Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 17 października 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa, dziękuję Ci bardzo. Jesteś skarbnicą wiedzy!

    JoannaWK, właśnie znalazłam u siebie w mieście klinikę niepłodności i chyba na monitoring zapiszę się do nich, a przy okazji wypytam o te wyniki. Chyba ze ten mój zrobi mi monitoring na NFZ, ale po ostatniej wizycie, jak mam do niego dzwonić to aż mi się odechciewa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2022, 12:22

    Namisa, JoannaWK lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 października 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaWK wrote:
    Niestety miałam ten sam problem. Mam 37 lat i od zawsze ginekolodzy mi mówili, ze jajniki są ok. Dopiero jak poszłam do kliniki niepłodności to się okazało ze jednak mam PCOS i wcale usg nie musi tego wykazywać. Niestety lekarze którzy nie zajmują się niepłodnością nie wychwycą tego. Jest PCO i PCOS i PCOS nie jest widoczne na usg.

    PCOS tez może być widoczne na USG, ale nie musi. Generalnie PCOS to jest cały zespół objawów chorobowych, a jednym z jego kryteriów diagnostycznych jest właśnie obraz wielu małych pęcherzyków na USG. Z tym że nie jest to wbrew pozorom konieczne kryterium do potwierdzenia choroby, jajniki też różnie wyglądają w rozmaitych dniach cyklu, wiec żeby postawić diagnozę trzeba przede wszystkim dobrego wywiadu i diagnostyki, która Ty - całe szczęście - otrzymałaś w klinice leczenia niepłodności.

  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 17 października 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie brzuch dziwnie boli... Tak jakoś jakby spięty cały był tam na dole :| Raczej bym to dorzuciła do objawów przed okresowych - ale planowana @ dopiero 27.10 Plus znowu skurcze nocne łydki się zaczynają...=/

    Mój pierwszy raz w życiu wymiękł w tym cyklu xD Stwierdział, że musi odpocząć z 2 dni bo go boli już haha xD Żeby nie było, to nie tak, że naciskałam na niego xD Sam chciał xDD

    Poziomka9204, jo_ana, Ksandra, siesiepy, Atram30 lubią tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 17 października 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    wiesz szukam lekarza który widząc mój wiek nie powie niech pani sobie da spokój. a takich spotykam często. dlatego nie jest to łatwe zadanie. ogólnie to nie wiem co się dzieje i to mnie rozprasza. normalnie jest ból owulacyjny, potem na okres -wiem czym się skończy. a teraz od kilku dni wszystko nachrzania i nie znam przyczyny a to frustrujące. dzisiaj 33 dzień cyklu. rekordowy w moim życiu. nigdy dłuższego nie było. myślę jakie badania zrobić, chcociaż ostatnie były ok. nawet jakbym chciała badać hormony znowu - no nie da rady trzeba czekać do okresu.... takie kółeczko....
    No to faktycznie pech, lekarz nie powinien patrzeć na wiek kobiety, liczy się dużo więcej czynników. Niektórzy chcieli by brać pieniądze tylko za same konsultacje, zamiast pomóc...

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 17 października 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Ale mnie brzuch dziwnie boli... Tak jakoś jakby spięty cały był tam na dole :| Raczej bym to dorzuciła do objawów przed okresowych - ale planowana @ dopiero 27.10 Plus znowu skurcze nocne łydki się zaczynają...=/

    Mój pierwszy raz w życiu wymiękł w tym cyklu xD Stwierdział, że musi odpocząć z 2 dni bo go boli już haha xD Żeby nie było, to nie tak, że naciskałam na niego xD Sam chciał xDD
    Hehe wyszło chwilowe zmęczenie materiału 😄

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 17 października 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    No to faktycznie pech, lekarz nie powinien patrzeć na wiek kobiety, liczy się dużo więcej czynników. Niektórzy chcieli by brać pieniądze tylko za same konsultacje, zamiast pomóc...
    niestety tak jest. co z tego że badanialepsze niż dwudziestolatki... a teraz po tym co się stało to już całkiem... do mojego mam wizytę na 17 listopad. sama tak wybrałam, a teraz wcześniej zbytnio sienie wcisnę. nawet jakbym chciała iść gdziekolwiek u siebie, to normalnie..... wizta plus usg 5 stów. serio? w warszawie niższe ceny.
    dzwoniłam na madalińskiego, tam chodziłam do poradni, rodziłam dwóch synów. a teraz -tylko ze skierowaniem czyli musi mi coś dolegać poważnego,torbiel czy podobne.... inaczej nie ma szans. masakra...

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 17 października 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej 😁

    Longanimity, super, że zaraz będziesz w domu, oby to była ostatnia taka Wasza nieprzyjemna przygoda w ciąży 🤞

    Choco, Zosis, ja jutro dołączę do Waszego grona spuszczając krew w 5dc, wczoraj i dziś byłam po nocy, i w sumie nie byłam pewna czy można tak badać hormony, czy lepiej być w miarę wyspanym.

    Beezi, ja też napiszę, że 10dpo to jeszcze wcześnie, trzymam kciuki, żeby sytuacja się zmieniła 🤞

    Ona11, trzymaj się, czekamy tu na Ciebie, jak już będziesz gotowa 🤗

    Trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞 A-6, Ty też robisz przyrost?
    Aaa, i odnośnie pobierania, to ja z tej drugiej strony stoję zazwyczaj, i to niestety wcale nie jest takie łatwe, żeby i bez bólu i bez siniaka. Ale nie powiem, sama ubolewam, jak pobiera mnie koleżanka, która niee ogarnia tematu i grzebie... 🙄

    Zosis, A-6, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Siola Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 17 października 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Ale mnie brzuch dziwnie boli... Tak jakoś jakby spięty cały był tam na dole :| Raczej bym to dorzuciła do objawów przed okresowych - ale planowana @ dopiero 27.10 Plus znowu skurcze nocne łydki się zaczynają...=/

    Mój pierwszy raz w życiu wymiękł w tym cyklu xD Stwierdział, że musi odpocząć z 2 dni bo go boli już haha xD Żeby nie było, to nie tak, że naciskałam na niego xD Sam chciał xDD

    Mam dzisiaj to samo, ból podbrzusza, jakby ucisk, do tego ból krzyża a @ na 26go😅 czytając różne opcje co to mogłoby być dostaje szału 😅

  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 17 października 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    niestety tak jest. co z tego że badanialepsze niż dwudziestolatki... a teraz po tym co się stało to już całkiem... do mojego mam wizytę na 17 listopad. sama tak wybrałam, a teraz wcześniej zbytnio sienie wcisnę. nawet jakbym chciała iść gdziekolwiek u siebie, to normalnie..... wizta plus usg 5 stów. serio? w warszawie niższe ceny.
    dzwoniłam na madalińskiego, tam chodziłam do poradni, rodziłam dwóch synów. a teraz -tylko ze skierowaniem czyli musi mi coś dolegać poważnego,torbiel czy podobne.... inaczej nie ma szans. masakra...
    W Warszawie za wizytę z USG płaciłam ostatanio 250zł, 500 to naprawdę kolosalna kwota, już zaczynają w niektórych miejscach przeginać z cenami. Trzymam więc kciuki żeby okres szybko się pojawił 🤞🤞 ale spróbuj się odrobinę uspokoić, taki stres nie jest dla Ciebie dobry.

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • ANGELIKA Autorytet
    Postów: 255 574

    Wysłany: 17 października 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam częściowe wyniki z labu.
    https://ibb.co/BGXqJ3L

    Czy może któraś rzucić okiem i dać znać czy wszytsko ok? Wit D3 suplemnetowałam cały rok 2000 j. od września 4000 j. - zastanawiam się czy zwięszkać jeszcze dawkę?
    Nie znam się kompletnie na ferrytynie, TSH i FT4. Waszym zdaniem jest coś do poprawy?

    7 cs ❤️
    07.12.2022 - beta-HCG 910
    12.12.2022 - beta-HCG 10470
    13.12.2022 - wizyta - pęcherzyk z zarodkiem 0,14 cm
    30.12.2022 - 1,5 cm Dzidziutka z bijącym serduszkiem ❤️ (7+2)
    27.01 - wizyta
    31.01 - badania prenatalne
    15.02 - 8,36 cm wiercącego Dzidziutka
    15.03 - 250 g Synek 💙
    31.03 - II badania prenatalne Antoś (414 g)
    15.04 - 560 g Misia
    15.05 - 1050g Szczęścia
    14.06 - III badania prenatalne - 1666 g Uparciucha w położeniu miednicowym
    05.07 - 2600 g Misia ustawionego główką w dół
    19.07 - 2750 g Dzidziusia 💙
    09.08 - następna wizyta - oby do niej dotrwać ✊
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 17 października 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, chciałabym do Was dołączyć. Staramy się o dzidzię ok 14 miesięcy... Moje wyniki wszystkie w normie, M raczej też ma w porządku. Mam nadzieję, że jesień będzie dla nas wszystkich łaskawa 🍼😉😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2025, 19:42

    Siola, Anett93, Jemarta, Atram30, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 17 października 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, teraz mam prawdziwe wyzwanie bo nie było mnie aż jeden dzień! Jeśli komuś nie odpowiem to proszę się nie zrażać, gwarantuję, że przeczytam wszystko i zaktualizuję pierwszą stronę. Po prostu z odpowiedziami na ogrom stron może być trudno... :)

    Od razu szybko powiem co u mnie: chrypka i katar został, samopoczucie ogólnie dobre.
    Szyjka dziwne rzeczy wywija, wczoraj opadła a dzisiaj znowu się uniosła, owulak wczoraj ciemny był a dzisiaj zbladł, więc dalej grzecznie czekam. Śluz mętny ale rozciągliwy był przez ostatnie dni - jak taki oznaczacie? Wiem, że jest półpłodny, ale białko jaja to to nie jest. Chyba wrzucę jednak jako kremowy.
    Dzisiaj bardziej wodnisty już się robi.

    Śniło mi się że byłam na USG i były tam dwa pęcherzyki (na lewym i prawym jajniku). :p To chyba zapowiedź pod kątem listopadowego wątku.

    Beezi, Ewiwi, A-6, Anett93, Nataliii, oloska, Paprota9418, Ancalime, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 17 października 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    W Warszawie za wizytę z USG płaciłam ostatanio 250zł, 500 to naprawdę kolosalna kwota, już zaczynają w niektórych miejscach przeginać z cenami. Trzymam więc kciuki żeby okres szybko się pojawił 🤞🤞 ale spróbuj się odrobinę uspokoić, taki stres nie jest dla Ciebie dobry.
    u ns usg 250... samo... plus wizyta drugie tyle albo więcej. niecałe 60 km do warszawy.... wiesz to nie tyle stres ile jakby to powiedzieć? dyskomfort. tu boli, tu ciągnie to coś kłuje.... i nic. mam torchę na głowie a jeszcze latam sprawdzać do łazienki :)tak na zasadzie - nie wiem co to, nie wiem ile będzie trwać i nie wiem co zrobić.

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 17 października 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Ale mnie brzuch dziwnie boli... Tak jakoś jakby spięty cały był tam na dole :| Raczej bym to dorzuciła do objawów przed okresowych - ale planowana @ dopiero 27.10 Plus znowu skurcze nocne łydki się zaczynają...=/

    Mój pierwszy raz w życiu wymiękł w tym cyklu xD Stwierdział, że musi odpocząć z 2 dni bo go boli już haha xD Żeby nie było, to nie tak, że naciskałam na niego xD Sam chciał xDD

    Widzę, że idziemy z cyklem łeb w łeb, ten sam dzień i jeszcze owulka w tym samym dniu 🙈 bliźniaczki cyklowe jak się patrzy, aby to Nam przyniosło szczęście i oby ten ból brzucha był dobra wróżba 🤞🏻🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2022, 13:07

    Kil lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 17 października 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, jak dla mnie dobre wyniki, witaminę D zostaw koniecznie 4tys, optymalnie powinno być 30-60, około 100 to już może być za dużo, więc masz super wynik.

    Ona, poczekamy aż wrócisz ❤️

    Mimi, cześć, rozgość się. Na jakim etapie cyklu jesteś?

    Dzięki dziewczyny za kciuki, wierzycie bardziej niż ja. 🥺Powtarzam testowanie w czwartek i zobaczymy.

    MimiM29, ANGELIKA, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 17 października 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś mogłaby zerknąć na te wyniki? Dopiero jutro mamy lekarza... powinnismy się martwić?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi😘

    Czas trwania abstynencji 4 dzień 2 - 7
    Czas upłynnienia 60 min do 60
    Sposób upłynnienia samoistne samoistne
    Barwa mleczna szarobiała - mleczna
    Zapach swoisty swoisty
    Objętość ejakulatu 2.30 ml ≥ 1.40
    Odczyn (pH) 8.0 ≥ 7.2
    Liczba plemników w 1 ml 86.20 mln/ml ≥ 16.00
    Liczba plemników w ejakulacie 198.26 mln ≥ 39.00
    Liczba komórek okrągłych 6.00 mln/ml < 5.00
    Liczba leukocytów 0.10 mln/ml < 1.00
    Plemniki o szybkim ruchu 8 % -
    postępowym (VSL>11um/s,
    VAP>25um/s)
    Plemniki o wolnym ruchu 16 % -
    postępowym (VSL>11um/s,
    25>VAP>5um/s)
    Suma plemników o ruchu 24 % ≥ 30
    postępowym
    Plemniki o ruchu niepostępowym 11 % _
    (VSL<11um/s lub VAP<5um/s)
    Plemniki nieruchome (VSL=0um/s, 64 % _
    VAP=0 um/s)
    Plemniki o szybkim ruchu 6.90 mln/ml _
    postępowym
    Plemniki o wolnym ruchu 13.79 mln/ml _
    postępowym
    Plemniki o ruchu niepostępowym 9.48 mln/ml _
    Plemniki nieruchome 55.17 mln/ml _
    Średnia prędkość przeciętnego 19.2 um/s > 23.5
    toru (VAP)
    Średnia prędkość ruchu 14.5 um/s > 17.3
    postępowego (VSL)
    Średnia prędkość względem 29.6 um/s > 36.6
    zarejestrowanego toru (VCL)
    Średnia amplituda bocznych 1.5 um 1.2 - 2.5
    odchyleń główki plemnika (ALH)
    Średnia częstotliwość bocznych 6.3 Hz > 6.6
    odchyleń główki plemnika (BCF)
    Prostoliniowość (STR) 69.3 % > 69.7

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 17 października 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oloska, zawsze do badań najlepiej być wyspanym, nawet glukoza może wyjść w kosmos po nieprzespanej nocy.

    oloska lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Longanimity Autorytet
    Postów: 1979 1685

    Wysłany: 17 października 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie w domu!
    Trochę mnie kalkulator bety nastraszył bo wynik z 15.10 ok 16:30 to 8971 a z dzisiaj 5:45 to 9638...
    Niby wyczytalam że w granicach 1200-6000 wzrasta co 4 dni a powyżej 6000 jeszcze wolniej... no ale teraz nic z tym nie zrobię... spróbuję nie martwić się na zapas!
    Jutro zamierzam oddać do badania mocz bo na wypisie wyczytałam że w osadzie występują liczne fosforany bezpostaciowe... zastanawiam się nad wizytą u rodzinnego... bo na ginekologii nic mi nie powiedzieli nawet o tym wyniku😮‍💨

    Cotakoza, ChocoMonster, MimiM29, MalaEw, oloska, Nieboraczek, Vivico, Ancalime, Poziomka9204, Amunicja lubią tę wiadomość

    👩34l 👦32l
    Rak piersi (w trakcie hormonoterapii), choroba autoimmunologiczna (wzjg z remisja po ciąży💪), endometrioza
    mutacja heterozygota:
    czynnik II(protrombina), PAI-1, MTHFR
    23.10.2022 - pęknięta torbiel, krwawienie do brzucha, poronienie 7/8tc 💔 (Jaś 💜) - usunięty lewy jajnik i jajowód (prawdopodobnie nie potrzebnie😮‍💨)

    23.09 Zbyś po drugiej stronie brzuszka 💙 52cm 3200g

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 października 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Longanimity wrote:
    Nareszcie w domu!
    Trochę mnie kalkulator bety nastraszył bo wynik z 15.10 ok 16:30 to 8971 a z dzisiaj 5:45 to 9638...
    Niby wyczytalam że w granicach 1200-6000 wzrasta co 4 dni a powyżej 6000 jeszcze wolniej... no ale teraz nic z tym nie zrobię... spróbuję nie martwić się na zapas!
    Jutro zamierzam oddać do badania mocz bo na wypisie wyczytałam że w osadzie występują liczne fosforany bezpostaciowe... zastanawiam się nad wizytą u rodzinnego... bo na ginekologii nic mi nie powiedzieli nawet o tym wyniku😮‍💨
    Beta powyżej 1000 może przyrastać już znacznie wolniej i to nie jest powód do niepokoju, spokojnie
    Odpoczywaj ☺️

    Longanimity lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Czy któraś mogłaby zerknąć na te wyniki? Dopiero jutro mamy lekarza... powinnismy się martwić?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi😘

    Czas trwania abstynencji 4 dzień 2 - 7
    Czas upłynnienia 60 min do 60
    Sposób upłynnienia samoistne samoistne
    Barwa mleczna szarobiała - mleczna
    Zapach swoisty swoisty
    Objętość ejakulatu 2.30 ml ≥ 1.40
    Odczyn (pH) 8.0 ≥ 7.2
    Liczba plemników w 1 ml 86.20 mln/ml ≥ 16.00
    Liczba plemników w ejakulacie 198.26 mln ≥ 39.00
    Liczba komórek okrągłych 6.00 mln/ml < 5.00
    Liczba leukocytów 0.10 mln/ml < 1.00
    Plemniki o szybkim ruchu 8 % -
    postępowym (VSL>11um/s,
    VAP>25um/s)
    Plemniki o wolnym ruchu 16 % -
    postępowym (VSL>11um/s,
    25>VAP>5um/s)
    Suma plemników o ruchu 24 % ≥ 30
    postępowym
    Plemniki o ruchu niepostępowym 11 % _
    (VSL<11um/s lub VAP<5um/s)
    Plemniki nieruchome (VSL=0um/s, 64 % _
    VAP=0 um/s)
    Plemniki o szybkim ruchu 6.90 mln/ml _
    postępowym
    Plemniki o wolnym ruchu 13.79 mln/ml _
    postępowym
    Plemniki o ruchu niepostępowym 9.48 mln/ml _
    Plemniki nieruchome 55.17 mln/ml _
    Średnia prędkość przeciętnego 19.2 um/s > 23.5
    toru (VAP)
    Średnia prędkość ruchu 14.5 um/s > 17.3
    postępowego (VSL)
    Średnia prędkość względem 29.6 um/s > 36.6
    zarejestrowanego toru (VCL)
    Średnia amplituda bocznych 1.5 um 1.2 - 2.5
    odchyleń główki plemnika (ALH)
    Średnia częstotliwość bocznych 6.3 Hz > 6.6
    odchyleń główki plemnika (BCF)
    Prostoliniowość (STR) 69.3 % > 69.7

    Czy to są na pewno wszystkie wyniki które otrzymaliście?

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ