X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.olx.pl/oferta/szukam-cieplego-domu-od-zaraz-CID767-IDiSgkw.html#addaf7800c;promoted
    aż mi się łezka zakręciła w oku :(

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za n-tym razem się uda :-D Fakt nie da się przestać myśleć jak się chce tej ciąży. Ale wcześniej miałam taką blokadę i był cel zapłodnienie! zero satysfakcji.

    Chce się cieszyć sexem i może jak w tym cyklu troche wyluzuje i dam na wstrzymanie to będe z niego czerpała przyjemność i się uda :--)

    Bardzo bym chciała aby każdej z Was się udało :-( Już, teraz. Znam ogrom par którym się udalo bo wyluzowali, pojechali na weekend i odpręzyli się. Jedna para to nawet śmieje się ze u nich przez dwa lata nie mogli zaciążyć, a przyjechali do Nas i od razu pyk, byli zdziwieniu mówili że chyba te powietrze tak na Nich działa :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 12:51

    karo_la lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    https://www.olx.pl/oferta/szukam-cieplego-domu-od-zaraz-CID767-IDiSgkw.html#addaf7800c;promoted
    aż mi się łezka zakręciła w oku :(
    Strasznie ciężko mi się czyta takie strony, nie mogę.

    Ten świat jest taki niesprawiedliwy. :-(

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Za n-tym razem się uda :-D Fakt nie da się przestać myśleć jak się chce tej ciąży. Ale wcześniej miałam taką blokadę i był cel zapłodnienie! zero satysfakcji.

    Chce się cieszyć sexem i może jak w tym cyklu troche wyluzuje i dam na wstrzymanie to będe z niego czerpała przyjemność i się uda :--)

    Bardzo bym chciała aby każdej z Was się udało :-( Już, teraz. Znam ogrom par którym się udalo bo wyluzowali, pojechali na weekend i odpręzyli się. Jedna para to nawet śmieje się ze u nich przez dwa lata nie mogli zaciążyć, a przyjechali do Nas i od razu pyk, byli zdziwieniu mówili że chyba te powietrze tak na Nich działa :-D
    Rob tak żeby Tobie było dobrze :) żebyś czuła ze życie Ci nie ucieka przez palce :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jednym z forum tu na OF. Dziewczyny pisaly ,ze jak sie ma jedno dziecko to powinno byc latwiej, ze wtedy czlowiek jest bardziej spokojny ,ze sie uda no bo przeciez ma juz dziecko. A wy co o tym sadzicie? (moim zdaniem , to nie ma znaczenia bo chec posiadania dziecka jest taka sama)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Na jednym z forum tu na OF. Dziewczyny pisaly ,ze jak sie ma jedno dziecko to powinno byc latwiej, ze wtedy czlowiek jest bardziej spokojny ,ze sie uda no bo przeciez ma juz dziecko. A wy co o tym sadzicie? (moim zdaniem , to nie ma znaczenia bo chec posiadania dziecka jest taka sama)

    Piszą chyba te osoby które nie mają jeszcze dzieci, ja przy pierwszym się tak nie spinałam jak przy drugim. :-) Marze o kolejnym, pragnę Go.! Więć bez różnicy czy pierwsze czy piąte.

    Olciuska, _Hope_ lubią tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam dzieci i czuje ogromną pustkę plus niespelniony instynkt macierzynski plus chęć dania mężowi choć jednego potomka. Gdybym miała te trzy potrzeby zaspokojone mysle ze o wiele łatwiej byłoby sie starac o kolejne i wiedzialabym ze skoro raz sie udalo to i drugi sie uda. A ja nigdy nie bylam w ciazy, nie wiem jakie to uczucie wiec jednak wydaje mi sie że z jednym dzieckiem jest łatwiej niż z żadnym, bo nie chodzi o samą chęc dziecka, ale o sens życia. wiem żyje dla meza braci i innych ludzi, ale dziecko byłoby dla mnie najwiekszym sensem zycia.

    Olciuska, Karola555, roslinka, dobuska lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    ja nie mam dzieci i czuje ogromną pustkę plus niespelniony instynkt macierzynski plus chęć dania mężowi choć jednego potomka. Gdybym miała te trzy potrzeby zaspokojone mysle ze o wiele łatwiej byłoby sie starac o kolejne i wiedzialabym ze skoro raz sie udalo to i drugi sie uda. A ja nigdy nie bylam w ciazy, nie wiem jakie to uczucie wiec jednak wydaje mi sie że z jednym dzieckiem jest łatwiej niż z żadnym, bo nie chodzi o samą chęc dziecka, ale o sens życia. wiem żyje dla meza braci i innych ludzi, ale dziecko byłoby dla mnie najwiekszym sensem zycia.


    Zgodze się z tym... jak masz choć jedno to masz a jak my wcale nie mamy to jest cięzko, bo człowiek zaraz myśli, ze już nigdy go nie będzie...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Na jednym z forum tu na OF. Dziewczyny pisaly ,ze jak sie ma jedno dziecko to powinno byc latwiej, ze wtedy czlowiek jest bardziej spokojny ,ze sie uda no bo przeciez ma juz dziecko. A wy co o tym sadzicie? (moim zdaniem , to nie ma znaczenia bo chec posiadania dziecka jest taka sama)
    Mi dużo łatwiej było się starać o pierwsze dziecko. SeX był wtedy kiedy chciałam. Człowiek wyspany i wypoczęty. Teraz poza zmęczeniem sex tylko kiedy młoda śpi. A śpi marnie i nie zlicze ile razy byliśmy w trakcie a akcje trzeba było przerwać bo młoda wstała.
    A psychicznie identycznie. Tak samo pragnelam mieć dziecko nr 1 jak teraz nr 2.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę wiary :-) w siebie!
    Mam pytanie dlaczego wile par które już decydują się na adopcję i tworzą rodzinę , po pewnym czasie zachodzi w ciążę?

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny trochę wiary :-) w siebie!
    Mam pytanie dlaczego wile par które już decydują się na adopcję i tworzą rodzinę , po pewnym czasie zachodzi w ciążę?

    Bo chyba jest coś w tym odpuszczeniu i braku parcia na dziecko... Znam osobiście taką partę... Pół roku po adopcji okazało się, że ona w ciąży jest :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny trochę wiary :-) w siebie!
    Mam pytanie dlaczego wile par które już decydują się na adopcję i tworzą rodzinę , po pewnym czasie zachodzi w ciążę?
    Byc moze chodzi tu o blokade.
    Pragnienie dziecka zostaje zaspokojone, pojawia sie dziecko na ktorym trzeba skupic cala swoja uwage.. Tak mi sie wydaje.

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie wiem od czego to zależy, może od parcia na maleństwo, człowiek się spina, żyje tylko chęcią posiadania dziecka. Później adopcja a później ciach trach i jest ciąża :)
    Znam kilka takich przypadków i najsmutniejsze jest to że dzieciaki adopcyjne są odstawiane na drugi tor (oczywiście nie w każdej rodzinie!!! ale znam taki przypadek :( )

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Monika nie wiem od czego to zależy, może od parcia na maleństwo, człowiek się spina, żyje tylko chęcią posiadania dziecka. Później adopcja a później ciach trach i jest ciąża :)
    Znam kilka takich przypadków i najsmutniejsze jest to że dzieciaki adopcyjne są odstawiane na drugi tor (oczywiście nie w każdej rodzinie!!! ale znam taki przypadek :( )
    strasznie to przykre :(.
    Moim zdaniem jesli ktos sie decyzuje na adopcje to musi miec swiadomosc ,ze z dniem pojawienia sie biologicznego potomka, beda one traktowane i kochane w taki sam sposob!

    Karola555, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    strasznie to przykre :(.
    Moim zdaniem jesli ktos sie decyzuje na adopcje to musi miec swiadomosc ,ze z dniem pojawienia sie biologicznego potomka, beda one traktowane i kochane w taki sam sposob!
    No właśnie to jest odpowiedzialność na całe życie!!!

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Na jednym z forum tu na OF. Dziewczyny pisaly ,ze jak sie ma jedno dziecko to powinno byc latwiej, ze wtedy czlowiek jest bardziej spokojny ,ze sie uda no bo przeciez ma juz dziecko. A wy co o tym sadzicie? (moim zdaniem , to nie ma znaczenia bo chec posiadania dziecka jest taka sama)

    wg mnie to nie ma znaczenia, ja mam wręcz większe ciśnienie o drugie, bo lata lecą, coraz większa różnica wieku sie robi itp.....
    z pierwszym zaszłam 1 cs, o drugie już prawie rok się staramy i nic...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. Rozumiem, ze to wkurza, ale postaraj sie nie spinac, zebyby fl jeszcze bardziej nie wydluzyc.

    Kaka. Dobrze, ze Wy widzicie bladziocha, bo na zdjeciu nie wyszedl. Tak z ciekawosci, ktory to dpo ze taka slaba kreska?

    Monia. Tez wierze w sile psychiki przy staraniu sie. Jezeli potrafisz wyluzowac to zrob to :) Ja nie dam rady przestac myslec czy byc na forum, ale znalazlam sobie tez inne zajecie, ktore troche odciaga moja uwage. Do tego przestalam mierzyc temperature i bardziej skupiam sie na tym, ze wyjdzie a nie na obawach, ze nie wyjdzie ;)
    Mam nadzieje, ze to przyniesie rezultat :)

    Ja staram sie o pierwsze, wiec nie umiem powiedziec czy o drugie latwiej. Zgadzam sie jednak z AiCha, ze w naszym przypadku dochodzi strach, ze dziecka mozemy nie miec wcale i to jest bardzo trudne.

    Olciuska, AiCha4811, dobuska, kaka470 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Na jednym z forum tu na OF. Dziewczyny pisaly ,ze jak sie ma jedno dziecko to powinno byc latwiej, ze wtedy czlowiek jest bardziej spokojny ,ze sie uda no bo przeciez ma juz dziecko. A wy co o tym sadzicie? (moim zdaniem , to nie ma znaczenia bo chec posiadania dziecka jest taka sama)

    no wlasnie..ja do pierwszej ciazy miałam podejscie z taka rezerwa..ze mysłalam ze potrwa to rok..a tu pyk w drugim cyklu staran..i teraz mam wieksze cisnienie napewno..tyle ze juz staram sie o tym nie myslec , nie siedziec nad forum pol dnia itd..to bedzie nasz 3 cykl staran..a kiedy sie uda to zobaczymy:)

    wiadomo ze posiadnie dziecka to juz bardzo duzo w kontekscie niemocy zajascia w pierwsz ciaze..ale mysle ze wiecej zlego moze zrobic stres i zamieszanie zwiazany z checia posiadania dziecko niz czerpenie przyjemnosci poprostu ze staran..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staranka zaczęlismy na luzie, kilka cykli nie liczyłam dni, nie mierzyłam tempki, nie obserwowałam śluzu, NIC, po prostu było <3 i czekanie na @
    i tak w ciążę nie zaszłam,
    więc trafiłam na OVU i udzieliło mi się starankowe szaleństwo :D

    Olciuska, Karola555 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margoz trzymam kciuki :-)

    Ja prosze o oficjalne wpisanie mi ciazuni beta z dzis 387,7 mam nadzieje ze bedzie rosla wysoko w gore :-)

    _Hope_, evve, Karooolcia :), Karola555, dobuska, Figa8787, AiCha4811, stokrotka92, Olciuska, InBlue, mi_lejdi, Biała Azlia, Annie1981, roslinka, Meginka, mika1987, santoocha lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ