X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa jak to masz sprzątać chate siostry?

    Co do prania to ja piore rzeczy męża swoje i synka w pralce. Wszystko wrzucam i sie pierze samo.Malutkiego ciuszki osobno.
    Mąż chciał kiedyś żebym mu na wakacjach prała jego ciuchy w tym jego gacie ręcznie. Wyśmiałam go bo nie jest już małym chłopcem ma rączki i ja nie jestem od prania jego gaci ręcznie. Bez przesady. Nigdy sobie nie pierze woli nawet kupić nowe na wyjeździe haha. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2019, 19:47

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też pierzemy wszystko wspólnie białe osobno i kolor osobno, swoich rzeczy nie dzielimy bo po co? Niemowlęce tylko pralam osobno bo inny płyn. Jak mąż coś potrzebuje na szybko przeprac ręcznie to sam sobie pierze i sam prasuje, jak ja potrzebuje to też on mi wyprasuje zwykle bo lepiej to robi hehe. Ale Samosiowa nie wiem po co tyle robisz a skoro już chcesz to nie narzekaj... Bo nikt Cię nie zmusza do uslugiwania 2 dorosłym chłopcom. A o co chodzi z siostrą?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka - a jak było u twojego synka ze ssaniem piersi? Jak to się stało że tylko odciągasz?

    Adry - jakie miałaś zalecenia co do karmienia? Myślę że też muszę rozkręcić laktatorem. Tylko jak często? Nie wiem czy dam radę tyle czasu wygospodarować.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende chyba podobnie było jak u Ciebie. Tzn on wisiał w szpitalu po pare godzin potem spał po np 0,5h i płacz więc dawałam butle. Już odciągałam w szpitalu bo nie chciałam żeby mu dawali mm na fototerapii. Przywozili mi go co 3h na 2h. On potrafił ssać piersi a potem zjeść 80ml z butli mojego. W domu nie radziłam sobie z tym karmieniem z piersi i tak odciągałam. On miał małą buźkę a ja mam duże szerokie sutki. Chyba też nie za dobrze łapał.
    Naprawde sama nie wiem jak do tego doszło. Chyba nie chciało mi się walczyć...:( bo nie miałam czasu na nic i na drugiego synka, na zrobienie sobie jedzenia, na sen.
    Nie zwróciłam się do CDL z braku czasu zorganizowania, sama nie wiem.
    Odciągam bo wiem ile zjada rośnie pięknie. A czasem też przystawiam ale przeważnie nic z tego nie wynika a zaburza mi cały schemat karmień i drzemek itd. I tak jest dalej głodny? wiadomo do butli sie przyzwyczaił. A ciumka bo czuje mamusiowego cycusia i usypia. Albo na odwrót-ssie krótko i sie odrywa denerwuje bo głodny a tu trzeba się wysilać ze ssaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2019, 20:30

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:52

    czekamynadzidzie, IssaMelissa, Beatrix_ lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Czekamy u nas ciaza to raczej bylby cud jestesmy zapisani do kliniki ale u mnie to tylko in vitro wchodziloby w gre nie ma szans na naturalna ciaze nawet juz mi siw nie chce sie smucic z tego powodu przyjelam sytuacje do swojej swiadomosci i juz tego tak nie rozkminiam.
    Samosiowa a czemu u Ciebie tylko in vitro?? Wybacz, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć Twojej historii :/
    ja np jestem wyrodną żoną i nie robię prania swojemu meżowi :P jak sobie nie upierze to w brudnym będzie chodził. Niestety z tego powodu czasem się za niego wstydzę (ale no cóż...). Tak samo nie pakuję go na wyjazdy, jak sobie nie spakuje rzeczy to nie będzie miał (nie wiem czy pamiętacie kiedyś opowiadałam historię z jego majtkami). No od sprzątania się miga, ale jest cwaniak, więc wie jak mnie przekabacić i jak pójdzie ze mną na układ to sama sprzątam z chęcią :D najbardziej mnie wkurza jak poproszę go żeby zrobił to i to a ten, że nie, bo nie. Wtedy jest awantura. I to taka, że pioruny strzelają :P ale ogólnie ostatnio już z rok się tak nie zachowywał :) więc jest luz :) Multi, ja chyba zrobie sobie malibu drinka :D

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Adry, ach te przygody z małymi dziećmi :D zawsze jest wesoło :D biedny mąż a raczej jego ręka hahaha.gif

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Noo facet wrocil wczoraj nici z seksu bo dziecko sie krecilo potem my padlismy a dzisiaj liczymy na seks i juz @ sie zaczyna to dopiero zycie kurła jak pobzykac nie mozna a nie tam pitu pitu ze brudno w domu :D
    HAHAHAH padłam :D

    Zozo lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry fajnie to wszystko opisałaś. Jaki miałaś laktator i czy odciągałaś również w nocy czy tylko po nocy? Albo czy karmiłaś piersią w nocy?
    Ja pamiętam z pierwszym synkiem odciągałam cały czas w nocy bo się budził bardzo długo. On też niestety kpi ale inna historia bo wcześniak nawet nie łapał na początku. A potem to już za późno było choć próbowałsm przystawiac. Moze teraz dlatego ciągne z tym laktatorem bo znów nie umiem tylko kp. Takie skrzywienie mam. ;)

    Adry lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry no fajna przygoda hehe.

    Mnie dziś malutki obrzygał konkretnie a wczoraj obsiusiał. Normalnie fontanna z przewijaka poszła. 😄 A i pomazanie kupą też było jak mu kupa wyszła górą pieluchy na plecki i przeciekło. 😃

    Czekamy ja też nigdy nie pakuje męża na wyjazdy.

    Adry, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tylko zastanawiam jak Wy pralkę zapelnicie tylko swoimi ciuchami? Ja od zawsze piore wszystko razem i jest akurat, szkoda wody na dwa prania.

    Zozo tekst świetny :D

    Adry, IssaMelissa, Zozo lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja piore i prasuje za nas wszystkich :) był moment, że dziecka prałam osobno, ale teraz patrzę, żeby kolor był zgodny. ;)
    Ja właśnie się przymierzam żeby małej wymieszać proszek nasz z dzidziusiowym, zobaczyć jaka ewentualnie będzie reakcja i przejść na zwykły i wspólne pranie. Już ostatnio dodałam jej troszkę płynu do plukania i zero negatywnej reakcji.

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:54

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi przy kp nie podaje się wody. :) Aż mnie wnerwia moja położna bo mam sie ochote z nią pokłócic w tym temacie. To samo teściu ciągle mi pitoli o przepajaniu że musze.

    Multiwitamina, czekamynadzidzie, Beatrix_ lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:54

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:54

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg gastrologa jeżeli kupy są ok to na modyfiku też nie trzeba poic.

    Moje dziecko nie chce jeść. W nocy zjadła 150 i od tego czasu 2x30. Nie wiem o co chodzi

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:54

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:55

    malutka_mycha, IssaMelissa, czekamynadzidzie, Promyk89 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa to co dla niektórych jest wyreczaniem i uslugiwsniem dla innych jest troska. Nikt nie powiedział że facet nic nie ma umieć. Jak będzie musiał to się nauczy, ja osobiście nie wzięłam sobie tepaka który nie potrafiłby obsługiwać pralki. Ale dla mnie takie dzielenie wszystkiego z małżeństwem się nie kojarzy. Kto u Was gotuję? Przykreca gniazdka? Jak prosisz męża np o odkrecenie słoika to jest uslugiwanie?
    wszystko zależy jakie są relacje między Wami. Jeżeli ktoś się szanuje, kocha, lubi to wypranie mu gaci nie ujmuje dumy, natomiast jeżeli para się szarpie, wszelkie potknięcia lub przyslugi wykorzystuje przeciwko sobie to faktycznie nie warto nikogo wyreczac.

    Frida91, Multiwitamina, Zozo, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
‹‹ 1270 1271 1272 1273 1274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ