X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    No i przyznam się Wam do czegoś. Wczoraj w labo trafiłam na Panią gadułę, która mnie nakręciła, żeby za jednym kłuciem zrobić od razu betę. No może nie nakręciła, ale chyba odruchowo spytała, czy też. Pewnie sporo kobiet tak robi, że badają z betą progesteron. Oczywiście zrobiłam - wynik to <0,1. Już sobie popłakałam.

    Ale zanim dostałam dziś wynik, to rano siknęłam. I coś tam jest. Jakiś cień cienia cienia, którego nie widać na zdjęciu. Nie wiem, może to miejsce na kreskę. Nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Ile takich jazd z wczesnym testowaniem muszę przejść, żeby się nauczyć, żeby czekać do dnia @. Ale z drugiej strony - jak można żyć nadzieją przed 14 dni, a potem nagle spaść na ziemię.

    Mam dziś bardzo, bardzo zły dzień.


    To faktycznie dziwna sprawa. Czyzby test mial byc bardzoej czuly niz wyniki krwi?

    A ktory dzien po owu?

    Trzymam kciuki zeby to bylo jednak TO!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    To faktycznie dziwna sprawa. Czyzby test mial byc bardzoej czuly niz wyniki krwi?

    A ktory dzien po owu?

    Trzymam kciuki zeby to bylo jednak TO!

    Beta była wczoraj, test dzisiaj. Między 7 a 9 dpo. Ja jestem zdania, że 9, ovu, że 7.

    Przestaję już o tym myśleć, bo schizuję za bardzo... :(

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole - nie wiem, czy w ciągu doby beta mogła wzrosnąć od praktycznie zera do wartości wykrywalnej przez test, na rozum nie - ja bym na Twoim miejscu powtórzyła test jutro rano, chociaż jezeli jest "coś" na rzeczy to i tak prędzej czy później się dowiesz.

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepak kochana wrzuc na tapete jakis ulubiony film, nie wiem spotkaj sie z kolezanka albo kolega (bo nie bedzie o ciazy gadał) i postaraj sie zresetowac, ja tez probuje sie zresetowac i zdecydowalam ze zadnego testowania w swieta, czekam do @ vo juz mi sie chce plakac na mysl o negatywie, mam totalny pms dzisiaj, smieje sie na przemian z placzem

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się nakręcać, ale oczywiście ze mogla. Ja miałam betę 9 wykrywalna przez testy, dzień wczesniej wizir.

    48h po beta 48.

    A ok 10 dni później ponad 2 tysiące ;)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję Wam za odpowiedzi.

    Dzisiaj naprawdę kiepsko jest ze mną. Znikam na razie z forum. Będę czasem zaglądać, co u Was. Mocno trzymam kciuki za Wasze starania i ciąże. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie - to wszystko jest nie na moje nerwy. Tracę radość. Mierzę temperaturę, liczę dni do owu i po owu, wpatruję się w testy jakbym miała tam zobaczyć co najmniej noworodka. Mam nadzieję do nowego roku trochę się uspokoić i ogarnąć w temacie. Wtedy pewnie wrócę.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Dziewczyny, dziękuję Wam za odpowiedzi.

    Dzisiaj naprawdę kiepsko jest ze mną. Znikam na razie z forum. Będę czasem zaglądać, co u Was. Mocno trzymam kciuki za Wasze starania i ciąże. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie - to wszystko jest nie na moje nerwy. Tracę radość. Mierzę temperaturę, liczę dni do owu i po owu, wpatruję się w testy jakbym miała tam zobaczyć co najmniej noworodka. Mam nadzieję do nowego roku trochę się uspokoić i ogarnąć w temacie. Wtedy pewnie wrócę.
    Wiem, że marne pocieszenie od obcej osoby, ale wierzę, że wszystko się ułoży. Nowy rok, nowe nadzieje.
    Każda z Nas ma chwile załamania.....
    Pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Głowa do góry, wszystko się ułoży - kiedyś musi.

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam. Dlaczego sikać rano a nie po południu, jak kolor moczu po południu był pomarańczowy czyli stezony?

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano, ponieważ mocz wtedy jest bardzo skoncentrowany i posiada najwyzsze stezenie hormonu hcg. Mysle ze kolor nie ma znaczenia, o ile nie bedzie zielony czy czerwony ;-)

    po terminie @ test powinien wyjsc z każdego moczu

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktos caly dzien nie sikal to pewnie ma calkiem stezony ;)

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Szybko sobie zafundowalas stres. Teraz codziennie bedziesz sie zastanawiac czy ten test byl pozytywny.
    Ja uwazam, ze test nie moze wykazac ciazy wczesniej niz beta. Ta kreska to pewnie bylo miejsce po odczynniku.
    Co nie znaczy, ze pozytyw jeszcze sie nie pojawi, czego Ci zycze :)
    Mysle, ze wyluzowanie z obserwacja i testami dobrze Ci zrobi. Powodzenia:)

    Aicha. Napisalam prywatna wiadomosc do Dobuski, ale sie nie odezwala.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Kawunia Debiutantka
    Postów: 11 11

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję porady, zastanawiam się nad testowaniem, dziś jest 9dpo, od soboty mam podwyższoną temp. 37-37.5, nie wygląda to na przeziębienie. Do tego ciągną mnie jajniki, które nigdy nie dawały objawów i piersi są tkliwe. Z jednej strony boję się rozczarowania a z drugiej chcialabym wiedzieć czy się udalo. Jak mysliscie?

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam Wam że durna jestem? Zrobiłam test z popoludniowego moczu kolor jasny( wiem wiem nic nie mówcie). Doczekałam 5 min i jakby coś się tym pojawiło. Meeega cień cienia cienia. Nie wiem czy jutro z rana go powtarzać czy czekać. Test o czułości 25 .
    Powiem Wam że coś mi mówi że się udało. Brzuch boli jak na @, takie ciagnięcie w dole się pojawilo, metaliczny smak, temp w górze. Dziś 11 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 16:59

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś trzymam kciuki ! :) powtórz jutro i daj znać :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawunia. Rozsadnie jest poczekac do spodziewanej @. Nawet jak wyjdzie cien cienia to on moze zniknac po @, takze zludne nadzieje.
    Poza tym pozytyw moze pojawic sie tez dopiero kilka dni po @, wiec tez niepotrzebny stres.
    Wiem jednak, ze malo ktora jest w stanie tyle wytrzymac. Mi raz sie uda a raz nie ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten jakże piękny wieczorny dzień.

    Dzisiaj jest mój 10 dpo i lekko mnie zabolał brzuch jak na okres po chwili pojawiły się nitki krwi w śluzie, szyjka jest miekka i OTWARTA. Jakoś krótką mam tą fazę lutealną :-/

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- Ciekawe co się z tego rozwinie. Mam nadzieję, że nie @.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    -Monika- Ciekawe co się z tego rozwinie. Mam nadzieję, że nie @.
    W ciąży raczej szyjka zamknięta a u mnie pięknie otwartaaaaa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika- faktycznie jezeli to @ to bardzo krotka faza lutealna, za krotka. Moze nie bylo owulacji, moze to niedomoga cialka zoltego, a moze implantacja?

‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ