta ... oby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 07:46

    Helenka_mała, hondek lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę wpisać mnie na 06.12. Byłam grzeczna w tym roku, więc a nóż-widelec Mikołaj przyniesie mi super prezent :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ja juz tu na forum rozne rzeczy widziałam a propo testów owu. Niby wygladało jakby już po owu było a pare dni pozniej na usg sie okazywało, że owu dopiero będzie... Nie ufałabym testom

  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Kochana witaj w klubie :D Ja również wyluzowałam chociaż myślałam, że to nie możliwe :). Do tego stopnia wyluzowałam, że nie zaglądam tu codziennie, nie mierze temperatury i w ogóle wszystko mam w nosie :). Mam nadzieję, że tak już pozostanie hehe bo czuję się cudnie.
    Dokladnie Kochana tez sie czuje cudnie jak o tym w ogole nie mysle :) Także ja znikam na jakis tydzien lub dwa :) Ściskam Wszystkie mocno i trzymam kciuki i pamietajcie nie dajcie sie zwariować :*

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung a moze mocz byl bardziej rozwodniony?

    Paulinaaa ze statystyk wynika, ze najwiecej dzieci rodzi się we wrzesniu, czyli są to grudniowe II kreseczki :) Grudzien, zima, swieta, rodzina, postanowinia noworoczne... :) Powodzenia!

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za Wasze opinie :) godzina testu ta sama, 2 h nie picia (no jeden łyk pewnie).
    Sprawdzę dziś o tej samej porze. Ciekawa jestem, bo jajnik kłuje i podbrzusze boli. Ale temperatura nie wzrosła.
    Na wszelki wypadek wykorzystałam męża ;)

    Moje pierwsze dziecko jest zrobione w grudniu :D

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się urodziłam we wrześniu, nie był to dla mnie łaskawy miesiąc jeśli chodzi o starania ani rok temu ani w tym roku ;) więc może grudzień będzie :P

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niesmialo sie witam z Wami i znowu z rozowa strona;) Niesmialo,gdyz 2 dni temu skonczylam @ a dzis wzielam ostatni tabs i postanowilam odstawic antykoncepcje. Niech sie dzieje co chce,zobbaczymy co przyniesie los:) Malz moj jest zachwycony i chce miec 3 dziecko a ja jako kobieta mam jakies obawy zeby tak do konca sie zdecydowac:) Boje sie chyba,ze nie podolam. Chce miec jeszcze 3 dziecko i jak nie teraz to kiedy? Za niecale 2 tyg koncze 30 lat i to juz nie idzie do mlodosci;) Trzymam za Was kciuki i za II kreseczki a sama poprosze o wpisanie na testowanie na dzien 13.12 Co prawda nie oczekuje po tym cyklu wiele,bo po tabsach raczej cykl bedzie dziwaczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:50

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ