X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka, w trakcie starań- to nasz 6cs. Nie wiem kiedy to minęło. Oboje jesteśmy po 30, więc, jeśli to coś więcej niż brak szczęścia, to wolałabym o tym wiedzieć kiedy nie będzie za późno.

    Annie1981, masz całkowitą rację- taka wiedza to ważna sprawa, zresztą wychodziłam z podobnego założenia, tyle, że jak czasem tu czytam, że czasami po roku czy dwóch starań dopiero przychodzi niektórym myśl o badaniach, to zastanawiam się czy nie przesadzam przypadkiem. No, ale już mnie przywołałaś do porządku ;)

    Dobuska, udanego wypoczynku :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha. Tak się właśnie zastanawiałam czy to okolica owu, że tak wypatrujesz kłucia ;) W takim razie trzymam kciuki za bóle ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 listopada 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    A mnie dopadlo jakies chorobsko

    I nie wiem czy cos brac czy jak eh..ja juz po owu za 10 dni testowanie

    Boli mnie tchawica krtan jak kaszle to tak piecze w srodku ze masakra...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tempka spadla mi do 36, wiec @ czai sie za rogiem :( To jest rownoznaczne z negatywnym testem, wiec po raz kolejny nawet nie bede testowac. To dla mnie najtrudniejszy moment w cyklu i jest mi dzisiaj bardzo przykro :(
    Za chwile juz oficjalnie bede na tym watku.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dzisiaj tempka spadla mi do 36, wiec @ czai sie za rogiem :( To jest rownoznaczne z negatywnym testem, wiec po raz kolejny nawet nie bede testowac. To dla mnie najtrudniejszy moment w cyklu i jest mi dzisiaj bardzo przykro :(
    Za chwile juz oficjalnie bede na tym watku.


    Oj... Trzymaj się . Wiem co czujesz , miałam tak tydzień temu :( Niestety u mnie skończyło się na @. Ale póki u Ciebie nie ma @ , jest nadzieja . :) Buziaki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Końcówka cyklu to chyba najgorszy moment, zaraz za nim jest moment oczekiwania na owulację i domyślania się czy będzie czy nie...

    Przytulam Was dziewczyny i życzę powodzenia w kolejnych cyklach. Sama za 2 tygodnie będę też wiedziała czy kontynuujemy starania czy się może uda tym razem. Taki prezent lub nieprezent na mikołajki. Tymczasem w bieżącym cyklu mam straszne skoki temperatury i ten wykres taki niewyraźny...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. Ja juz nie wierze, ze @ nie przyjdzie i obmyslam strategie na kolejny cykl ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 trzymaj się mocno! uważam, że bardzo dobrze robisz, ja też w zasadzie, jak już szyjka zdradziła rychłą @ kupiłam wiesiołka, orzechy brazylijskie, cynk dla męża, nawet w jakiś sposób mnie to ekscytowało.


    Czytałam też wypowiedzi rosax3 i Twoje rozmyślania. Ja już chce tylko na 1 forum się udzielać, ale sama głęboko wierze, że psyche i energia wokół nas przyciąga pewne sprawy. Z drugiej strony często udaje się dziewczynom kiedy KOMPLETNIE przestają o tym myśleć albo godzą się, że się nie uda, więc już nie wiem...

    Mi w 1 cs przytrafiła się taka sytuacja. Czytałam sobie książkę i poczułam metaliczny posmak w ustach. tak mi to zaczęło przeszkadzać, że zaczęłam googlować i co? typowy objaw wczesnej ciąży. byłam przekonana, że wyszło, zaczęłam rozmawiać nawet ze swoim brzuchem. skończyło się nagatywnym testem i okresem. więc już sama nie wiem, co mam robić.
    Osobiście wydaje mi się, że przynajmniej u mnie kluczem do sukcesu będzie kompletne przekierowanie myśli. W grudniu 3 razy wyjeżdżamy, od stycznia zaczynam nowe wyzwania w pracy... może?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 16:21

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta95 o jacieee.. i 15 cs ?? No nieźle a ja myślałam że się wcześnie staram! Heh
    Czemu tak szybko starania ? Oczywiście nie musisz odpowiedzieć jeśli nie chcesz, to prywatne pytanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 15:23

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aicha4811 możesz mnie wpisać na listę, na 26 grudnia.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 23 listopada 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Hej dziewczyny

    A mnie dopadlo jakies chorobsko

    I nie wiem czy cos brac czy jak eh..ja juz po owu za 10 dni testowanie

    Boli mnie tchawica krtan jak kaszle to tak piecze w srodku ze masakra...

    Ja umieram na bóle głowy codziennie ale twardo nic bie biore bo tez za tydzień testowanie

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 23 listopada 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska wypocznij i wracaj :-)

    Lady savage wpisana :-)
    Sorki ze ostatnio mało intensywnie się udzielam ale w pracy zamęt a w domu nie mam sily na kompie siedzieć bi pracuję 8 h przy kompie :-\

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Ja tez juz nie wiem na ktorym watku lepiej pisac. Z listopada wszystkie uciekaja, wiec poki co pisze tu i tu ;)

    Ja mysle, ze dziewczyny ktore kompletnie przestaja myslec o dziecku po prostu przestaja koncentrowac sie na BRAKU ciazy i w rezultacie przestaja blokowac pozytywna energie, ktora wczesniej nie byla z nimi kompatybilna ;)
    To, ze Tobie wtedy nie udalo sie, mimo afirmacji jeszcze o niczym nie swiadczy ;) Rozne sa wytlumaczenia. Przede wszystkim bardzo trudno jest uwierzyc tak na prawde, bez watpliwosci. Podobno tylko to dziala w 100%. Te watpliwosci moga psuc efekt dzialania. Po drugie moze tez tak byc, ze otrzymamy to co chcemy wtedy kiedy bedziemy na to gotowe, a nie kiedy nam sie tylko tak wydaje ;) I po trzecie, aby cos otrzymac czasami potrzeba splotu pewnych zdarzen, w przypadku ciazy moze chodzic o zdarzenia w naszym i partnera organizmie, a to czasami zajmuje troche czasu. Dlatego trzeba miec zaufanie, ze predzej czy pozniej otrzymamy to o co prosimy i nie poddawac sie kiedy to nie nastepuje w wyznaczonym przez nas czasie. Rosax pisala o tym jak ladnie udawalo jej sie akceptowac, ze to jeszcze nie ten cykl :)
    Cala trudnosc w uwierzeniu bez watpliwosci i zaufaniu :) Ja mam z tym problem ale chce w tym cyklu to zmienic :)
    To wszysko jest skomplikowane, mam nadzieje, ze przekazalam to w zrozumialy sposob ;)
    Widzialas film 'Sekret'? Jak nie to polecam w tym temacie. Szczegolnie teraz, przy staraniach, potrzeba nam takiej pozytywnej energii :)

    Kea06, mi_lejdi, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:

    Lady savage wpisana :-)

    Dzięki :)
    Powodzenia wszystkim :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    MiLejdi. Ja tez juz nie wiem na ktorym watku lepiej pisac. Z listopada wszystkie uciekaja, wiec poki co pisze tu i tu ;)

    Ja mysle, ze dziewczyny ktore kompletnie przestaja myslec o dziecku po prostu przestaja koncentrowac sie na BRAKU ciazy i w rezultacie przestaja blokowac pozytywna energie, ktora wczesniej nie byla z nimi kompatybilna ;)
    To, ze Tobie wtedy nie udalo sie, mimo afirmacji jeszcze o niczym nie swiadczy ;) Rozne sa wytlumaczenia. Przede wszystkim bardzo trudno jest uwierzyc tak na prawde, bez watpliwosci. Podobno tylko to dziala w 100%. Te watpliwosci moga psuc efekt dzialania. Po drugie moze tez tak byc, ze otrzymamy to co chcemy wtedy kiedy bedziemy na to gotowe, a nie kiedy nam sie tylko tak wydaje ;) I po trzecie, aby cos otrzymac czasami potrzeba splotu pewnych zdarzen, w przypadku ciazy moze chodzic o zdarzenia w naszym i partnera organizmie, a to czasami zajmuje troche czasu. Dlatego trzeba miec zaufanie, ze predzej czy pozniej otrzymamy to o co prosimy i nie poddawac sie kiedy to nie nastepuje w wyznaczonym przez nas czasie. Rosax pisala o tym jak ladnie udawalo jej sie akceptowac, ze to jeszcze nie ten cykl :)
    Cala trudnosc w uwierzeniu bez watpliwosci i zaufaniu :) Ja mam z tym problem ale chce w tym cyklu to zmienic :)
    To wszysko jest skomplikowane, mam nadzieje, ze przekazalam to w zrozumialy sposob ;)
    Widzialas film 'Sekret'? Jak nie to polecam w tym temacie. Szczegolnie teraz, przy staraniach, potrzeba nam takiej pozytywnej energii :)


    o ten film chodzi ?

    http://www.filmweb.pl/film/Sekret-2007-211625 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ten :

    http://www.filmweb.pl/film/Sekret-2006-408150/descs ? :P

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie znam Sekret, traktuję to jak baśń, w której zawarte są pewne prawdy ;) Myślę, że wiem o czym mówisz. Nie wymagajmy też od siebie rzeczy niemożliwych, wiadomo, że gdzieś tam małe obawy mogą wracać. Chodzi o to, żeby ta dobra energia przeważała. A piszę o tym dlatego, żeby ochronić się przed błędnym kołem i niepotrzebną frustracją "o nie znów zaczynam się martwić, to na pewno nic nie wyjdzie". Trzeba też te swoje emocje polubić i podejść do nich z humorem. skarcić się i do przodu! ;)

    Ja myślę, że przez to długo nie mogłam spotkać życiowego partnera. Po przykrych doświadczeniach, tak jak piszesz, byłam nastawiona na w pewien sposób na brak miłości i lęk, że tak już zostanie. Aż postanowiłam się otworzyć na to, co przyniesie życie i się nim nim cieszyć. To był oczywiście długi proces z wybojami i dołkami. Mój mąż nawet wspomina tę otoczkę wokół mnie. więc coś w tym przyciąganiu jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 18:58

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06. Tak, dokładnie ten :) Zdaje się, że on gdzieś na Youtube jest. Polecam :)

    mi_lejdi. Tak, oczywiście zgadzam się :) Pozytywna energia ma przeważać i nie ma co panikować jak chwilowe zwątpienie się pojawi :)
    Tak, na pewno coś w tym przyciąganiu jest :) Ja zaczęłam się tym interesować po rozwodzie, kiedy życie mi się posypało i nie miałam pojęcia w jakim kierunku pójść dalej. Poznałam narzędzia Prawa Przyciągania i całe życie mi się zmieniło :) Tak jak piszesz, to był dłuższy proces.
    Naczytałam sie o tym, obejrzałam sporo filmów. Tak w skrócie - człowiek wytwarza energię (pole magnetyczne), które jest uzależnione od myśli i fizyka kwantowa to udowadnia :) Dlatego jest w tym coś więcej niż baśń, chociaż film 'Sekret' jest komercyjną wersją Prawa Przyciągania, więc ma formę baśni :)

    Pikselka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 24 listopada 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Jest ktoś może z Poznania?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 24 listopada 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Marta95 o jacieee.. i 15 cs ?? No nieźle a ja myślałam że się wcześnie staram! Heh
    Czemu tak szybko starania ? Oczywiście nie musisz odpowiedzieć jeśli nie chcesz, to prywatne pytanie
    Który to Twój cs ?
    Dlaczego szybko? Po slubie a nawet już przed doszlismy do wniosku ze do pełni szczęścia brakuje nam maleństwa, więc postanowiliśmy że będziemy starać się tak na poważnie. Niestety po slubie już ponad rok a my dalej sami...ciężkie to bo czuje taka pustkę :(

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ