X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka. Ja tez boje sie, ze bardziej zaboli przy negatywnym tescie, ale dlatego pracuje nad tym, zeby uwierzyc, ze moja fasoleczka juz tam jest tylko ujawni sie w innym cyklu ;)

    Migracja. Przykro mi. Powodzenia w styczniu :)

    Lola. Nie nastawiaj sie na brak owu. Stres moze ja przesunac, wiec spokojnie :) 14 dc to nie za pozno na pierwszy test owu? Jak dlugie masz cykle?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Roslinka. Ja tez boje sie, ze bardziej zaboli przy negatywnym tescie, ale dlatego pracuje nad tym, zeby uwierzyc, ze moja fasoleczka juz tam jest tylko ujawni sie w innym cyklu ;)

    Migracja. Przykro mi. Powodzenia w styczniu :)

    Lola. Nie nastawiaj sie na brak owu. Stres moze ja przesunac, wiec spokojnie :) 14 dc to nie za pozno na pierwszy test owu? Jak dlugie masz cykle?
    Annie - czas zrobić miejsce nowym dziewczynom i ewakuować sie ze staraczek, 5 c.s. to wystarczająco długo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście ewakuować się na fioletową stronę :)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja tulę :*

    Roslinka na razie nikomu nie mówiliśmy, wie tylko koleżanka jedna z pracy ;)

    Migracja lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Annie - czas zrobić miejsce nowym dziewczynom i ewakuować sie ze staraczek, 5 c.s. to wystarczająco długo!
    Dziekuje, tez tak uwazam :) Mam nadzieje, ze sie ewakuujemy razem, bo idziemy z cyklami rowno ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @

    Boli, oczywiście, że boli. Wczoraj zasnęłam szlochając, że nigdy nie poznam, co to znaczy mieć maluszka pod sercem.

    Przy okazji zrobiłam eksperyment, Popołudniami mierzyłam temp. Spadła dopiero dziś, jak @ przyszła, co utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co mierzyć, zwłaszcza w II fazie.

    Badanie szyjki również zostawiam. Przeczytałam, że nawet ginekolodzy nie lubią badać we wczesnej ciąży, bo to niebezpieczne. Więc po ovu zostawiam ją w spokoju.
    Życzę, aby już nikt w tym miesiącu nie przeżył rozczarowania!!!

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdki kochana bardzo mi przykro z powodu @, życzę Ci owocnych starań w następnym cyklu ;*

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    @

    Boli, oczywiście, że boli. Wczoraj zasnęłam szlochając, że nigdy nie poznam, co to znaczy mieć maluszka pod sercem.

    Przy okazji zrobiłam eksperyment, Popołudniami mierzyłam temp. Spadła dopiero dziś, jak @ przyszła, co utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co mierzyć, zwłaszcza w II fazie.

    Badanie szyjki również zostawiam. Przeczytałam, że nawet ginekolodzy nie lubią badać we wczesnej ciąży, bo to niebezpieczne. Więc po ovu zostawiam ją w spokoju.
    Życzę, aby już nikt w tym miesiącu nie przeżył rozczarowania!!!
    :( strasznie mi przykro :(
    Ja chyba tak właśnie będę robić. Mierzyć do potwierdzenia ovu a potem luz.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki, beta 214, przyrost w normie. Mam nadzieje ze teraz juz z gorki. Zycze wam wszystkim owocnych nocy i dwupaskowych testow.

    Annie1981, JednazWielu, Najmłodsza_staraczka, roslinka, Lola83, eMM, anciaa, AiCha4811, Migracja lubią tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Przykro mi kochana. Teraz nic Cie nie pocieszy, musisz przezyc to rozczarowanie, ale bedzie lepiej. W koncu i my sie doczekamy fasoleczki :)
    Jezeli chodzi o tempke i szyjke to popieram Twoja decyzje. Przynajmniej nie bedziesz sie stresowac, co moze tylko pomoc :)

    Asienka. Gratuluje, ciesze sie bardzo :)

    Ja wlasnie wracam z pracy, zeby sie przebrac i wrocic na Christmas Dinner. Wcale mi sie nie chce, ale nie wypada nie pojsc. A potem to juz weekend i testowanie ;)

    mi_lejdi, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    @

    Boli, oczywiście, że boli. Wczoraj zasnęłam szlochając, że nigdy nie poznam, co to znaczy mieć maluszka pod sercem.

    Przy okazji zrobiłam eksperyment, Popołudniami mierzyłam temp. Spadła dopiero dziś, jak @ przyszła, co utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma co mierzyć, zwłaszcza w II fazie.

    Badanie szyjki również zostawiam. Przeczytałam, że nawet ginekolodzy nie lubią badać we wczesnej ciąży, bo to niebezpieczne. Więc po ovu zostawiam ją w spokoju.
    Życzę, aby już nikt w tym miesiącu nie przeżył rozczarowania!!!
    Powoli dochodzę do podobnych wniosków w kwestii mierzenia temperatury po owulacji. Przejrzałam ileś tam wykresów ciążowych i wysnuwanie wniosków przed pojawieniem się miesiączki lub zielonej kropki jest loterią. Możesz patrzeć na 2 takie same wykresy, lub bardzo podobne, jeden kończy się miesiączką a inny zieloną kropką. A subiektywne objawy w fazie 2 sa bardzo podobne. Zastanawiam się tylko czy obserwacja tempki w 2 fazie moze ewentualnie w dluzszym okresie dac jakies wskazanie lekarzowi.

    Annie1981, mi_lejdi lubią tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj miałam lekkie plamienie. Tzn. minimalna ilość krwi raz przy podcieraniu. Nie była taka jak zwykle przed okresem (zazwyczaj jest brązowa) tylko taka czysta jasna krew. Jestem 13dpo. Dziś po plamieniu nie ma śladu, Śluz biały i kremowy. Szyjkę mam nisko, twardą i mocno zamkniętą. Fl mam zazwyczaj 13 dni. Temp. mi trochę spadła, ale jest wysoko ponad linię podstawową. Jak myślicie są jakieś szanse?

    Aniołek 07.2017
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarah. Szanse zawsze sa, ale trzeba sie przygotowac na dwie wersje.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Dziewczyny wczoraj miałam lekkie plamienie. Tzn. minimalna ilość krwi raz przy podcieraniu. Nie była taka jak zwykle przed okresem (zazwyczaj jest brązowa) tylko taka czysta jasna krew. Jestem 13dpo. Dziś po plamieniu nie ma śladu, Śluz biały i kremowy. Szyjkę mam nisko, twardą i mocno zamkniętą. Fl mam zazwyczaj 13 dni. Temp. mi trochę spadła, ale jest wysoko ponad linię podstawową. Jak myślicie są jakieś szanse?

    jak sie okres nie rozkręci, zrobiłabym jutro test. tak planowałam, jak najpierw zobaczyłam niewielkie plamienie u siebie. dziwne tylko, że nie brązowe, ale moim zdaniem, podstawowa tutaj reguła, to to, że nie ma reguły :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Powoli dochodzę do podobnych wniosków w kwestii mierzenia temperatury po owulacji. Przejrzałam ileś tam wykresów ciążowych i wysnuwanie wniosków przed pojawieniem się miesiączki lub zielonej kropki jest loterią. Możesz patrzeć na 2 takie same wykresy, lub bardzo podobne, jeden kończy się miesiączką a inny zieloną kropką. A subiektywne objawy w fazie 2 sa bardzo podobne. Zastanawiam się tylko czy obserwacja tempki w 2 fazie moze ewentualnie w dluzszym okresie dac jakies wskazanie lekarzowi.

    Stabilna temperatura w 2. fazie albo jest stały wzrost świadczy z dużym prawdopodobieństwem o tym, czy poziom proga jest odpowiedni, czy nie spada na przykład nagle w połowie fl utrudniając, o ile nie uniemożliwiając zagnieżdżenie.

    Mnie uczono, żeby nigdy nie porównywać wykresów. To, co dla jednej kobiety jest niską tempką, dla innej będzie wysoką. Jednej temperatura będzie zawsze spadała przed @, innej dopiero w jej trakcie. Obserwacja SIEBIE pozwala zauwazyć pewną regularność i reagować na zaburzenia, a przynajmniej mieć ich świadomość. Nie sugerujcie się też, że INNYM pomogło niemierzenie temperatury. Mi na przykład wręcz przeciwnie - nie pomaga. Zastanawiam się, jaka by była. A kiedy widzę, że temperatura spada, to szykuję się na @. JEst mi ją wtedy łatwiej przyjąć niż gdyby pojawiła się znienacka.

    Molyx, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lady, przytulisz swoje dzieciatko, niedługo, czuje to. Odnośnie badania temp i szyjki zgadzam się w 1000%, stres albo nakręcenia które i tak nie ma wpływu na wynik.









    mi_lejdi, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 dni. Kreska dzisiaj juz ciemniejsza.

    Przykro mi z powodu @.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czytam na bieżąco, ale wczoraj któraś pisała o spadającym progesteronie w ciąży. U mnie to samo. Najpierw ciut ponad 25 a po 4 dobach prawie 19. Mi gin kazał brać luteinę dopochwową 2x1tabletka.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już czuję że z tego cyklu lipa, zaczynam się już wkurzać o byle co!!!

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Tulę i życzę dzieciątka w Nowym Roku - najlepiej takiego wrześniowego.
    Cisza - pewnie wszystkie testujace czekają na sobotę :) Czuję w sobotni poranek wysyp zdjeć z dwoma kreseczkami! Cóż, ja jeszcze mam 8 dni do testowania - chyba że nie wytrzymam i zrobię wcześniej - odciążę trochę ten wigilijny poranek. Mam niecny plan, ze jak się uda to mężowi zapakuję teścik do koperty i dołożę do prezentu pod choinkę :) Juz sobie wyobrażam jego minę :D - teraz tylko trzeba wysikać dwie kreski...ale na to już teraz wpływu nie mam...
    mam taki sam plan :) i codziennie przed snem realizuję go w myślach :) oby wypalił :)

    Annie1981, evve lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ