X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne IMIONA DLA DZIECI
Odpowiedz

IMIONA DLA DZIECI

Oceń ten wątek:
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:31

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaś i Jakub a dla dziewczynki Hania ale mojemu M nie podoba się :-P

    lililolo lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • 8malina Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tymi imionami to już dyskutowaliśmy z mężem jeszcze ze trzy lata przed ślubem (byliśmy razem 8 lat zanim się pobraliśmy).I podobnie jak któraś z Was napisała , my zdecydowaliśmy się , że ja wybiorę dla dziewczynki a maż dla chłopca.
    No więc ja chciałam Natalkę:) Podoba mi się szalenie imię Lenka , tym bardziej , że znam tylko jedną parę co dała tak na imię córce i nie byłoby takie oklepane.Ale moja babcia ma psa o imieniu Lena i tak głupio by mi było córcie tak nazwać .Jak psa.A Wy co byście zrobiły na moim miejscu? Nie zwracać uwagi na psa i nazwać córcie tak jak mi się podoba?czy lepiej wybrać drugą opcję czyli imię Natalka?
    Może to okrutne ale modlę się żeby ta stara suka zdechła już to by się imię zwolniło:D
    Mąż dla chłopca wybrał Dawid:)

    lililolo lubi tę wiadomość

    ckai3e3k5w3jlv31.png
  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, 8malina, rozśmieszył mnie twój post strasznie. Fajnie jest się pośmiać gdy za oknem taka nędzna pogoda.
    Alternatywą może być Milenka, i niech psina sobie jeszcze trochę pożyje ;) Jak już padnie przejdziesz na zdrobnienie i nikt się nawet nie zorientuje, że to taki fortel był ;)
    A tak na poważnie Lenka to teraz dość popularne imię, i wcale nie standardowe dla psa, więc jak ci się podoba to dlaczego nie?:)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś bardzo podobało mi się imię Eleonora :) ,ale niestety nikt nie akceptuje tego imienia... mojej mamie się język plącze,gdy je mówi :D, a przecież to proste imię. Dla chłopczyka podoba mi się Kuba, Kryspin, Marcel, ale chyba dam Sebastian. Dziewczynce dam imię Oliwia. Alicja też ładne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Mi podobają się:

    Amelka
    Milenka
    Karolinka

    z chłopcem mam już większy problem
    może Artur

    Pozdrawiam:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 4 lipca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja od zawsze chciałam Julke przed ciążą myslalam ze będe mieć chłopca a teraz mam przeczucie że jednak dziewczynka choć to dopiero początek podoba mi sie jeszcze Nadia i Daria dla chłopca Ignaś lub Franek mojemu M Bardzo bodoba sie wiktoria

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam mieć Hanię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 08:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez bardzo podoba sie imie Wiktoria ale nie moge dac swojej corce tak na imie przez moje nazwisko.. zaczyna sie ono na litere "C" wiec nie skrzywdze tak dziecka bo wtedy inicjaly by byly WC a to troche nie fajne.. ale tez bardzo mi sie podoba Alicja, Amelia, Mila, dla chlopca bede miala problem bo zadne mi sie nie podoba :-P

    momo1009, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ewelinko, że o tych inicjałach pomyślałaś, bo domyślam się, że znajdzie się niejeden rodzic, który wcale nie wziąłby tego pod uwagę :).
    U mnie ulubione imiona często ewoluowały, zawsze jednak lubiłam Justynkę, Monikę, Dagmarę, Jagódkę, Dawida, Mateusza, Bartoszka.
    Postanowiliśmy kiedyś z mężem, ze z wyborem imienia poczekamy aż będę w ciąży, więc nie wiadomo jak się nasza licytacja skończy ;). Już teraz jednak wiem, że preferencje S to: "żadne dziwne, obcego pochodzenia, po którym nawet nie da się rozpoznać płci, ani takie, które nosi co druga babcia albo dziadek", choć właśnie te tradycyjne imiona bardzo teraz wracają do łask.

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja chcialam dla syna Seweryn ale nazwisko mam na S i inicjaly byłyby SS i tez tak nie za fajnie to brzmi wiec bedzie albo Marceli albo Anastazja bo płci jeszcze nie znam...

  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jeśli byłaby dziewczynka to Julka a chlopczyk Janek lub
    Patryk jakoś te imiona zawsze za mną chodziły;)

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie córcia Asia, a synek Kubuś :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chciałam parkę, tzn najpierw synka, potem córkę, a właśnie dla chłopca ciężko nam znaleźć imię, które i mojemu narzeczonemu i mnie się spodoba :P
    Tutaj czekają nas dłuuugie rozmowy...

    Natomiast dla dziewczynki Julia, Nadia lub Hania :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    u mnie córcia Asia, a synek Kubuś :)


    Ja mam na imię Asia i nie podoba mi się to imię :D . W sumie "Asia" , "Joanna" ok , ale nie podoba mi się Aśka :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 8 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Ja mam na imię Asia i nie podoba mi się to imię :D . W sumie "Asia" , "Joanna" ok , ale nie podoba mi się Aśka :)
    :) mi też się nie podoba

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wyczekujemy Nadii lub Adasia. :)

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio wpadłam na imię Inga i się zakochałam normalnie, ale tatusiowi się raczej nie spodoba. On znowu odkąd pamiętam chciałby Maje, ale znowu mi się nie podoba, tzn imie ładne ale teraz wszędzie jest pełno Maii

    Jak mi się jakimś cudem uda zajść w ciąże to będe go męczyć o tą Inge.

    A dla chłopca to nie wiem. Strasznie podoba mi się Jaś, Jasiek, tylko ze Jan jakos tak nie bardzo dla dziecka.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się odnieść do Amelii... skończyłam kierunek medyczny i na drugim roku koleżanka urodziła córeczkę, nazwała ją Amelia - dla nas, fizjoterapeutów niesamowite (koleżanka nigdy pilna w nauce nie była i tylko tym ją usprawiedliwialiśmy) ;) Wiecie, fizjoterapeutka nazywająca swoją córkę jak choroba - co najmniej dziwne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 20:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    A ja ostatnio wpadłam na imię Inga i się zakochałam normalnie, ale tatusiowi się raczej nie spodoba. On znowu odkąd pamiętam chciałby Maje, ale znowu mi się nie podoba, tzn imie ładne ale teraz wszędzie jest pełno Maii

    Jak mi się jakimś cudem uda zajść w ciąże to będe go męczyć o tą Inge.

    A dla chłopca to nie wiem. Strasznie podoba mi się Jaś, Jasiek, tylko ze Jan jakos tak nie bardzo dla dziecka.
    Z tym Janem to tak jak u mnie z Adamem. Jaś i Adaś dla małego chłopca bardzo ładnie, ale Adam czy Jan? Tylko taki mały chłopczyk kiedyś dorośnie. ;)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ