X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne IMIONA DLA DZIECI
Odpowiedz

IMIONA DLA DZIECI

Oceń ten wątek:
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 14 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona :) wrote:
    a ja mam Szymona a za parę lat chciałabym mieć Łucję :)

    Łucja ładne imię, ale właśnie skojarzyłam, ze ciocia mojego S, która tak własnie ma na imię ma miewała spore problemy na lotniskach i granicach (dużo podróżuje), bo litera Ł występuje chyba tylko w polskim alfabecie, albo bardzo niewielu. Siłą rzeczy czasem bywał wpisywana jako Lucja i pojawiał się dylemat, że to może nie jest ta sama osoba :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama chciała, żebym była... Miriam :P
    Ojciec zaprotestował i powiedział, że po pierwsze nie po hebrajsku, tylko po polsku - Maria, a po drugie nie na pierwsze imię, tylko na drugie :P I tak zostało, faktycznie na drugie mam Maria :)

    Co do imienia naszego przyszłego dziecka - mamy już wybrane :) Dogadaliśmy się z mężem w ciągu 1 dnia, córeczka będzie Lena Maria, synek Jakub Antoni.
    Podobają mi się też imiona Olga, Maja, Sara, Lea, a z męskich Wojtek, Maks, Olek, Paweł.

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 15 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    jak nam się uda to chłopiec będzie Aleks a dziewczynka Klara :)

    ja mam Aleksa :) co prawda jak mówię Aleks wszyscy pytają czy to Aleksander lub sami wpisują np. na dyplomie, Panie w recepcji ALEKSANDER co mojego synka bardzo irytuje bo trzeba przyznać ma charakterek :) Ale suuuuper chłopak z tego Aleksa więc polecam !

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 15 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak był malusi wołaliśmy na niego Aluś albo nawet Alutek :) a teraz jest Ali i Alik :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, przypomniałaś mi, że drugie też trzeba będzie wybrać :D

    Mam z mężem kłopot, bo jemu z imion dla chłopców podoba się tylko Tomasz... A mnie strasznie marzy się Szymon a później Jagoda (to imię też mu się nie podoba :D).

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja upolowałam sobie imię Sandra ale nie wiem czy nazwała bym tak córcie. a chłopak też mógłby być Maksymilian. :P Chyba jednak poczekam, aż się wg pojawi ten dzidziuś, żeby wybierać imionka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose - Jagoda też mi się bardzo podoba, ale przez serial "Na wspólnej" źle mi się kojarzy... :P Podobnie jak Maja - tak na imię miała była mojego męża, jego pierwsza miłość, byli razem wiele lat... Samo imię śliczne, ale nie wiem, czy byłabym w stanie słuchać połączenia jej imienia z nazwiskiem męża...

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czarny charakter o tym imieniu? Dawno nie oglądałam tego serialu i nie jestem na bieżąco. W takim przypadku może i lepiej, bo nadal kojarzy mi się miło :)

    A co do imienia byłej to też nie umiałabym tak nazwać córki. No cóż, jest tyle pięknych dziewczęcych imion, że na szczęście jest w czym wybierać :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt, nie nazwałabym dziecka imieniem byłego, byłej. A Maja śliczne imie :) U mnie w bloku są chyba ze 3 małe Maje.

    20140607580117.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 16 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z drugim imieniem dla dziecka sprawa o tyle prosta bo można dać zwyczajnie po mamie lub tacie albo po babci czy dziadku:)

    ja mam już Majkę:D ma 6 lat;)

    z dziewczyńskich imion to Alicja, Jagoda, i nie wiem co jeszcze:)
    chłopiec? nie wiem:) może Olek, Patryk?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 16 września 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Podobają mi się też imiona Olga, Maja, Sara, Lea, a z męskich Wojtek, Maks, Olek, Paweł.[/QUOTE]


    Sara- bardzo ładne :)ale ma mało zdrobnień, Sarunia-tak średnio i się podoba

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś dawno, dawno temu na lekcji j. polskiego na karteczkach wyrwanych z zeszytu, postanowiliśmy wspólnie - Sebastian dla chłopca
    A do dzisiaj nie wiemy jakie dla dziewczynki. Może Katarzyna, Dominika, Edyta ??? Nie wiem ... Coś normalnego ...

    momo1009, tomania2806 lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon i Liliana <3 moje typy :D

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 17 września 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wojtek i nr 1 nadia

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisij, w drodze na zakupy, zainspirowało mnie imię Dorian :D do chłopca zdrobniale mówili Doruś i najlepsze było oburzenie malucha "mamo, nie mów do mnie jak do dziewczynki"

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 17 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:27

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynek mi sie podoba Gosia, Madzia, Nikola
    a dla chłopca Jaś, Franek, Błażej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładne imiona :D No i Błażej wpadł mi w gust :D

    Buziulka lubi tę wiadomość

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 18 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje typy dla dziewczynki to: Hania, Marysia, Zuzia, Jagoda i Alicja. Mężnemu podoba się Maja. Mi natomiast najbardziej podoba się Aleksandra, ale wiem, że to nie będzie możliwe, bo moja siostra nosi właśnie w brzuszku małą Oleńkę, która urodzi się na początku grudnia :) Będę jej mamą, ale chrzestną ;)
    Dla chłopca: Adam, Wojtek, Mikołaj.

    Na pewno nie ulegniemy modzie na imiona :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie imiona są teraz w modzie?
    Moja mama chce wnuka Bartosza a wnuczkę Różę

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ