X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Dziewczyny może pomyślicie, że nienormalna jestem ale przeczytałam o tym teście z sody i robię od niedzieli codziennie z porannego moczu. W niedzielę nie pienił się, w pon. takie bąbelki były ale też się nie pienił, wczoraj lekko bardzo, ale zaliczyłabym do nie pienił się. Ale dziś to normalnie piana była, ale to dopiero mój 6 dpo na test ciążowy stanowczo za późno, ale chyba do 15.12 nie wytrzymam i w niedzielę zatestuję.

    Co myślicie?
    Kochana zrob w niedziele. Ale wynik negatywny potraktuj z przymrozeniem oka. Mi wyszedl dopieo 15dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 06:31

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuśka gratulacje. Kreska jak byk!!!
    Pewnie późne zagnieżdżenie było.
    Wskakuj na sierpień :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 06:41

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Olciuśka gratulacje. Kreska jak byk!!!
    Pewnie późne zagnieżdżenie było.
    Wskakuj na sierpień :D
    Dziekuje! boje sie bardzo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    Ehh fajnie że wszystkie zaciazaja :) ja sama chyba zostanę ze staraniami w styczniu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Gratulacje!

    Ehh fajnie że wszystkie zaciazaja :) ja sama chyba zostanę ze staraniami w styczniu :/
    Kochana, chyba kazda z nas ma czesto czarne mysli, ale glowa do gory, ja jeszcze w weekend przezywalam ,ze nigdy nie bede mama, moj m tak samo mial chwile zalamki a tu niespodzianka! glowa do gory! to przyjdzie w swoim czasie

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, czytam Was z trudnoscia na biezaco, ale nie daje rady nic napisac. Jestem z corka sama i ona planuje mi caly dzien.

    Gratulacje dla zaciazonych :)

    Powiedzcie, od kiedy powinnam robić testy owulacyjne?

    Kupiłam sobie pierwszy raz. Czytalam, ze najlepiej wieczorem i wstrzymac sie wczesniej z robieniem siku, ale od ktorego dc?

    Milego dnia!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka od wczoraj 37,1. Oby już tak została i nie spadała :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska gratuluję!!!!!
    Aaa robiłaś first response? One są mega czułe! Kreska jest dobrze widoczna!!!
    Mega się cieszę <3

    Olciuska lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Olciuska gratuluję!!!!!
    Aaa robiłaś first response? One są mega czułe! Kreska jest dobrze widoczna!!!
    Mega się cieszę <3
    Tak dokladnie, dziekuje kochanie, ja zaczelam sie martwic tym bardziej ze to 16dpo heh

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska, super!!! A tak się martwilaś :*

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochane zrobilam jeszcze jeden! jutro rano zrobie jeszcze raz.. Zwariowalam! ;)
    https://naforum.zapodaj.net/e7dcb432f563.jpg.html
    Jeeest!gratuluje:))))

    Olciuska lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. Teraz to nawet na tel widze kreske. Gratuluje kochana! :)
    Moze te tanie testy nie sa az tak czule, bo jednak jest slaba kreska jak na 16 dpo. Zrob pozniej, powinien wyjsc pozytyw :)
    U mnie tez 5cs, mam nadzieje, ze pojde w Twoje slady ;)

    Lola83. Testy robi sie o stalej porze, w godz 10-20, tylko nie z pierwszego siku. 2h wczesniej nie nalezy pic.
    Od kiedy to zalezy jak dlugie masz cykle i kiedy wystepuje owu. Na pierwszy raz polecalabym zaczac zaraz po @.

    Lola83, Olciuska lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, dziewczyny tak się cieszę Waszym szczęściem! Mam nadzieję, że wszystkie zafasolkowane przyniosą szczęście tym, które testowanie mają dopiero przed sobą :)
    Ja znów zaczynam wariować, jak już wczesniej Wam pisałam po dziwnym pozytywie na niedzielnym teście owulacyjnym wczoraj znów był negatyw i nie wiem co mam myśleć. Wczoraj tempka lekko skoczyła i myślałam, że dzis też pójdzie w górę, a tu jednak nie.
    Boję się, że cykl bedzie bez owu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 08:44

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola. Tez bym sie denerwowala, bo kazda z nas czeka na owu. Nerwy jednak moga tu tylko zaszkodzic. Obserwuj organizm, moze owu sie przesunela. Nie ma co tracic nadziei. Santocha tez mowila, ze cykl bezowulacyjny a skonczyl sie ciaza :)

    OF dzis mi wyznaczyl owu na dwa dni temu. Widocznie w przypadku samych testow owu tez potrzebuje na to czasu ;)
    Dzis dopiero 2dpo, gdzie do testowania... ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska moje gratulacje! <3 Wydaje mi się, że pisałam u Ciebie, że może jest fasolka jak się fl wydłuża :P I jest! Super :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie to idziemy równo do II kresek bo u mnie też dziś 2dpo, wyjątkowo późno miałam owulację w tym cyklu.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka. Super. Milo isc w towarzystwie :) Kiedy zamierzasz testowac?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    i gratuluje jeszcze raz piekny widok taki tescik!! :)
    mnie cos przeziebienie bierze...nie lubie...

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowałam 15 ale to za szybko, może się skuszę na 18, a jak wytrwam to i dłużej poczekam ;)
    Nie było jakoś wcześniej okazji aby się podzielić, ale byłam w piątek u gina z wynikami nasienia męża i wyszły średnio :/ tzn ruchliwość około 30% a morfolofia 14%. Musimy się wybrać do androloga... W Warszawie - polecają dr Wolskiego, słyszałyście o nim? Chociaż ja mam nadzieję, że uda nam się teraz i bez lekarza się obejdzie. Zamówiłam Fertiman plus i będzie mąż się wzmacniał jeszcze. Co sądzicie o wynikach? Bo gin nie przekreśla ciąży ale mówi że może być trudniej :/
    I muszę jeszcze zrobić progesteron 5-6 dni przed terminem @, muszę być na czczo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 09:15

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Olciuska :)

    I wszystkim poprzedniczkom zaciążonym w grudniu również gratulacje! ;)

    Olciuska, zFolwarku lubią tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ