Forum Starając się - ogólne HASHIMOTO
Odpowiedz

HASHIMOTO

Oceń ten wątek:
  • Dżasta2005 Znajoma

Wysłany: 13 maja 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn zrobiłam na własną rękę badania Tsh, ft3, ft4. Ale nie umiem ich zinterpretować pomóżcie proszę. Tsh 1.93 norma 0.27-4.2
    FT3 3.39 norma 2.0-4.40 FT4 1.31 norma 0.93-1.71. Czy są prawidłowe czy jednak zawysokie?

Dżast
  • Monisia 1992 Koleżanka

Wysłany: 15 maja 2019, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie dokładnie znajduje się tarczyca ? W połowie szyi czy bardziej na dole ?

Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 8 września 2019, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pytanie czy którąś nie ma na zbyciu euthyroxu 25 ?? Kończy mi się a do endokrynologa dopiero za miesiąc 😕

01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Monisia 1992 Koleżanka

Wysłany: 11 września 2019, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy z Hashimoto naprawdę jest tak ciężko zajść w ciążę? Moje TSH 1.82 reszty jeszcze nie badałam ale podejrzewam że mam niedoczynność. Straszne wypadają mi włosy i nic nie pomaga .

Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
‹‹ 13 14 15 16 17
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.