X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    Gratuluję kolejnym dziewczynom :) uważam, że te dni kiedy wyszły mi pozytywne testy ciążowe to najpiękniejsze dni w moim życiu... tak bardzo się cieszyłam, mimo że od razu się udało.

    Ja wczoraj zrobiłam test owulacyjny 11 dc, wyszedł taki bladzioch. Teraz rozumiem, że mam robić je codziennie o tej samej godzinie (21) aż kreski będą tak samo ciemne i to będzie oznaczać, że w najbliższej dobie, dwóch będzie owulacja? czy ten bladzioch znaczy, że jeszcze hen hen do owulacji, czy może już tuż tuż i z dnia na dzień może ściemnieć? Podpowie mi ktoś jak to zwykle wygląda? Już trochę pogłupiałam z tą owulacją, jeszcze przed pierwszą ciążą jak byłam u gina 14 dc to oznajmiła mi, że cudowny czas żeby zrobić dzidziusia (wtedy oczywiście nie chciałam)i jak zaszłam w ciążę też podejrzewam owulację 15 dc, ale z moich pociążowych obserwacji wynika bardziej 17-18 dc. Chyba, że ból owulacyjny mam już po owulacji... Cykle 28 dni. Mam nadzieję, że ją w ogóle mam hahahaha:)

    Miłego dnia!
    21 to trochę późno na test owulacyjny. Co prawda można go robić do 22, ale ja polecam jednak popołudnie. W razie wątpliwości zawsze jest czas, żeby powtórzyć tego samego dnia. Mi się zdarza w okolicy owulacji robić 2 razy dziennie, żeby nie przegapić piku, a wcale nie tak trudno o to.
    Ja miałam w tym cyklu tak, że przez kilka dni była dla kreska, która nie ciemniala, a pozytywny test pokazał się ot tak, nieoczekiwanie. Ja od 11 dc robilabym codziennie.

    Lola83 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkieLove, u mnie też w teorii za wcześnie, okres powinnam dostać w najbliższą sobotę, a wczoraj po południu mi wyszła słaba kreska ;) Trzymam kciuki!

    Dziękuję dziewczyny, bałam się marzyć o takim prezencie, a tu proszę - jest szansa, że się spełni ;)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    16udugpjjujddjxo.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tescie owu nadal dwie mięsiste krechy, ale kłucie było wczoraj. Choć nie mogę mieć 100% pewności czy jestem już po owu czy przed. Tempka niska

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • MalutkieLove Przyjaciółka
    Postów: 77 25

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    MalutkieLove, u mnie też w teorii za wcześnie, okres powinnam dostać w najbliższą sobotę, a wczoraj po południu mi wyszła słaba kreska ;) Trzymam kciuki!

    Dziękuję dziewczyny, bałam się marzyć o takim prezencie, a tu proszę - jest szansa, że się spełni ;)
    Ciesze sievrazem z Toba

    MiniMini
  • MalutkieLove Przyjaciółka
    Postów: 77 25

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka ja sie strasznie boje. Ilu dniowe masz cykle bo ja 28. a @ ma przyjsc w pon dlatego boje sie ze za wczesnie.

    MiniMini
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się...
    Można do Was dołączyc?
    Moja owulacja była koło 33 dnia cyklu (troche isę na nią naczekałam)
    I będę testować za tydzień, tj 21.12
    Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo lekarz mi mówił że to cykl bezowulacyjny :-/

    Tynastka, anciaa lubią tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ... a ja albo owu nie miałam albo w ogóle jej nie zauważyłam... sama nie wiem co myśleć... zero jakichkolwiek objaóww (zawsze było kłucie jajników).

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkieLove, 30-31 dni. Także wczoraj z głupia frant zrobiłam test w okolicach 27 dc i już kropiąc na test przeklinałam siebie, że tylko będzie mi przykro ;)

    aria40 lubi tę wiadomość

    16udugpjjujddjxo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym II kreseczkom :) Ach jaki ten miesiąc magiczny :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:58

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    MalutkieLove, 30-31 dni. Także wczoraj z głupia frant zrobiłam test w okolicach 27 dc i już kropiąc na test przeklinałam siebie, że tylko będzie mi przykro ;)


    Tynastka gratulacje, piękny nius

    Poproszę o wpisanie mnie na wigilię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 08:20

    Tynastka lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Na tescie owu nadal dwie mięsiste krechy, ale kłucie było wczoraj. Choć nie mogę mieć 100% pewności czy jestem już po owu czy przed. Tempka niska
    Jakbym o sobie czytała. To znaczy wzrost był mały wczoraj, ale dziś znów mały spadek. A jeszcze obudziłam się rano z infekcją pęcherza, więc dziś raczej bez starań. Co ma być to będzie.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś totalnego doła, 25 dc i 9 dpo temperatura spadła mi tak nisko, niżej w odkąd mierze jeszcze nie miałam (36,36), że aż ovufriend usunął zaznaczoną wcześniej w 16 dc owulację. Miałam duże nadzieje związane z tym cyklem ponieważ miałam naprawdę piękny śluz jak na moje możliwości i małe wahania temperatur i wykres przestał wyglądać jak panorama gór skalistych...eh.. ryczeć mi się chce

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    A ja mam dziś totalnego doła, 25 dc i 9 dpo temperatura spadła mi tak nisko, niżej w odkąd mierze jeszcze nie miałam (36,36), że aż ovufriend usunął zaznaczoną wcześniej w 16 dc owulację. Miałam duże nadzieje związane z tym cyklem ponieważ miałam naprawdę piękny śluz jak na moje możliwości i małe wahania temperatur i wykres przestał wyglądać jak panorama gór skalistych...eh.. ryczeć mi się chce
    Nic się nie przejmuj. Może to być zagniezdzanie. 3-dniowy wzrost wystarczy na potwierdzenie owulacji, więc nie wiem jakim prawem Ovu ja usunął.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrzałam i dla mnie wykres piękny, dwufazowy. Jeden spadek nic nie znaczy zwłaszcza że jak rozumiem cykle masz dłuższe niż 26 dni?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMM wrote:
    U mnie nieprawidłowy przyrost skończył się ciążą biochemiczną, czyli po prostu doszło do zapłodnienia, ale się nie zagnieździł. Nie stawiaj od razu diagnozy odnośnie ciąży pozamacicznej. Nie tak często się ona zdarza...raczej stawiałabym na biochemiczną.
    Oby. Pozdrawiam

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Olu gratuluję kreska piękna!

    A mnie obudził w nocy okropny ból jak na okres, potem zasnęłam i rano wstałam. Myślę sobie albo @ albo druga kreska i wiecie cie? Ani to ani to. To być może mój 10 dpo, 3 dzień p odstawiieniu dupka. W środku czysto, bo sprawdzałam.
    Mam testy z allegro.
    Ale dalej może być za wcześnie, bo szansa na pozytyw to 35 %, tak mówi program.
    Ale wiecie....coraz smutniej....:(

    Najmdlosza najważniejsze, że inne mamy też tak miały, sama bym sie wystraszyła nie będąc nigdy w ciąży:*

    Słońce, głowa do góry.
    U mnie 10 dpo była biel wizira.
    11 i 12 dpo - takie kreski, że nikt poza mną ich nie widział.. i ja też nie byłam pewna co widzę.
    Dopiero 13 dpo kreska była taka, że było ją widać bez lupy.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala1115 wrote:
    Jejku faktycznie wysyp ciąż, oby wszystkie zakończyły się dzidziusiem w ręku w sierpniu!!!

    Karola, zazdroszczę wyników.

    Ja wczoraj byłam wczoraj i jest 285 U/I i chyba wolę już nie powtarzać. Przy poprzedniej szczęśliwej ciąży nawet nie wiedziałam, kiedy powinnam mieć okres, wyszło wszystko dobrze samo. A od kiedy sprawdzam to źle się dzieje...

    Nie wiem, czy coś ze mną nie tak, ale strasznie się wsłuchuję w siebie, każdy ból mnie przeraża i boję się, że sytuacja sprzed 5 mies. się powtórzy.

    Jeden dzień człowiek ominie i już nie wiem, gdzie skończyłam czytać ostatnio :)
    Piękny wynik bety, nie martw się kochana tylko powtórz, musi być dobrze :) :*

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska za dwa dni powtórz :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Poranny test, zdjęcie w piątej minucie, mam nadzieję, że widać równie dobrze co na telefonie ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8cf9106752a4.jpg
    Super dwie piękne kreseczki, gratki kochana :) :*

    Tynastka lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ